Certyfikowani lekarze

Jeżeli miałaś(eś) kontakt z lekarzem lub innym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej podziel się swoimi odczuciami.
certyfikowane_piekno
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2011, 10:15

Certyfikowani lekarze

Post autor: certyfikowane_piekno »

Czym kierujecie się przy wyborze specjalisty: opinią znajomych, prestiżem zakładu lub klinki w której pracuje czy dyplomami które posiada?
Warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest on wydawana tylko na dwa lata i jak do tej pory otrzymało go 96 lekarzy medycyny estetycznej. Dobrze jest sprawdzić czy ten specjalista, do którego się udajecie może pochwalić się pozytywnym przejściem procesu certyfikacji.
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Certyfikowani lekarze

Post autor: beautyme »

mnie się wydaje, że najlepiej polegać na opiniach znajomych bo to jednak jest namacalny dowód na to, że lekarz jest dobry, dobrze zrobił swoją prace i efekty są szybko widoczne , oczywiście, trzeba sprawdzić, czy znajduje się w rejestrach i innych rankingach ale najważniejsza jest opinia zadowolonych pacjentek, tak ja było w kręgu moich koleżanek, każda która szukała chirurga plastyka to pytała inne i tak dr Osuch został okrzyknięty najlepszym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kliniki oraz lekarze - opinie pacjentów”