Makija┼╝ permanentny - co i jak

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Makija┼╝ permanentny - co i jak

Postby tita » 22 Mar 2012, 10:17

Hej Dziewczyny, czy mo┼╝e kt├│ra┼Ť z Was zrobi┼éa sobie makija┼╝ permanentny? Podzielcie si─Ö wra┼╝eniami. Bola┼éo, czy by┼éa opuchlizna? Jak d┼éugo si─Ö utrzymuje, czy ┼éadnie wygl─ůda itp
tita

Re: Makija┼╝ permanentny - co i jak

Postby kiziamizia » 22 Mar 2012, 19:17

Moja mama zrobi┼éa sobie usta p├│┼étora roku temu. Pami─Ötam, ┼╝e kiedy zobaczy┼éam j─ů pierwszy raz po zabiegu to by┼éo wielkie woow, bo zaznaczenie kszta┼étu ust ca┼ékowicie odmieni┼éo jej twarz. Natomiast opuchlizna by┼éa ale nie przera┼╝aj─ůca. Efekt utrzymuje si─Ö do dzi┼Ť.
kiziamizia

Postby klara » 22 Mar 2012, 19:28

Ja mia┼éam robione tylko brwi, wi─Öc to taka raczej drobna zmiana. Zabieg mia┼éam w pa┼║dzierniku 2011 i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku problemem by┼éy bardzo rozrzedzone brwi. Kole┼╝anka podsun─Ö┼éa mi pomys┼é z makija┼╝em permanentnym, m├│wi─ůc "dlaczego sobie nie zrobisz?". Wi─Öc sprawdzi┼éam najpierw czy mnie na to sta─ç i wszystkie za i przeciw. Przeczyta┼éam wszystko co znalaz┼éam na temat tego zabiegu w internecie. Potem posz┼éam na wst─Öpn─ů wizyt─Ö do pewnej lekarki, a ta kaza┼éa mi przejrze─ç katalog, w kt├│rym by┼éo mn├│stwo r├│┼╝nych kszta┼ét├│w brwi. Niekt├│re nadawa┼éy twarzy mi┼éy wyraz, inne surowy. Wtedy pierwszy raz zrozumia┼éam, ┼╝e poprzez brwi mo┼╝na wyrazi─ç sw├│j charakter, osobowo┼Ť─ç. Oczywi┼Ťcie nie zdecydowa┼éam si─Ö od razu, musia┼éam spraw─Ö przemy┼Ťle─ç. Lekarka tylko wskaza┼éa mi kilka propozycji, kt├│re jej zdaniem najbardziej doda┼éyby mi urody i zda┼éam si─Ö na jej rady, po kilku dniach wr├│ci┼éam do jej gabinetu zdecydowana na jeden kszta┼ét, kt├│ry ona mi poleca┼éa. Nie r├│┼╝ni┼é si─Ö jako┼Ť bardzo od mojego naturalnego, ale musz─Ö przyzna─ç ┼╝e wygl─ůdam w tych nowych brwiach korzystniej ni┼╝ w swoich dawnych. A co do opuchlizny to nawet nie wiem kiedy znikn─Ö┼éa, o ile dobrze pami─Ötam to na 3 dzie┼ä po zabiegu nie by┼éo nawet ┼Ťladu zaczerwienienia, a opuchlizna by┼éa lekka ale tylko nazajutrz po wykonaniu makija┼╝u.
klara

Postby stefa » 23 Mar 2012, 11:10

Ja mam zrobiony makija┼╝ permanentny oczu i brwi. Zabiegi nie by┼éy bolesne a efekt utrzymuje si─Ö ju┼╝ kilka lat. Jestem bardzo zadowolona. Moja rada r├│bcie makija┼╝ tylko u profesjonalist├│w, kole┼╝anka posz┼éa do jakiego┼Ť ma┼éego saloniku gdzie skusi┼éa j─ů du┼╝o ni┼╝sza cena i... ┼╝a┼éuje do dzi┼Ť.
stefa

Postby Wiki26 » 23 Mar 2012, 18:48

Sama kilka razy zastanawia┼éam si─Ö nad MP oka i brwi ale nie odwa┼╝y┼éam si─Ö jako┼Ť. Boj─Ö si─Ö, ┼╝e co┼Ť mo┼╝e p├│j┼Ť─ç nie tak jak powinno i efekt nie b─Ödzie taki jakiego bym oczekiwa┼éa. Musia┼éabym mie─ç pewno┼Ť─ç, ┼╝e zrobi to fachowiec tym bardziej, ┼╝e to trwa┼éy efekt na kilka dobrych lat :roll:
Wiki26

