Perumy na prezent?

Podziel si─Ö swoj─ů opini─ů na temat nowych perfum. Nowo┼Ťci oraz skuteczno┼Ť─ç antyperspirant├│w.

Re: Perumy na prezent?

Postby olivia » 28 Nov 2011, 19:28

Jest ju┼╝ tych ofert duu┼╝o i to wsz─Ödzie. Czy to sephora, czy rossmann mo┼╝na ju┼╝ szale─ç na zakupach.
olivia

Postby krecik » 06 Dec 2011, 16:15

Bardzo dobry pomysł na prezent!
Lecz ja osobi┼Ťcie mog┼éa bym zaproponowa─ç stworzy─ç zestaw o tej samej nucie zapachowej. Perfumy+┼╗el pod prysznic lub Perfumy+Balsam do cia┼éa.
.. OTULONA ZAPACHEM
ÔÇŁDobierz do swoich ulubionych perfum produkty o tej samej nucie zapachowej i stw├│rz sw├│j komplet pachn─ůcych kosmetyk├│w do piel─Ögnacji cia┼éa. Uzyskaj efekt wyj─ůtkowo d┼éugo utrzymuj─ůcego si─Ö pi─Öknego zapachu. Osi─ůgnij pe┼én─ů harmoni─Ö!ÔÇŁ
Image
Kiermasz.net.pl
Przy zakupie w naszym e-sklepie, wpisuj─ůc kod bonu rabatowego "zforum", otrzymacie Pa┼ästwo 10% rabat na czas trwania Promocji. Zapraszamy!
krecik

Postby JolaZ » 11 Dec 2011, 20:18

Ja teraz sama mam nadziej─Ö, ┼╝e dostan─Ö pod choink─Ö perfumy :) bo moje si─Ö ko┼äcz─ů. Bardzo lubi─Ö dostawa─ç takie prezenty - nawet je┼Ťli dostaj─Ö nieznany mi zapach zwykle jestem zachwycona, oczywi┼Ťcie je┼Ťli perfumy zas┼éuguj─ů na zachwyt. ;)
JolaZ

Postby Blue_Sky » 04 Feb 2013, 11:18

To dobry pomys┼é na prezent je┼Ťli trafi si─Ö w gust osoby obdarowywanej. Ja uwielbiam Bruno Banani - magic woman i bardzo bym si─Ö cieszy┼éa gdybym dosta┼éa je od m─Ö┼╝a.
Blue_Sky

Website: http://www.nasze-paznokcie.pl

Postby sasetka » 06 Feb 2013, 23:50

Ja bym si─Ö nie odwa┼╝y┼éa kupowa─ç komu┼Ť perfum na prezent, bo nigdy nie wiadomo, czy trafimy w gust. Lepszym wyj┼Ťciem by┼éby zakup, np. takiego albumu http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4951880, kt├│ry na pewno ucieszy obdarowan─ů osob─Ö :)
sasetka

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Perfumy i zapachy

Valid XHTML 1.0 Strict