Piel─Ögnacja sk├│ry twarzy

Produkty profesjonalne stosowane w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.

Piel─Ögnacja sk├│ry twarzy

Postby Marta » 09 May 2011, 14:24

Hej
Chcia┼éam Wam bardzo poleci─ç CETAPHIL - to jest taka emulsja micelarna do oczyszczania twarzy. Ja mam sk├│r─Ö bardzo wra┼╝liw─ů ("znerwicowan─ů" ;) i w┼éa┼Ťciwie wszystko mnie uczula a ten kosmetyk jest super. Mo┼╝na go nie zmywa─ç, ale ja i tak to robi─Ö, bo mam wra┼╝enie, ze co┼Ť niepotrzebnie zostaje na twarzy. Moja kole┼╝anka mam tr─ůdzik i te┼╝ sobie chwali┼éa. Kupi┼éam to w aptece.
Marta

Re: Piel─Ögnacja sk├│ry twarzy

Postby Kenza » 09 May 2011, 19:37

Cetaphil pomaga te┼╝ pozby─ç si─Ö zaczerwienie┼ä, sw─Ödzenia i pieczenia a specjali┼Ťci polecaj─ů go do suchej sk├│ry i na atopowe zapalenie sk├│ry. Mog─ů go u┼╝ywa─ç te┼╝ dzieci. Moja mama walczy nim z reakcj─ů alergiczn─ů na leki - pojawi┼éy si─Ö u niej takie czerwone, owalne przebarwienia wygl─ůdaj─ůce jak odparzyny, ale dermatolog powiedzia┼é ┼╝e to co┼Ť innego, co trudno zdefiniowa─ç. mama pr├│buje ju┼╝ wszystkiego, par─Ö ┼Ťrodk├│w pomog┼éo jej wybledzi─ç te zmiany i teraz przy cetaphilu te┼╝ wida─ç popraw─Ö.
Kenza

Postby lemur » 30 May 2011, 18:55

Dla mnie profesjonalna piel─Ögnacja sk├│ry twarzy jedno ma imi─Ö - Clinique. Jestem zagorza┼é─ů fank─ů zw┼éaszcza kremu pod oczy all about eyes.
lemur

Postby Sylwia_1980 » 25 Nov 2011, 12:39

Do niedawna stosowa┼éam kosmetyki Thalgo jednak odkry┼éam ┼Ťwietne kosmetyki z Bruno Vassari, wi─Öc je┼Ťli rozmawiamy o piel─Ögnacji sk├│ry twarzy i oczyszczaniu to nic innego nie przychodzi mi do g┼éowy jak linia Pure Solution.
Sylwia_1980

Postby Prof.Cosmetica » 27 Apr 2015, 12:18

Ja znalaz┼éam super kosmetyk do cery suchej marki Chantarelle . Profesjonalne kosmetyki dla ka┼╝dego rodzaju sk├│ry twarzy to domena tego sklepu" https://www.chantarelle.pl/. Asortyment jest bardzo du┼╝y. Z pewno┼Ťci─ů znajd─ů co┼Ť dla siebie zar├│wno klientki indywidualne jak i profesjonalne zak┼éady: gabinety kosmetyczne, spa wellness.
Prof.Cosmetica

Website: https://www.chantarelle.pl/

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Kosmetyczne Produkty Profesjonalne

Valid XHTML 1.0 Strict