Najładniejszy zapach na wieczór

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: olivia »

W jakie zapachy ubieracie się na ważną kolację, czy romantyczny wieczór we dwoje?
Ja wybrałam wodę perfumowaną Euphoria Calvin Klein. Jest niesamowicie zmysłowa i elegancka, co mnie zaskoczyło, ponieważ Calvin Klein kojarzył mi się z takimi zapachami wręcz sportowymi, zdecydowanie dziennymi.
A tu niespodzianka, bardzo ciekawa i kobieca kompozycja. Od tego zapachu oczy same się zamykają, łatwo na chwilę się zapomnieć :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: Kenza »

Moim takim uwodzicielskim zapachem na wieczór jest DIamonds Emporio Armani. Na początku używałam ich na dzień, ale teraz rozumiem że są za ciężkie, że nadają się bardziej na wieczory i specjalne okazje.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: megan »

Jak dla mnie najpiękniejsze i najbardziej eleganckie perfumy to Magnifique Lancome. Uwielbiam ten zapach, w dodatku jest niesamowicie trwały!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: lemur »

Opium od Yves Saint Laurent!
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: dafne »

megan pisze:Jak dla mnie najpiękniejsze i najbardziej eleganckie perfumy to Magnifique Lancome. Uwielbiam ten zapach, w dodatku jest niesamowicie trwały!


Popieram! Mi też bardzo podoba się Magnifique. W takim zapachu można się poczuć jak ktoś wyjątkowy...
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: Kenza »

Podoba mi się też bardzo Armani Code. Jest bardzo charakterystyczny. Moja była szefowa zawsze go używała, chyba przez nią kojarzy mi się z dostojnością, elegancją, dobrym stylem.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: coralie »

Ja uwielbiam zapach Eau Du Soir Sisley. Ma trochę dziwny, staroświecki flakon, ale perfumy są cudowne! Możemy wyczuć w nich nutkę mandarynki, jaśminu, lilii, róży, paczuli, trochę pieprzu i piżmo.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: olivia »

Wczoraj miałam zaszczyt powąchać u mojej kuzynki J'dore L'or Christian Dior! Pięęknie pachnie :D
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: JolaZ »

To ja pojadę nieco niższą półką - Eclat Weekend Oriflame. Nowy zapach tej firmy, dostępny w edycji limitowanej. Zainspirowany jest francuską riwierą i właśnie z nią mi się kojarzy. W zapachu przewija się nutka bergamotki, cedru, piżma, czerwonej porzeczki i gruszki. Bardzo elegancka woń.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najładniejszy zapach na wieczór

Post autor: kotsimon »

Na wieczór idealny jest mój najnowszy nabytek: Jean Paul Gaultier MaDame. Trochę kontrowersyjny zapach i raczej dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Więc to taka propozycja na okazję, w której chcemy pokazać charakter i seksapil.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”