Postby irwin » 23 Mar 2012, 18:57

w nie ktorych salonach w cenie wspisana jest rowniez 2 wizyta ktora ma na celu poprawienie jakosci wykonania zabiegu i kontrole jak to wszystko sie ulozylo po kilku dniach
irwin

Postby Wiki26 » 24 Mar 2012, 16:20

Stefa gdzie robi┼éa┼Ť sobie MP ? I je┼Ťli mo┼╝na wiedzie─ç to ile p┼éaci┼éa┼Ť i czy sko┼äczy┼éo si─Ö na jednej wizycie czy trzeba by┼éo robi─ç jakie┼Ť poprawki? I jak d┼éuga trwa zrobienie g├│rnej kreski na oku?Czy kto┼Ť robi┼é to sobie mo┼╝e gdzie┼Ť w Warszawie albo okolicach i m├│g┼éby poleci─ç salon albo uprzedzi─ç do jakiego salonu si─Ö nie wybiera─ç ┼╝eby nie potem nie ┼╝a┼éowa─ç? Mo┼╝e zdecydowa┼éabym si─Ö po ┼Ťwi─Ötach. Mam akurat kilka dni urlopu wi─Öc w razie ewentualnej opuchlizny nie musia┼éabym si─Ö przejmowa─ç , ┼╝e mnie kto┼Ť zobaczy :mrgreen:
Wiki26

Postby stefa » 25 Mar 2012, 22:21

Wiki26 wrote:Stefa gdzie robi┼éa┼Ť sobie MP ? I je┼Ťli mo┼╝na wiedzie─ç to ile p┼éaci┼éa┼Ť i czy sko┼äczy┼éo si─Ö na jednej wizycie czy trzeba by┼éo robi─ç jakie┼Ť poprawki? I jak d┼éuga trwa zrobienie g├│rnej kreski na oku?Czy kto┼Ť robi┼é to sobie mo┼╝e gdzie┼Ť w Warszawie albo okolicach i m├│g┼éby poleci─ç salon albo uprzedzi─ç do jakiego salonu si─Ö nie wybiera─ç ┼╝eby nie potem nie ┼╝a┼éowa─ç? Mo┼╝e zdecydowa┼éabym si─Ö po ┼Ťwi─Ötach. Mam akurat kilka dni urlopu wi─Öc w razie ewentualnej opuchlizny nie musia┼éabym si─Ö przejmowa─ç , ┼╝e mnie kto┼Ť zobaczy :mrgreen:

Ja robi┼éam w Warszawie tutaj http://zadbajosiebie.com.pl/onas.html masz tu chyba wszystkie niezb─Ödne informacje. Za oczy p┼éaci┼éam 1000z┼é jak dobrze pami─Ötam (dolna i g├│rna kreska) a za brwi 800z┼é. Zabieg oczu trwa┼é co┼Ť ok. p├│┼é godziny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i by┼éa to chyba moja najlepsza inwestycja w swoja urod─Ö :)
stefa

Postby irwin » 26 Mar 2012, 08:12

w sumie w cenach sie nie orientuje ale czy to nie jest zbyt wysoka cena??? troche jak dla mnie wydac 1000 zl na oko to nie maly pieniadz
irwin

Postby Wiki26 » 27 Mar 2012, 21:55

irwin wrote:w sumie w cenach sie nie orientuje ale czy to nie jest zbyt wysoka cena??? troche jak dla mnie wydac 1000 zl na oko to nie maly pieniadz

We┼║ pod uwag─Ö, ┼╝e to efekt na kilka lat. Do tego mn├│stwo zaoszcz─Ödzonego czasu ka┼╝dego ranka i je┼Ťli zrobisz kompletny makija┼╝ permamentny to potem zaoszcz─Ödzisz te┼╝ na niekt├│rych kosmetykach. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to nie jest wyg├│rowana cena za tak─ů wygod─Ö przez kilka nast─Öpnych lat. Poza tym w tym salonie w Warszawie, o kt├│rym wspomnia┼éa Stefa s─ů teraz promocje na MP i to spore bo nawet kilkaset z┼é taniej :mrgreen:
Wiki26

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict