Makija┼╝ profesjonalny

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Makija┼╝ profesjonalny

Postby LadyGaga » 14 Sep 2010, 21:20

Poszukuj─Ö jaki┼Ť namiar├│w na osoby, kt├│re w okolicach Nysy albo Opola (mo┼╝e by─ç te┼╝ Wroc┼éaw) potrafi─ů robi─ç ┼éadne makija┼╝e - ale bardziej chodzi mi o makija┼╝ taki do ┼Ťlubu na sesj─Ö zdj─Öciowe. Chcieliby┼Ťmy wykona─ç sobie kilka sesji, aby mie─ç na pszysz┼éo┼Ť─ç co dzieciakom pokazywa─ç. A wiem ┼╝e s─ů osoby, kt├│re zajmuj─ů si─Ö czym┼Ť takim i nawet same dojerzd┼╝aj─ů. Ciekawa jestem jak jest to umawiane i jakie s─ů stawki za takie us┼éugi? Czy p┼éaci si─Ö za dzie┼ä czy z godzin─Ö?
Je┼╝eli, kt├│ra┼Ť z was ma jakie┼Ť namiary lub robi┼éa co┼Ť takiego to bardzo prosz─Ö o jakie┼Ť informacje.

I jeszcze takie pytanie, czy do sesji zdj─Öciowych u┼╝ywa si─Ö jaki┼Ť specjalnych kosmetyk├│w czy mog─ů to by─ç zwyk┼ée? I jeszcze takie pytanie czy podk┼éad normalny czy mo┼╝e te┼╝ to ma by─ç co┼Ť specjalnego (aby nie b┼éyszcza┼éo na zdj─Öciach) Dzi─Öki *_*
LadyGaga

Re: Makija┼╝ profesjonalny

Postby shania » 20 Sep 2010, 20:38

hej,
ja niestety znam salony tylko z Wroc┼éawia. Wiem, ┼╝e robi─ů takie makija┼╝e ┼Ťlubne w salonie Le mirage na ulicy Gajowej. Moja kole┼╝anka robi┼éa tam makija┼╝ na sesj─Ö, zdj─Öcia pstryka┼éa jej kole┼╝anka, kt├│ra studiuje w szkole fotografii i wysz┼éy niesamowicie ! oczywi┼Ťcie obr├│bka w Photo Shopie te┼╝ by┼éa ;) z makija┼╝u by┼éa strasznie zadowolona. szczeg├│lnie ┼╝e tam Ci robi─ů pr├│b─Ö makija┼╝u za darmo, wi─Öc mo┼╝na kombinowa─ç ile si─Ö da, nie pomaluj─ů Ci─Ö po prostu tylko b─Öd─ů robi─ç to tak d┼éugo a┼╝ Ci si─Ö spodoba :) z tego co wiem to kosmetyki maj─ů takie, jakie dostaniesz w sklepach. ale oni pomaluj─ů Ci─Ö takimi, jakimi dysponuj─ů :) swoj─ů kosmetyczk─Ö zawsze mo┼╝na ze sob─ů wzi─ů─ç - szczeg├│lnie jak u┼╝ywasz jakiego┼Ť wybranego podk┼éadu bo np na inne masz uczulenie :)
shania

Postby basia » 28 Sep 2010, 14:09

to musz─ů by─ç chyba kosmetyki o bardzo wyra┼║nej kolorystyce, do tego pudry matuj─ůce, co by si─Ö nosek nie ┼Ťwieci┼é. s┼éysza┼éam, ┼╝e MAC robi ┼Ťwietne kosmetyki, szczeg├│lnie do sesji, kole┼╝anka z biurka obok podpowiada mi , ┼╝e tak┼╝e MAKE UP FOREVER no ale tych to nie znam. j─ů tym malowali przy jej sesji ┼Ťlubnej :)
basia

