Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Produkty profesjonalne stosowane w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Post autor: boxxy »

Ja korzystam z takiego środka do kąpieli - nazywa się Oilatum (tak chyba się pisze ) - jest świetny. Należy dodać do kąpieli i on rozpuszcza się nadając skórze naturalną ochronę lipidową. Świetne na przsuszoną skórę lub problemy ze swędzeniem skóry.

Znacie może jakieś inne środki nawilżające? Zwłaszcza po zimie i klimatyzowanych pomieszczeniach - gdzie woda z nas paruje 2 razy szybciej ?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Post autor: kotsimon »

Mocno nawilżająco działa seria o podobnej nazwie - Oillan, również do nabycia w aptece. Jest polecany nawet dla skóry alergicznej, atopowej, łuszczącej się i mocno przesuszonej. Ich używanie doradzają nawet dermatolodzy przy poszczególnych problemach skórnych. Ja używam substancji natłuszczającej do kąpieli i balsamu. Zdaje się że można wybrać poziom nawilżania który jest mierzony procentową ilością kompleksu natłuszczającego. Ja mam 64% ale mozna też wybrać chyba 22 i 30%. Naprawdę dobrze to działa :)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Post autor: Kenza »

Jest też taka profesjonalna seria Emolium i tam jest emulsja do ciała która bardzo dobrze natłuszcza skórę, nawilża, odżywia. Skóra robi się bardziej miękka. Kosmetyk łagodzi też swędzenie.
Sylwia_1980
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:52

Re: Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Post autor: Sylwia_1980 »

Ja do pielęgnacji ciała w szczególności do nawilżenia stosuję kosmetyki z Kianty Spa. Jest tam rewelacyjny balsam nawilżający Bagno Di Latte.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Coś na nawilżenie Ciała - Kto zna coś profesjonalnego?

Post autor: Eewa »

Bagno Di Latte - brzmi intrygująco :D a gdzie kupujesz te kosmetyki marki Kianty Spa? Przyznam, że niestety nie spotkałam się z nimi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyczne Produkty Profesjonalne”