Jak przedłużyć zapach?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: Kenza »

A co byście powiedzieli na to, żeby wasz pot wydzielał ładny, słodki zapach? to możliwe! Wyobraźcie sobie że powstały perfumy w tabletkach! „Swallowable Parfum” ( perfumy do połknięcia) - wpływają na wydzielany przez nas zapach. Jeszcze nie wiadomo czy nie mają jakichś skutków ubocznych. Co Wy na to? Czy któraś z Was zdecydowałaby się na taki zapach? swój zapach? Jak wiadomo naturalna woń ciała jest formą wabika dla partnera, niektórzy mężczyźni wręcz narzekają że kobiety za bardzo zagłuszają swój zapach perfumami. A co gdybyśmy miały tylko ten sztuczny połknięty zapach? :D
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: JolaZ »

Ciekawe jak smakują takie tabletki, pomysł wydaje mi się o tyle ciekawy, o ile nikt jeszcze czegoś takiego nie wymyślił. Na pewno to jakaś innowacja, nowość, ale... niepokoi mnie to, że te tabletki zawierają coś tak silnie działającego, że jest w stanie zmienić skład, zapach potu, jaki wydzielamy. Chyba obawiałabym się takich perfum, ponieważ jak sama Kenza napisałaś nieznane są jeszcze skutki uboczne, a ja sądzę, że skutki czegoś takiego, tak czy siak pojawią się po dłuższym czasie stosowania, może po miesiącach, może po latach? Nie wiem z czego jest zrobiona ta tabletka, ale jej nie ufam.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: megan »

Wow! Ale pomysł fajny. Byłoby świetnie gdyby te tabletki stały się ogólnodostępne :D można byłoby zaoszczędzić na dezodorantach, hehe ;) a co do tych feromonów i naturalnych zapachów to wydaje mi się że bardziej pociągający jest seksowny aromatyczny perfum. Nie sądzę, żeby ładny zapach mógł, że tak się wyrażę, zakłócić odbiór między partnerami :D
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: dafne »

No interesujące :D ciekawe jak trwały jest taki zapach? Na ile godzin wystarczy. Najciekawsze jest to, że pod wpływem takiej tabletki chyba każdy pachnie inaczej.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: olivia »

A mi pomysł z tabletkami się nie podoba. Połykamy to, więc to spora ingerencja w organizm, a to sama chemia.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: lemur »

Ale dziwny pomysł, myślę że jak szybko się pojawił, tak szybko zniknie. Na pewno takie tabletki będą strasznie drogie, a zanim wejdą do sprzedaży minie jeszcze trochę czasu.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: kotsimon »

Chyba nie zamieniłabym zwykłych perfum na tabletki. Dla mnie samo spryskiwanie się wodą toaletową jest jak rytuał, to przyjemność, więc po co to zastąpić tabletką? To trochę jak z czytaniem książek -fajnie jest je dotykać, czuć ich zapach, przekładać kolejne strony... ale ludzie żyją szybko i nie mają czasu na takie delektowanie się lekturą, temu łatwiej jest im czytać książki w formacie pdf czyli w pewnym sensie w tabletce... tak samo jest z perfumami.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: kiziamizia »

O perfumach w tabletkach pierwsze słyszę. Jeśli takie coś pojawi się na rynku, to z pewnością NIE skorzystam, bo nie podoba mi się sama idea zmieniania czegoś w ludzkim organizmie, tak by wydawał on przyjemny zapach.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: joanna »

Co do przedłużania trwałości perfum to można też dodać parę kropel perfum do ostatniego płukania bielizny, jeśli pierzemy ją ręcznie. Po wysuszeniu bielizna będzie ładnie pachnieć. Można też spryskać pościel ulubionym zapachem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”