Gdzie kupujecie perfumy ?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: boxxy »

Cześć, gdzie kupujecie perfumy ? Interesuje mnie jakiś sklep we Wrocławiu lub Dolnym Śląsku. Ale żeby był w miarę tani. Bo w tych sklepach typu SEPHORA to cena straszna.

Wiem że w aptekach są też dobre ceny np. w Galeriach - można znaleźć dobre promocje. Jak to jest z kupowaniem na allegro?
Słyszałam, że można tam kupić podróbki - a nie oryginalne mimo iż sprzedawcy piszą że to oryginały. Ja ze względu że miewam alergie chciałabym jednak oryginalne (za dobrą cenę)

Ściskam
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Marta »

Ja kupowałam w SuperPharmie, bo tam często są promocje. Jeśli chodzi o allegro, to trzeba mieć kogoś sprawdzonego, bo ja raz dostałam oryginalne a innym razem jakieś felerne i byłam bardzo niezadowolona.
:D Teraz to w ogóle czuję się bardzo dopieszczona, bo mój chłopak kupuje mi różne pachnidła i mam problem z głowy ;)
Buziaki
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Eewa »

Ja podobnie jak Marta zaopatruję się najczęściej w SuperPharm, bo jest naprawdę niedrogo. Mam też kilka flakonów z firmy FM Group, bo moja koleżanka pracuje tam jako konsultantka. Oprócz tego często zamawiam poprzez sprzedaż wysyłkową w Yves Rocher - czasami zdarza się, że jak złożę większe zamówienie to wodę toaletową dostaję gratis :D :o :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Kenza »

Na allegro bym nie kupowała, ale są sprawdzone portale na których można zamówić znane perfumy bez obawy o ich jakość. Ja znam kokai i eperfumy ale na pewno jest więcej podobnych stronek.
marta5558
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2011, 16:17

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: marta5558 »

zdecydowanie mam swojego lidera- firma FM. produkty sprawdzonych marek w rozsądnej cenie.

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: olivia »

Ja kupuje najczęściej w perfumeriach Marionnaud. Jakoś nie mogą się wybić te perfumerie, cały czas chyba bardziej popularna jest Sephora i Douglas a ja wolę Marionnaud bo czuję się tam, jak ktoś ważny :) a ceny wcale nie są jakoś zawyżone, są normalne. Czasami nawet nie ma różnicy między ceną w SuperPharm a Marionnaud. Chyba jestem przywiązana do tej marki od wizyty we Francji, bo tam jest dużo tych perfumerii.
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: karo »

Ja kupuję na stronie kokai.pl i w Superpharm - czasem są tam fajne promocje.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: coralie »

olivia pisze:Ja kupuje najczęściej w perfumeriach Marionnaud. Jakoś nie mogą się wybić te perfumerie, cały czas chyba bardziej popularna jest Sephora i Douglas a ja wolę Marionnaud bo czuję się tam, jak ktoś ważny :) a ceny wcale nie są jakoś zawyżone, są normalne. Czasami nawet nie ma różnicy między ceną w SuperPharm a Marionnaud. Chyba jestem przywiązana do tej marki od wizyty we Francji, bo tam jest dużo tych perfumerii.


Nie zgadzam się co do cen w Marionnaud. Właśnie dzisiaj szukałam Armani Code - ulubionych perfum mamy mojego chłopaka (które mam jej kupić na urodziny). Byłam w Marionnaud i tam 50 ml wody perfumowanej kosztowało 280 zł, 70 ml chyba coś ok 350 zł (nie pamiętam dokładnie, bo mi się zakręciło w głowie, kiedy usłyszałam cenę za 50 ml). Wiem natomiast, że parę tygodni, może miesiąc temu w superpharm widziałam tą wodę perfumowaną za ok. 200 zł. Różnica w cenie jest tak czy siak znaczna.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: kotsimon »

Marionnaud, Sephora i Douglas nie różnią się zbytnio cenami, ale mi też wydaje się że Marionnaud jest najdroższy. Być może dlatego, że ma stosunkowo niewiele sklepów, w porównaniu do pozostałych dwóch sieci.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Kenza »

Jak chcecie w miarę tanie perfumy to polecam po prostu rossmana i drogerię natura. Wbrew pozorom można tam znaleźć perfumy nawet z najwyższej półki o cenach konkurencyjnych nawet dla SuperPharm. Armani Code bym tam nie szukała, ale widziałam tam np. Escadę S na promocji (ze 140 na 80 zł), czy Versace Bright Crystal (ze 150 na 110).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”