Postby Lena » 28 Oct 2010, 09:55

LadyGaga wrote:Poszukuj─Ö jaki┼Ť namiar├│w na osoby, kt├│re w okolicach Nysy albo Opola (mo┼╝e by─ç te┼╝ Wroc┼éaw) potrafi─ů robi─ç ┼éadne makija┼╝e - ale bardziej chodzi mi o makija┼╝ taki do ┼Ťlubu na sesj─Ö zdj─Öciowe. Chcieliby┼Ťmy wykona─ç sobie kilka sesji, aby mie─ç na pszysz┼éo┼Ť─ç co dzieciakom pokazywa─ç. A wiem ┼╝e s─ů osoby, kt├│re zajmuj─ů si─Ö czym┼Ť takim i nawet same dojerzd┼╝aj─ů. Ciekawa jestem jak jest to umawiane i jakie s─ů stawki za takie us┼éugi? Czy p┼éaci si─Ö za dzie┼ä czy z godzin─Ö?
Je┼╝eli, kt├│ra┼Ť z was ma jakie┼Ť namiary lub robi┼éa co┼Ť takiego to bardzo prosz─Ö o jakie┼Ť informacje.

I jeszcze takie pytanie, czy do sesji zdj─Öciowych u┼╝ywa si─Ö jaki┼Ť specjalnych kosmetyk├│w czy mog─ů to by─ç zwyk┼ée? I jeszcze takie pytanie czy podk┼éad normalny czy mo┼╝e te┼╝ to ma by─ç co┼Ť specjalnego (aby nie b┼éyszcza┼éo na zdj─Öciach) Dzi─Öki *_*

Ja co prawda jestem z Wroc┼éawia...zajmuj─Ö si─Ö makija┼╝ami, g┼é├│wnie w┼éa┼Ťnie przy sesjach zdj─Öciowych. Zapraszam na http://www.magrein.maxmodels.pl w celu zapoznania si─Ö z moimi pracami.
Jeżeli chodzi o koszty i opłaty to zazwyczaj przy sesjach zdjęciowych omawia się koszt dnia sesyjnego, nie widzę jednak problemu z umówieniem się na koszt "od makijażu" + koszty dojazdu.
Je┼╝eli chodzi o kosmetyki sesyjne - przede wszystkim powinny by─ç to kosmetyki dobrze napigmentowane, najlepiej oczywi┼Ťcie kiedy s─ů to kosmetyki profesjonalne. Makija┼╝ fotograficzny nie wybacza b┼é─Öd├│w, wszelkie przebarwienia, blizny, zaczerwienienia nale┼╝y skorygowa─ç, poniewa┼╝ aparat wychwyci ka┼╝d─ů plamk─Ö. Musz─Ö tu napisa─ç - wiele dziewczyn jest rozczarowanych makija┼╝em profesjonalnym, poniewa┼╝ krostki, pryszcze nie znikaj─ů pod nim magicznie, a mocno rozszerzone pory te┼╝ wcale nie wygl─ůdaj─ů jak na zdj─Öciach reklamowych - wiza┼╝y┼Ťci nie s─ů w stanie "usun─ů─ç" pryszcza przy pomocy makija┼╝u, mog─ů go tylko zamaskowa─ç stosuj─ůc metod─Ö ┼Ťwiat┼éocienia. Piel─Ögnacja to odr─Öbna historia i tu warto szuka─ç pomocy u dermatolog├│w i kosmetolog├│w. Dobra, dobra, wracam do tematu.
Je┼╝eli masz zadban─ů cer─Ö, nie ma potrzeby u┼╝ywania mocno kryj─ůcych, matuj─ůcych podk┼éad├│w,najpierw nak┼éadasz baz─Ö wyg┼éadzaj─ůc─ů, potem podk┼éad, ewentualne niedoskona┼éo┼Ťci korygujesz korektorem. Matowienie natomiast za┼éatwia puder matuj─ůco-fixuj─ůcym, dzi─Öki niemu makija┼╝ d┼éu┼╝ej wygl─ůda ┼éadnie i ┼Ťwie┼╝o.
Je┼╝eli b─Ödziesz mia┼éa jakie┼Ť pytania moje gg: 7093029 lub mail: lena.greinert@gmail.com
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby basia » 05 Nov 2010, 23:26

Jejjjj strasznie podobaj─ů mi si─Ö Twoje makija┼╝e, s─ů ┼Ťwietnie ! Fajnie ┼╝e na forum mo┼╝na pozna─ç takich profesjonalist├│w ! :) jeste┼Ť samoukiem czy mo┼╝e po szkole ? pewnie to drugie bo to pe┼éen profesjonalizm jak dla mnie :geek: pewnie si─Ö nie naucz─Ö do takiej perfekcji doj┼Ť─ç w makija┼╝u :) a z jakiego jeste┼Ť miasta ? moja kuzynka b─Ödzie bra┼éa ┼Ťlub, w sumie to dopiero za kilka miesi─Öcy, ale ju┼╝ przygotowuje sobie baz─Ö specjalist├│w :) no ale nie wiem czy trafimy w to samo miasto ;)
basia

Postby Lena » 06 Nov 2010, 10:37

basia wrote:Jejjjj strasznie podobaj─ů mi si─Ö Twoje makija┼╝e, s─ů ┼Ťwietnie ! Fajnie ┼╝e na forum mo┼╝na pozna─ç takich profesjonalist├│w ! :) jeste┼Ť samoukiem czy mo┼╝e po szkole ? pewnie to drugie bo to pe┼éen profesjonalizm jak dla mnie :geek: pewnie si─Ö nie naucz─Ö do takiej perfekcji doj┼Ť─ç w makija┼╝u :) a z jakiego jeste┼Ť miasta ? moja kuzynka b─Ödzie bra┼éa ┼Ťlub, w sumie to dopiero za kilka miesi─Öcy, ale ju┼╝ przygotowuje sobie baz─Ö specjalist├│w :) no ale nie wiem czy trafimy w to samo miasto ;)

Dziękuję :))) Jestem z Wrocławia :)
Szko┼éy zrobi┼éam dok┼éadnie 3 miesi─ůce i rzuci┼éam z kilku wzgl─Öd├│w, mi─Ödzy innymi dlatego, ┼╝e nie nauczy┼éam si─Ö tam niczego nowego przez te 3 miesi─ůce, a 500z┼é co miesi─ůc musia┼éam wy┼éo┼╝y─ç, stwierdzi┼éam, ┼╝e to strata czasu i pieni─Ödzy w moim przypadku.
Ka┼╝da z nas mo┼╝e nauczy─ç si─Ö poprawnie malowa─ç, trzeba tylko chcie─ç :)
Lena

Postby princesita » 08 Nov 2010, 22:10

chcie─ç i mie─ç jakie┼Ť dobre wskaz├│wki, znacie jakie┼Ť strony z takimi wskaz├│wkami jak malowa─ç ? ju┼╝ we wcze┼Ťniejszym temacie napisa┼éam jakie mam problemy z moimi g┼é─Öboko osadzonymi oczami

ehh tak jak m├│wisz - idziesz do szko┼éy, my┼Ťlisz, ┼╝e sie czego┼Ť nauczysz a pozniej sie okazuje , ┼╝e to wyrzucone pieni─ůdze, dobrze ┼╝e sie szybko zorientowa┼éa┼Ť to troche zaoszcz─Ödzi┼éa┼Ť !!
princesita

Postby princesita » 08 Nov 2010, 22:11

a z czego korzysta┼éa┼Ť przy nauce makija┼╝u ?:)
princesita

Postby Lena » 17 Nov 2010, 12:22

princesita wrote:a z czego korzysta┼éa┼Ť przy nauce makija┼╝u ?:)

pomerda┼éy mi si─Ö w─ůtki i odpisa┼éam Ci w w─ůtku o makija┼╝u fioletowym :)
Lena

Postby karo » 26 May 2011, 19:15

Ja na co dzie┼ä u┼╝ywam kosmetyk├│w profesjonalnych takich u┼╝ywanych do sesji fotograficznych, ale oczywi┼Ťcie robi─Ö to z rozwag─ů, ┼╝ebym nie wygl─ůda┼éa jak lalka. Kiedy┼Ť widzia┼éam pomalowane dziewczyny do zdj─Ö─ç - wygl─ůda┼éy okropnie na ┼╝ywo, a na zdj─Öciach efekt by┼é cudny. Kiedy┼Ť u┼╝ywa┼éam kosmetyk├│w Kryolana, ale ceny maj─ů z kosmosu i przerzuci┼éam si─Ö na Danni. Jako┼Ť─ç jest ta sama co Kryolan, odcienie te same, a cena ni┼╝sza.
karo

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict