M├│j ulubiony fioletowy makija┼╝ - uwielbiam.

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

Re: M├│j ulubiony fioletowy makija┼╝ - uwielbiam.

Postby Lena » 25 Nov 2010, 10:46

BeeBee wrote:Lena ja Ci zaraz pozadaje tyle pyta┼ä, ┼╝e nie opu┼Ťcisz tego forum do jutra :P wi─Öc si─Ö lepiej nie ujawniaj z tymi zdolno┼Ťciami :P

z jakimi zdolno┼Ťciami? ja nic nie wiem...nic nie powiem...mnie tu w og├│le nie ma...to jest matrix :lol:
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby dafne » 12 Apr 2011, 15:21

Mia┼éam nie tak dawno zaj─Öcia z pani─ů kt├│ra uczy makija┼╝u biznesowego i nat┼éuk┼éa nam bredni ┼╝e w┼éa┼Ťnie powinni┼Ťmy wybiera─ç kolory zbli┼╝one do koloru t─Öcz├│wki a tu taka niespodzianka :? bardzo cenne rady tu dajecie, skorzystam! pozdro
dafne

Postby Lena » 04 May 2011, 14:17

dafne wrote:Mia┼éam nie tak dawno zaj─Öcia z pani─ů kt├│ra uczy makija┼╝u biznesowego i nat┼éuk┼éa nam bredni ┼╝e w┼éa┼Ťnie powinni┼Ťmy wybiera─ç kolory zbli┼╝one do koloru t─Öcz├│wki a tu taka niespodzianka :? bardzo cenne rady tu dajecie, skorzystam! pozdro

┼üo matko i c├│rko - powiem tak - niech Pani szkol─ůca u┼╝ywa si─Ö kolor├│w zbli┼╝onych do koloru swojej t─Öcz├│wki, a Ty podkre┼Ťlaj oczy kolorami, kt├│re j─ů wydob─Öd─ů. Faktem jednak jestem, ze makija┼╝ biznesowy z za┼éo┼╝enia jest makija┼╝em nie rzucaj─ůcym si─Ö w oczy, wiec mo┼╝e Pani chcia┼éa powiedzie─ç, ┼╝e nale┼╝y go wykonywa─ç w barwach neutralnych, stonowanych. Ale absolutnie nie mog─Ö si─Ö zgodzi─ç, ┼╝e w kolorach zbli┼╝onych do koloru t─Öcz├│wki :shock: Czy wyobra┼╝asz sobie Pani─ů Prezes o niebieskich oczach wymalowanych niebieskimi cieniami?? :D Ja nie, mi takie zestawienie ewidentnie kojarzy si─Ö z Kleczkowsk─ů ze Z┼éotopolskich. Za to na pewno korzystnie wygl─ůda┼éaby niebieskooka Pani Prezes w z┼éoto-br─ůzach :)
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby Hanka » 27 Sep 2011, 14:46

Bardzo podoba mi si─Ö ten makija┼╝, ale zdecydowa┼éabym sie na niego tylko na wieczorne wyj┼Ťcie. :)
Hanka

Postby Sabinka » 13 Oct 2011, 09:35

Zakupi┼éam ostatnio kilka cieni z artdeco i z astora w takich odcieniach, wi─Öc chyba spr├│buje na jak─ů┼Ť okazj─Ö zrobi─ç co┼Ť podobnego, nie jestem co prawda mistrzyni─ů makija┼╝, ale mo┼╝e uda mi si─Ö zbli┼╝y─ç do orygina┼éu.
Sabinka

Postby lemur » 14 Oct 2011, 16:36

Ja te┼╝ mam pi─Ökne fioletowe cienie z bourjois ale kompletnie mi nie pasuj─ů. Mam teraz blad─ů cer─Ö i w po┼é─ůczeniu z fioletowym, per┼éowym cieniem, wygl─ůda ona jeszcze bardziej nie┼Ťwie┼╝o. Niestety mi nie pasuje taki makija┼╝, wygl─ůdam jak trup.
lemur

Postby coralie » 15 Nov 2011, 20:42

Ja zacz─Ö┼éam robi─ç fioletowy makija┼╝ na codzie┼ä, ale on jest w takich stonowanych kolorach. ┼ü─ůcz─Ö r├│┼╝ z fioletem, w sumie do malowania oka u┼╝ywam 4 odcieni w podobnej tonacji.
coralie

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict