Perumy na prezent?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Perumy na prezent?

Post autor: adpromo »

Mam pytanie czy polecacie na zakup dla kobiety jako prezent urodzinowy perfumy?
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: Perumy na prezent?

Post autor: mirandas »

a czy zakup perfum na urodziny dla Twojej połóweczki nie będzie sugestią np. że brzydko pachnie? nie obrazi się?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

Mirandas - to było wręcz nie na miejscu tak mówić ;) Nie znam kobiety, która by się obraziła za dobre perfumy w prezencie. Oczywiście to nie mogą być byle jakie perfumy, najlepiej takie o których ukochana kiedyś wspominała że by chciała. To na pewno trafiony prezent no chyba że masz dziewczynę która szuka dziury w całym i będzie wyciągała takie dziwne wnioski, jak te wspomniane we wcześniejszym poście :D
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Perumy na prezent?

Post autor: olivia »

Ja prawie wcale nie kupuje sobie perfum, bo często dostaje od chłopaka. Wie, które lubię najbardziej i że na pewno ucieszę się z takiego prezentu. W dodatku nie skąpi na dobre marki więc zwykle pławię się w zapachu Emporio Armani. ;)
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: Perumy na prezent?

Post autor: mirandas »

ehh KENZA może mój post był nie namiejscu przepraszam urażonych tych postem, ale taka prawda nie wiadomo co sobie dziewczyna pomyśli? Ile już jesteście razem? Znasz ją na tyle by wiedzieć jakie perfumy lubi?
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Perumy na prezent?

Post autor: adpromo »

znamy się około roku, czyli polecacie perfumy ale głównie z górnej półki jako, że nie jestem specjalistą od kobiecych perfum jakie np. Wy byście chciały dostać o swojego faceta? Myślę, że będzie mi łatwiej dokonać zakupu...
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Perumy na prezent?

Post autor: olivia »

Jak nie wiesz jakie zapachy podobają się twojej dziewczynie to będzie trudno coś poradzić. Dobrą wskazówką byłoby chociaż to czy raczej kwiatowe, czy piżmowe czy jeszcze inne. No i zawsze wrażenie robią dobre marki. Ja bardzo lubię zapachy: Chanel "Mademoiselle" (to już klasyka), Jean Paul Gaultier "MAdame" (dla krzykliwych pań), EMporio Armani "Diamonds" i Lancome "Magnifique".
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Perumy na prezent?

Post autor: adpromo »

kiedyś widziałem jakąś wodę perfumowaną z Oriflame ale nie wiem co to dokładnie było nie znam sie na perfumach jestem poprostu laikiem w tej dziedzinie i tyle mogę powiedzieć.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

Oriflame czy Avon - nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja mam mieszane uczucia związane z tymi firmami. Zapachy bardzo ładne ale mało trwałe - zwłaszcza jeśli chodzi o Avon. Z takich tańszych zapachów (bo Oriflame czy Avon to niższa półka niż te o których pisała Olivia) to mogę polecić zapachy francuskiej firmy Yves Rocher - mają sklepy (w większych miastach np. we Wrocławiu w galerii dominikańskiej i pasażu grunwaldzkim) i prowadzą też sprzedaż wysyłkową i internetową. Ja bardzo lubię te zapachy:
Comme une evidence - kwiatowa kompozycja fiołków i konwalii: http://www.yves-rocher.com.pl/zapachy/zapachy_dla_niej/comme_une_evidence/woda_perfumowana
So ELixir - jaśmin i bergamotka: http://www.yves-rocher.com.pl/zapachy/zapachy_dla_niej/so_elixir/woda_perfumowana

Oba te zapachy są raczej na dzień, na noc polecam piżmowe, bardziej ciężkie, aromatyczne.

Ps. Najlepiej wypytaj dziewczyny tak delikatnie jakie zapachy lubi.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Perumy na prezent?

Post autor: JolaZ »

Nie zapominaj że im większe stężenie esencji zapachowej tym dłużej trzymający się i bardziej intensywny zapach. Najbardziej stężony zapach mają
perfumy - 15 do 30% esencji zapachowej utrzymuje się na skórze przeciętnie od 4 do 8 godzin
woda perfumowana - od 8 do 20%, 3 do 6 godzinach
woda toaletowa - 2 do 4 godzin, 6 do 12% esencji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”