Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: Lena »

BeeBee pisze:Lena ja Ci zaraz pozadaje tyle pytań, że nie opuścisz tego forum do jutra :P więc się lepiej nie ujawniaj z tymi zdolnościami :P

z jakimi zdolnościami? ja nic nie wiem...nic nie powiem...mnie tu w ogóle nie ma...to jest matrix :lol:
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: dafne »

Miałam nie tak dawno zajęcia z panią która uczy makijażu biznesowego i natłukła nam bredni że właśnie powinniśmy wybierać kolory zbliżone do koloru tęczówki a tu taka niespodzianka :? bardzo cenne rady tu dajecie, skorzystam! pozdro
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: Lena »

dafne pisze:Miałam nie tak dawno zajęcia z panią która uczy makijażu biznesowego i natłukła nam bredni że właśnie powinniśmy wybierać kolory zbliżone do koloru tęczówki a tu taka niespodzianka :? bardzo cenne rady tu dajecie, skorzystam! pozdro


Ło matko i córko - powiem tak - niech Pani szkoląca używa się kolorów zbliżonych do koloru swojej tęczówki, a Ty podkreślaj oczy kolorami, które ją wydobędą. Faktem jednak jestem, ze makijaż biznesowy z założenia jest makijażem nie rzucającym się w oczy, wiec może Pani chciała powiedzieć, że należy go wykonywać w barwach neutralnych, stonowanych. Ale absolutnie nie mogę się zgodzić, że w kolorach zbliżonych do koloru tęczówki :shock: Czy wyobrażasz sobie Panią Prezes o niebieskich oczach wymalowanych niebieskimi cieniami?? :D Ja nie, mi takie zestawienie ewidentnie kojarzy się z Kleczkowską ze Złotopolskich. Za to na pewno korzystnie wyglądałaby niebieskooka Pani Prezes w złoto-brązach :)
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: Hanka »

Bardzo podoba mi się ten makijaż, ale zdecydowałabym sie na niego tylko na wieczorne wyjście. :)
Sabinka
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:05

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: Sabinka »

Zakupiłam ostatnio kilka cieni z artdeco i z astora w takich odcieniach, więc chyba spróbuje na jakąś okazję zrobić coś podobnego, nie jestem co prawda mistrzynią makijaż, ale może uda mi się zbliżyć do oryginału.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: lemur »

Ja też mam piękne fioletowe cienie z bourjois ale kompletnie mi nie pasują. Mam teraz bladą cerę i w połączeniu z fioletowym, perłowym cieniem, wygląda ona jeszcze bardziej nieświeżo. Niestety mi nie pasuje taki makijaż, wyglądam jak trup.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Mój ulubiony fioletowy makijaż - uwielbiam.

Post autor: coralie »

Ja zaczęłam robić fioletowy makijaż na codzień, ale on jest w takich stonowanych kolorach. Łączę róż z fioletem, w sumie do malowania oka używam 4 odcieni w podobnej tonacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”