maskara - jaka najlepsza ?

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: princesita »

double extension - loreal !!!!!!!!!!!! to jest jakiś cud - 50zł i rzęsy niesamowite !
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: Marta »

Wczoraj kupiłam sobie MAYBELINE THE ONE BY ONE VOLUM EXPRESS w Super Pharmie za jakieś 25 zł. Ma takie malinowe opakowanie. Super! Nie skleja rzęs i grubo maluje a ja tak lubię. Miałam ostatnio Maca i był świetny, ale tylko przez pierwszy miesiąc :(
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: Kenza »

Ja od jakiegoś czasu używam MaxFactor Lash Extension Effect i pierwszy raz w życiu jestem naprawdę zadowolona z tuszu! :) ;) Co prawda nie należy do najtańszych, bo kosztuje 50 zł, ale to dobrze wydane pieniądze! Tusz naprawdę wydłuża rzęsy, a jednocześnie nie pogrubia ich w taki mało estetyczny sposób - wiecie o co mi chodzi? Niektóre dziewczyny mają takie gruuube, nienaturalne i kruszące się (!) rzęsy - MaxFactor daje taki naturalny efekt. Dodam do tego, że mam słabe rzęsy, próbowałam je ratować olejem rycynowym, ale od niego strasznie oczy bolały a po MaxFactorze jak mrugam to robi się wiatr. :D :D :D
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: JolaZ »

Ostatnio polubiłam Colossal Volume Express Maybelline. Nie skleja rzęs, jest wydajny, ma fajną szczoteczkę. No i najważniejsze: świetnie pogrubia dodaje objętości i wydłuża. Odkąd go spróbowałam to mój number 1. ;)
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: karo »

A ja kupiłam tusz loreal milion lashes i okazał sie kompletną pomyłką. Odradzam zakupu. Wydałam 50zł, a ten tusz ani nie pogrubia, ani nie wydłuża, poza tym się kruszy.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: Kenza »

O to ja też mogę się podzielić nietrafionymi zakupami w tej dziedzinie. Pamiętam: Yves Rocher tusz taki w granatowym opakowaniu colours czy jakoś tak nazwa, Extra super lash z Rimmela - oba produkty jak dla mnie do bani, posklejane rzęsy bez efektu wydłużenia.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: coralie »

Miło zaskoczyła mnie super shock maskara z avon. Wydłuża, pogrubia i nie skleja rzęs, nie kruszy się. Przyznaję się, że nie jestem fanką avonu, zwykle jestem zawiedziona kosmetykami tej firmy zwłaszcza tymi przeznaczonymi do makijażu, ale ten tusz jest naprawdę w porządku. Jeden z lepszych jakie miałam.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: Eewa »

JolaZ pisze:Ostatnio polubiłam Colossal Volume Express Maybelline. Nie skleja rzęs, jest wydajny, ma fajną szczoteczkę. No i najważniejsze: świetnie pogrubia dodaje objętości i wydłuża. Odkąd go spróbowałam to mój number 1. ;)

Fajny jest też ten nowy Colossal Cat Eye Maybelline z kolagenem. Bardzo wydłuża rzęsy i nie trzeba nanosić 10 warstw. Sczoteczka jest gęsta, dzięki czemu rzęsy się nie sklejają.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: olivia »

Ja polecam z Max Factor 2000 Calorie Dramatic Lokk. Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest bardzo wydajny, u mnie wytrzymuje ok 6 miesięcy. Troszkę skleja rzęsy, ale to nie problem, jak się ma szczoteczkę do rzęs, a ja mam.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: maskara - jaka najlepsza ?

Post autor: kotsimon »

To ja nic nowego nie powiem, ale potwierdzam, że ten tusz maybelline colossal volume jest rewelacyjny! Nie rozumiem niezadowolenia niektórych dziewczyn na necie, bo ta maskara jak dla mnie jest genialna. Wydłuża, pogrubia i podkręca. Polecam z czystym sumieniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”