maskara - jaka najlepsza ?

W tym temacie warto jest by─ç na czasie. Jakie s─ů najnowsze trendy w makija┼╝u? Co komu pasuje na jak─ů okazj─Ö? Nie b├│jcie si─Ö pyta─ç!

maskara - jaka najlepsza ?

Postby princesita » 05 Feb 2011, 13:18

double extension - loreal !!!!!!!!!!!! to jest jaki┼Ť cud - 50z┼é i rz─Ösy niesamowite !
princesita

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Postby Marta » 24 Feb 2011, 11:18

Wczoraj kupi┼éam sobie MAYBELINE THE ONE BY ONE VOLUM EXPRESS w Super Pharmie za jakie┼Ť 25 z┼é. Ma takie malinowe opakowanie. Super! Nie skleja rz─Ös i grubo maluje a ja tak lubi─Ö. Mia┼éam ostatnio Maca i by┼é ┼Ťwietny, ale tylko przez pierwszy miesi─ůc :(
Marta

Postby Kenza » 30 Mar 2011, 10:33

Ja od jakiego┼Ť czasu u┼╝ywam MaxFactor Lash Extension Effect i pierwszy raz w ┼╝yciu jestem naprawd─Ö zadowolona z tuszu! :) ;) Co prawda nie nale┼╝y do najta┼äszych, bo kosztuje 50 z┼é, ale to dobrze wydane pieni─ůdze! Tusz naprawd─Ö wyd┼éu┼╝a rz─Ösy, a jednocze┼Ťnie nie pogrubia ich w taki ma┼éo estetyczny spos├│b - wiecie o co mi chodzi? Niekt├│re dziewczyny maj─ů takie gruuube, nienaturalne i krusz─ůce si─Ö (!) rz─Ösy - MaxFactor daje taki naturalny efekt. Dodam do tego, ┼╝e mam s┼éabe rz─Ösy, pr├│bowa┼éam je ratowa─ç olejem rycynowym, ale od niego strasznie oczy bola┼éy a po MaxFactorze jak mrugam to robi si─Ö wiatr. :D :D :D
Kenza

Postby JolaZ » 03 Jun 2011, 18:36

Ostatnio polubi┼éam Colossal Volume Express Maybelline. Nie skleja rz─Ös, jest wydajny, ma fajn─ů szczoteczk─Ö. No i najwa┼╝niejsze: ┼Ťwietnie pogrubia dodaje obj─Öto┼Ťci i wyd┼éu┼╝a. Odk─ůd go spr├│bowa┼éam to m├│j number 1. ;)
JolaZ

Postby karo » 06 Jun 2011, 20:42

A ja kupi┼éam tusz loreal milion lashes i okaza┼é sie kompletn─ů pomy┼ék─ů. Odradzam zakupu. Wyda┼éam 50z┼é, a ten tusz ani nie pogrubia, ani nie wyd┼éu┼╝a, poza tym si─Ö kruszy.
karo

Postby Kenza » 07 Jun 2011, 13:07

O to ja te┼╝ mog─Ö si─Ö podzieli─ç nietrafionymi zakupami w tej dziedzinie. Pami─Ötam: Yves Rocher tusz taki w granatowym opakowaniu colours czy jako┼Ť tak nazwa, Extra super lash z Rimmela - oba produkty jak dla mnie do bani, posklejane rz─Ösy bez efektu wyd┼éu┼╝enia.
Kenza

Postby coralie » 30 Jun 2011, 17:04

Mi┼éo zaskoczy┼éa mnie super shock maskara z avon. Wyd┼éu┼╝a, pogrubia i nie skleja rz─Ös, nie kruszy si─Ö. Przyznaj─Ö si─Ö, ┼╝e nie jestem fank─ů avonu, zwykle jestem zawiedziona kosmetykami tej firmy zw┼éaszcza tymi przeznaczonymi do makija┼╝u, ale ten tusz jest naprawd─Ö w porz─ůdku. Jeden z lepszych jakie mia┼éam.
coralie

Postby Eewa » 30 Jul 2011, 14:29

JolaZ wrote:Ostatnio polubi┼éam Colossal Volume Express Maybelline. Nie skleja rz─Ös, jest wydajny, ma fajn─ů szczoteczk─Ö. No i najwa┼╝niejsze: ┼Ťwietnie pogrubia dodaje obj─Öto┼Ťci i wyd┼éu┼╝a. Odk─ůd go spr├│bowa┼éam to m├│j number 1. ;)

Fajny jest te┼╝ ten nowy Colossal Cat Eye Maybelline z kolagenem. Bardzo wyd┼éu┼╝a rz─Ösy i nie trzeba nanosi─ç 10 warstw. Sczoteczka jest g─Östa, dzi─Öki czemu rz─Ösy si─Ö nie sklejaj─ů.
Eewa

Postby olivia » 30 Jul 2011, 14:56

Ja polecam z Max Factor 2000 Calorie Dramatic Lokk. Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest bardzo wydajny, u mnie wytrzymuje ok 6 miesięcy. Troszkę skleja rzęsy, ale to nie problem, jak się ma szczoteczkę do rzęs, a ja mam.
olivia

Postby kotsimon » 01 Aug 2011, 19:19

To ja nic nowego nie powiem, ale potwierdzam, że ten tusz maybelline colossal volume jest rewelacyjny! Nie rozumiem niezadowolenia niektórych dziewczyn na necie, bo ta maskara jak dla mnie jest genialna. Wydłuża, pogrubia i podkręca. Polecam z czystym sumieniem.
kotsimon

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Makija┼╝

Valid XHTML 1.0 Strict