Perumy na prezent?

Podziel si─Ö swoj─ů opini─ů na temat nowych perfum. Nowo┼Ťci oraz skuteczno┼Ť─ç antyperspirant├│w.

Perumy na prezent?

Postby adpromo » 28 Apr 2011, 13:38

Mam pytanie czy polecacie na zakup dla kobiety jako prezent urodzinowy perfumy?
adpromo

Re: Perumy na prezent?

Postby mirandas » 28 Apr 2011, 14:01

a czy zakup perfum na urodziny dla Twojej po┼é├│weczki nie b─Ödzie sugesti─ů np. ┼╝e brzydko pachnie? nie obrazi si─Ö?
mirandas

Postby Kenza » 28 Apr 2011, 15:44

Mirandas - to by┼éo wr─Öcz nie na miejscu tak m├│wi─ç ;) Nie znam kobiety, kt├│ra by si─Ö obrazi┼éa za dobre perfumy w prezencie. Oczywi┼Ťcie to nie mog─ů by─ç byle jakie perfumy, najlepiej takie o kt├│rych ukochana kiedy┼Ť wspomina┼éa ┼╝e by chcia┼éa. To na pewno trafiony prezent no chyba ┼╝e masz dziewczyn─Ö kt├│ra szuka dziury w ca┼éym i b─Ödzie wyci─ůga┼éa takie dziwne wnioski, jak te wspomniane we wcze┼Ťniejszym po┼Ťcie :D
Kenza

Postby olivia » 28 Apr 2011, 16:11

Ja prawie wcale nie kupuje sobie perfum, bo cz─Östo dostaje od ch┼éopaka. Wie, kt├│re lubi─Ö najbardziej i ┼╝e na pewno uciesz─Ö si─Ö z takiego prezentu. W dodatku nie sk─ůpi na dobre marki wi─Öc zwykle p┼éawi─Ö si─Ö w zapachu Emporio Armani. ;)
olivia

Postby mirandas » 29 Apr 2011, 05:38

ehh KENZA mo┼╝e m├│j post by┼é nie namiejscu przepraszam ura┼╝onych tych postem, ale taka prawda nie wiadomo co sobie dziewczyna pomy┼Ťli? Ile ju┼╝ jeste┼Ťcie razem? Znasz j─ů na tyle by wiedzie─ç jakie perfumy lubi?
mirandas

Postby adpromo » 29 Apr 2011, 05:56

znamy si─Ö oko┼éo roku, czyli polecacie perfumy ale g┼é├│wnie z g├│rnej p├│┼éki jako, ┼╝e nie jestem specjalist─ů od kobiecych perfum jakie np. Wy by┼Ťcie chcia┼éy dosta─ç o swojego faceta? My┼Ťl─Ö, ┼╝e b─Ödzie mi ┼éatwiej dokona─ç zakupu...
adpromo

Postby olivia » 29 Apr 2011, 11:07

Jak nie wiesz jakie zapachy podobaj─ů si─Ö twojej dziewczynie to b─Ödzie trudno co┼Ť poradzi─ç. Dobr─ů wskaz├│wk─ů by┼éoby chocia┼╝ to czy raczej kwiatowe, czy pi┼╝mowe czy jeszcze inne. No i zawsze wra┼╝enie robi─ů dobre marki. Ja bardzo lubi─Ö zapachy: Chanel "Mademoiselle" (to ju┼╝ klasyka), Jean Paul Gaultier "MAdame" (dla krzykliwych pa┼ä), EMporio Armani "Diamonds" i Lancome "Magnifique".
olivia

Postby adpromo » 29 Apr 2011, 16:48

kiedy┼Ť widzia┼éem jak─ů┼Ť wod─Ö perfumowan─ů z Oriflame ale nie wiem co to dok┼éadnie by┼éo nie znam sie na perfumach jestem poprostu laikiem w tej dziedzinie i tyle mog─Ö powiedzie─ç.
adpromo

Postby Kenza » 30 Apr 2011, 14:12

Oriflame czy Avon - nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja mam mieszane uczucia zwi─ůzane z tymi firmami. Zapachy bardzo ┼éadne ale ma┼éo trwa┼ée - zw┼éaszcza je┼Ťli chodzi o Avon. Z takich ta┼äszych zapach├│w (bo Oriflame czy Avon to ni┼╝sza p├│┼éka ni┼╝ te o kt├│rych pisa┼éa Olivia) to mog─Ö poleci─ç zapachy francuskiej firmy Yves Rocher - maj─ů sklepy (w wi─Ökszych miastach np. we Wroc┼éawiu w galerii dominika┼äskiej i pasa┼╝u grunwaldzkim) i prowadz─ů te┼╝ sprzeda┼╝ wysy┼ékow─ů i internetow─ů. Ja bardzo lubi─Ö te zapachy:
Comme une evidence - kwiatowa kompozycja fiołków i konwalii: http://www.yves-rocher.com.pl/zapachy/zapachy_dla_niej/comme_une_evidence/woda_perfumowana
So ELixir - ja┼Ťmin i bergamotka: http://www.yves-rocher.com.pl/zapachy/zapachy_dla_niej/so_elixir/woda_perfumowana

Oba te zapachy s─ů raczej na dzie┼ä, na noc polecam pi┼╝mowe, bardziej ci─Ö┼╝kie, aromatyczne.

Ps. Najlepiej wypytaj dziewczyny tak delikatnie jakie zapachy lubi.
Kenza

Postby JolaZ » 30 Apr 2011, 14:18

Nie zapominaj ┼╝e im wi─Öksze st─Ö┼╝enie esencji zapachowej tym d┼éu┼╝ej trzymaj─ůcy si─Ö i bardziej intensywny zapach. Najbardziej st─Ö┼╝ony zapach maj─ů
perfumy - 15 do 30% esencji zapachowej utrzymuje si─Ö na sk├│rze przeci─Ötnie od 4 do 8 godzin
woda perfumowana - od 8 do 20%, 3 do 6 godzinach
woda toaletowa - 2 do 4 godzin, 6 do 12% esencji
JolaZ

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Perfumy i zapachy

Valid XHTML 1.0 Strict