Jak przedłużyć zapach?

Podziel si─Ö swoj─ů opini─ů na temat nowych perfum. Nowo┼Ťci oraz skuteczno┼Ť─ç antyperspirant├│w.

Re: Jak przedłużyć zapach?

Postby Kenza » 15 Sep 2011, 20:30

A co by┼Ťcie powiedzieli na to, ┼╝eby wasz pot wydziela┼é ┼éadny, s┼éodki zapach? to mo┼╝liwe! Wyobra┼║cie sobie ┼╝e powsta┼éy perfumy w tabletkach! ÔÇ×Swallowable ParfumÔÇŁ ( perfumy do po┼ékni─Öcia) - wp┼éywaj─ů na wydzielany przez nas zapach. Jeszcze nie wiadomo czy nie maj─ů jakich┼Ť skutk├│w ubocznych. Co Wy na to? Czy kt├│ra┼Ť z Was zdecydowa┼éaby si─Ö na taki zapach? sw├│j zapach? Jak wiadomo naturalna wo┼ä cia┼éa jest form─ů wabika dla partnera, niekt├│rzy m─Ö┼╝czy┼║ni wr─Öcz narzekaj─ů ┼╝e kobiety za bardzo zag┼éuszaj─ů sw├│j zapach perfumami. A co gdyby┼Ťmy mia┼éy tylko ten sztuczny po┼ékni─Öty zapach? :D
Kenza

Postby JolaZ » 18 Sep 2011, 14:25

Ciekawe jak smakuj─ů takie tabletki, pomys┼é wydaje mi si─Ö o tyle ciekawy, o ile nikt jeszcze czego┼Ť takiego nie wymy┼Ťli┼é. Na pewno to jaka┼Ť innowacja, nowo┼Ť─ç, ale... niepokoi mnie to, ┼╝e te tabletki zawieraj─ů co┼Ť tak silnie dzia┼éaj─ůcego, ┼╝e jest w stanie zmieni─ç sk┼éad, zapach potu, jaki wydzielamy. Chyba obawia┼éabym si─Ö takich perfum, poniewa┼╝ jak sama Kenza napisa┼éa┼Ť nieznane s─ů jeszcze skutki uboczne, a ja s─ůdz─Ö, ┼╝e skutki czego┼Ť takiego, tak czy siak pojawi─ů si─Ö po d┼éu┼╝szym czasie stosowania, mo┼╝e po miesi─ůcach, mo┼╝e po latach? Nie wiem z czego jest zrobiona ta tabletka, ale jej nie ufam.
JolaZ

Postby megan » 19 Sep 2011, 19:57

Wow! Ale pomys┼é fajny. By┼éoby ┼Ťwietnie gdyby te tabletki sta┼éy si─Ö og├│lnodost─Öpne :D mo┼╝na by┼éoby zaoszcz─Ödzi─ç na dezodorantach, hehe ;) a co do tych feromon├│w i naturalnych zapach├│w to wydaje mi si─Ö ┼╝e bardziej poci─ůgaj─ůcy jest seksowny aromatyczny perfum. Nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby ┼éadny zapach m├│g┼é, ┼╝e tak si─Ö wyra┼╝─Ö, zak┼é├│ci─ç odbi├│r mi─Ödzy partnerami :D
megan

Postby dafne » 20 Sep 2011, 20:34

No interesuj─ůce :D ciekawe jak trwa┼éy jest taki zapach? Na ile godzin wystarczy. Najciekawsze jest to, ┼╝e pod wp┼éywem takiej tabletki chyba ka┼╝dy pachnie inaczej.
dafne

Postby olivia » 21 Sep 2011, 22:04

A mi pomysł z tabletkami się nie podoba. Połykamy to, więc to spora ingerencja w organizm, a to sama chemia.
olivia

Postby lemur » 22 Sep 2011, 21:33

Ale dziwny pomys┼é, my┼Ťl─Ö ┼╝e jak szybko si─Ö pojawi┼é, tak szybko zniknie. Na pewno takie tabletki b─Öd─ů strasznie drogie, a zanim wejd─ů do sprzeda┼╝y minie jeszcze troch─Ö czasu.
lemur

Postby kotsimon » 24 Sep 2011, 22:06

Chyba nie zamieni┼éabym zwyk┼éych perfum na tabletki. Dla mnie samo spryskiwanie si─Ö wod─ů toaletow─ů jest jak rytua┼é, to przyjemno┼Ť─ç, wi─Öc po co to zast─ůpi─ç tabletk─ů? To troch─Ö jak z czytaniem ksi─ů┼╝ek -fajnie jest je dotyka─ç, czu─ç ich zapach, przek┼éada─ç kolejne strony... ale ludzie ┼╝yj─ů szybko i nie maj─ů czasu na takie delektowanie si─Ö lektur─ů, temu ┼éatwiej jest im czyta─ç ksi─ů┼╝ki w formacie pdf czyli w pewnym sensie w tabletce... tak samo jest z perfumami.
kotsimon

Postby kiziamizia » 03 Oct 2011, 12:11

O perfumach w tabletkach pierwsze s┼éysz─Ö. Je┼Ťli takie co┼Ť pojawi si─Ö na rynku, to z pewno┼Ťci─ů NIE skorzystam, bo nie podoba mi si─Ö sama idea zmieniania czego┼Ť w ludzkim organizmie, tak by wydawa┼é on przyjemny zapach.
kiziamizia

Postby joanna » 04 Oct 2011, 16:53

Co do przed┼éu┼╝ania trwa┼éo┼Ťci perfum to mo┼╝na te┼╝ doda─ç par─Ö kropel perfum do ostatniego p┼éukania bielizny, je┼Ťli pierzemy j─ů r─Öcznie. Po wysuszeniu bielizna b─Ödzie ┼éadnie pachnie─ç. Mo┼╝na te┼╝ spryska─ç po┼Ťciel ulubionym zapachem.
joanna

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Perfumy i zapachy

Valid XHTML 1.0 Strict