PEELENG KWASAMI AHA ,kwas mlekowy 80%

Wsparcie oraz porady dla os├│b, kt├│re zamierzaj─ů podda─ç si─Ö zabiegowi, ale maj─ů z tym zwi─ůzane obawy.

PEELENG KWASAMI AHA ,kwas mlekowy 80%

Postby Endriu290 » 15 Apr 2011, 09:14

Mam pytanie. Czy można stosować kwas mlekowy aha 80% na bliznę po ospie która nie jest mała tzn. Czy można nakładać kwas na te wgłębienie czy tylko dookoła wgłębienia żeby ta blizna się nie pogłębiła.
Dzi─Ökuje.
Endriu290

Re: PEELENG KWASAMI AHA ,kwas mlekowy 80%

Postby Kenza » 15 Apr 2011, 11:36

Moja odpowied┼║ dla Ciebie jest w w─ůtku "Piel─Ögnacja", ┼╝eby nie powtarza─ç:

http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=34&t=11&start=20
Kenza

Postby Kenza » 19 Apr 2011, 14:25

Stosowa┼éam kwas mlekowy ale to by┼é roztw├│r 10% !! a nie 80% czy na pewno mo┼╝esz to stosowa─ç?? Kontaktowa┼ée┼Ť(a┼Ť) si─Ö z lekarzem? O ile wiem to 80% st─Ö┼╝enie jest dla tych kt├│rzy wcze┼Ťniej u┼╝ywali ni┼╝szego st─Ö┼╝enia - kiedy tego u┼╝ywa┼éam lekarz mi powiedzia┼é ┼╝e nie mog─Ö wy┼╝szego st─Ö┼╝enia. Je┼Ťli nie wiesz czy mo┼╝esz tego u┼╝ywa─ç, a zak┼éadam ┼╝e nie by┼ée┼Ť(a┼Ť) u lekarza skoro masz pytanie odno┼Ťnie sposobu u┼╝ywania, to lepiej to od┼é├│┼╝... :!: :!: :!: przecie┼╝ mo┼╝esz jeszcze pogorszy─ç stan blizny i nabawi─ç si─Ö podra┼╝nie┼ä :!:
Je┼Ťli ju┼╝ si─Ö uprzesz to NIE ZAPOMNIJ ┼╗EBY TO ROZCIE┼âCZY─ć! Ja rozcie┼äcza┼éam ┼éy┼╝eczk─Ö kwasu w 3 ┼éy┼╝eczkach wody, ale nie wiem jak trzeba przy tak du┼╝ym st─Ö┼╝eniu... Naprawd─Ö porad┼║ si─Ö specjalisty!
Je┼Ťli chodzi o u┼╝ywanie to trzeba wmasowywa─ç cienk─ů warstw─Ö przez 2 minutki a potem zmywa─ç wod─ů naniesion─ů na p┼éatki kosmetyczne. Musisz bardzo dok┼éadnie to zmy─ç (zmieniaj─ůc co chwile p┼éatek) a potem nakremowa─ç to miejsce kremem od┼╝ywczym. Aha i tego si─Ö u┼╝ywa raz w tygodniu.
O proszę, ja stosowałam taki oto kwas ale stężenie 10% :
http://galeriamydelisoli.pl/index.php?route=product/product&product_id=189
Kenza

Postby olivia » 11 Jun 2011, 18:13

Nie zapominajmy o tym, ┼╝e kwasy AHA s─ů genialne w kuracji odm┼éadzaj─ůcej. Moja mama chodzi do kosmetyczki regularnie i dzi─Öki mi─Ödzy innymi zabiegowi eksfoliacji kwasami AHA ma tak─ů sk├│r─Ö, ┼╝e sama sobie takiej ┼╝ycz─Ö w jej wieku ( ma 55 lat).
olivia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Wsparcie oraz porady

Valid XHTML 1.0 Strict