Makija┼╝ na Sylwestra

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Makija┼╝ na Sylwestra

Postby kiziamizia » 21 Dec 2011, 21:30

Jak malujecie si─Ö w t─ů jedn─ů noc? W tym roku id─Ö z ch┼éopakiem na bal. Zastanawiam si─Ö, jak si─Ö pomalowa─ç, ┼╝eby nie przesadzi─ç. Czy s─ů jakie┼Ť zasady robienia takiego wyj┼Ťciowego makija┼╝u? Np. czy je┼Ťli u┼╝yj─Ö brokatowego cienia do oczu to mog─Ö te┼╝ u┼╝y─ç roz┼Ťwietlaj─ůcego podk┼éadu, czy pudru z drobinkami z┼éota? Co zrobi─ç, ┼╝eby wygl─ůda─ç ┼éadnie, wystrza┼éowo, ale nie tandetnie?
kiziamizia

Re: Makija┼╝ na Sylwestra

Postby lemur » 26 Dec 2011, 17:13

Ja kupi┼éam brokatowy cie┼ä w ┼╝elu w odcieniu zielono-turkusowym. Jest bardzo b┼éyszcz─ůcy dlatego nie zamierzam u┼╝ywa─ç np. roz┼Ťwietlaj─ůcego pudru. Mam puder matuj─ůcy z Astora i nim wyko┼äcz─Ö makija┼╝. Licz─Ö na efektowny kontrast: blada matowa cera i ┼Ťwiec─ůce powieki. Usta pomaluj─Ö jasnor├│┼╝owym, dyskretnym b┼éyszczykiem.
lemur

Postby Lena » 28 Dec 2011, 15:04

kiziamizia wrote:Jak malujecie si─Ö w t─ů jedn─ů noc? W tym roku id─Ö z ch┼éopakiem na bal. Zastanawiam si─Ö, jak si─Ö pomalowa─ç, ┼╝eby nie przesadzi─ç. Czy s─ů jakie┼Ť zasady robienia takiego wyj┼Ťciowego makija┼╝u? Np. czy je┼Ťli u┼╝yj─Ö brokatowego cienia do oczu to mog─Ö te┼╝ u┼╝y─ç roz┼Ťwietlaj─ůcego podk┼éadu, czy pudru z drobinkami z┼éota? Co zrobi─ç, ┼╝eby wygl─ůda─ç ┼éadnie, wystrza┼éowo, ale nie tandetnie?

W t─Ö jedn─ů noc w roku - mo┼╝na nam wszystko - pytanie tylko, jak si─Ö b─Ödziesz czu─ç, kiedy b─Ödziesz mocno b┼éyszcze─ç :)

Podstawow─ů spraw─ů jest baza pod makija┼╝, dzi─Öki niej podk┼éad utrzyma si─Ö d┼éu┼╝ej. Je┼╝eli masz cer─Ö such─ů lub normaln─ů, wtedy ┼Ťmia┼éo mo┼╝esz u┼╝y─ç podk┼éadu roz┼Ťwietlaj─ůcego, szczeg├│lnie gdy widzisz, ┼╝e sk├│ra jest matowa, poszarza┼éa, wtedy podk┼éad roz┼Ťwietlaj─ůcy jest dobrym rozwi─ůzaniem.

Makija┼╝ sylwestrowy z za┼éo┼╝enia jest makija┼╝em przesyconym blaskiem. dlatego brokat jest jak najbardziej wskazany, szczeg├│lnie, ┼╝e w ┼Ťwietle sztucznym wygl─ůda zdecydowanie najlepiej. Je┼╝eli zdecydujesz si─Ö na wyrazisty makija┼╝ oczu, zrezygnuj z ciemnych ust. Wystarczy b┼éyszczyk lub pomadka w naturalnym odcieniu. I koniecznie pami─Öta - podkre┼Ťl ko┼Ťci policzkowe, a nad r├│┼╝ po┼é├│┼╝ odrobin─Ö roz┼Ťwietlacza.
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby joanna » 29 Dec 2011, 21:42

Ja uwa┼╝am, ┼╝e trzeba zaszale─ç - te┼╝ mam wielkie wyj┼Ťcie i zaopatrzy┼éam si─Ö w sztuczne rz─Ösy i puder roz┼Ťwietlaj─ůcy. Oczy - raczej smokey eye, ale z nutk─ů brokatu. Zamierzam rzuca─ç si─Ö w oczy.
joanna

Postby JolaZ » 31 Dec 2011, 19:49

Ja w┼éa┼Ťnie si─Ö pomalowa┼éam spryska┼éam sprayem z Kryolanu. Na oczach mam brokatowy cie┼ä w kolorze granatowym. Mam wieelkie sztuczne rz─Ösy z ozdobami na ko┼äc├│wkach a we w┼éosach troch─Ö lakieru z brokatem zakupionego wczoraj w drogerii natura :D mi si─Ö podoba - chocia┼╝ ciut ciut tandetnie wygl─ůdam, ale co tam.
JolaZ

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict