Makijaż permanentny - co i jak

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: kiziamizia »

Moja mama zrobiła sobie usta półtora roku temu. Pamiętam, że kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz po zabiegu to było wielkie woow, bo zaznaczenie kształtu ust całkowicie odmieniło jej twarz. Natomiast opuchlizna była ale nie przerażająca. Efekt utrzymuje się do dziś.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: klara »

Ja miałam robione tylko brwi, więc to taka raczej drobna zmiana. Zabieg miałam w październiku 2011 i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku problemem były bardzo rozrzedzone brwi. Koleżanka podsunęła mi pomysł z makijażem permanentnym, mówiąc "dlaczego sobie nie zrobisz?". Więc sprawdziłam najpierw czy mnie na to stać i wszystkie za i przeciw. Przeczytałam wszystko co znalazłam na temat tego zabiegu w internecie. Potem poszłam na wstępną wizytę do pewnej lekarki, a ta kazała mi przejrzeć katalog, w którym było mnóstwo różnych kształtów brwi. Niektóre nadawały twarzy miły wyraz, inne surowy. Wtedy pierwszy raz zrozumiałam, że poprzez brwi można wyrazić swój charakter, osobowość. Oczywiście nie zdecydowałam się od razu, musiałam sprawę przemyśleć. Lekarka tylko wskazała mi kilka propozycji, które jej zdaniem najbardziej dodałyby mi urody i zdałam się na jej rady, po kilku dniach wróciłam do jej gabinetu zdecydowana na jeden kształt, który ona mi polecała. Nie różnił się jakoś bardzo od mojego naturalnego, ale muszę przyznać że wyglądam w tych nowych brwiach korzystniej niż w swoich dawnych. A co do opuchlizny to nawet nie wiem kiedy zniknęła, o ile dobrze pamiętam to na 3 dzień po zabiegu nie było nawet śladu zaczerwienienia, a opuchlizna była lekka ale tylko nazajutrz po wykonaniu makijażu.
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: stefa »

Ja mam zrobiony makijaż permanentny oczu i brwi. Zabiegi nie były bolesne a efekt utrzymuje się już kilka lat. Jestem bardzo zadowolona. Moja rada róbcie makijaż tylko u profesjonalistów, koleżanka poszła do jakiegoś małego saloniku gdzie skusiła ją dużo niższa cena i... żałuje do dziś.
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: Wiki26 »

Sama kilka razy zastanawiałam się nad MP oka i brwi ale nie odważyłam się jakoś. Boję się, że coś może pójść nie tak jak powinno i efekt nie będzie taki jakiego bym oczekiwała. Musiałabym mieć pewność, że zrobi to fachowiec tym bardziej, że to trwały efekt na kilka dobrych lat :roll:
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: irwin »

w nie ktorych salonach w cenie wspisana jest rowniez 2 wizyta ktora ma na celu poprawienie jakosci wykonania zabiegu i kontrole jak to wszystko sie ulozylo po kilku dniach
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: Wiki26 »

Stefa gdzie robiłaś sobie MP ? I jeśli można wiedzieć to ile płaciłaś i czy skończyło się na jednej wizycie czy trzeba było robić jakieś poprawki? I jak długa trwa zrobienie górnej kreski na oku?Czy ktoś robił to sobie może gdzieś w Warszawie albo okolicach i mógłby polecić salon albo uprzedzić do jakiego salonu się nie wybierać żeby nie potem nie żałować? Może zdecydowałabym się po świętach. Mam akurat kilka dni urlopu więc w razie ewentualnej opuchlizny nie musiałabym się przejmować , że mnie ktoś zobaczy :mrgreen:
stefa
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 02:34

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: stefa »

Wiki26 pisze:Stefa gdzie robiłaś sobie MP ? I jeśli można wiedzieć to ile płaciłaś i czy skończyło się na jednej wizycie czy trzeba było robić jakieś poprawki? I jak długa trwa zrobienie górnej kreski na oku?Czy ktoś robił to sobie może gdzieś w Warszawie albo okolicach i mógłby polecić salon albo uprzedzić do jakiego salonu się nie wybierać żeby nie potem nie żałować? Może zdecydowałabym się po świętach. Mam akurat kilka dni urlopu więc w razie ewentualnej opuchlizny nie musiałabym się przejmować , że mnie ktoś zobaczy :mrgreen:



Ja robiłam w Warszawie tutaj http://zadbajosiebie.com.pl/onas.html masz tu chyba wszystkie niezbędne informacje. Za oczy płaciłam 1000zł jak dobrze pamiętam (dolna i górna kreska) a za brwi 800zł. Zabieg oczu trwał coś ok. pół godziny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i była to chyba moja najlepsza inwestycja w swoja urodę :)
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: irwin »

w sumie w cenach sie nie orientuje ale czy to nie jest zbyt wysoka cena??? troche jak dla mnie wydac 1000 zl na oko to nie maly pieniadz
Wiki26
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 19:26

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: Wiki26 »

irwin pisze:w sumie w cenach sie nie orientuje ale czy to nie jest zbyt wysoka cena??? troche jak dla mnie wydac 1000 zl na oko to nie maly pieniadz

Weź pod uwagę, że to efekt na kilka lat. Do tego mnóstwo zaoszczędzonego czasu każdego ranka i jeśli zrobisz kompletny makijaż permamentny to potem zaoszczędzisz też na niektórych kosmetykach. Myślę, że to nie jest wygórowana cena za taką wygodę przez kilka następnych lat. Poza tym w tym salonie w Warszawie, o którym wspomniała Stefa są teraz promocje na MP i to spore bo nawet kilkaset zł taniej :mrgreen:
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Makijaż permanentny - co i jak

Post autor: olivia »

Jak najbardziej się zgadzam co do ceny - opłaca się zainwestować, bo potem spooro zaoszczędzimy na kosmetykach i na czasie. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”