NPU Natural Push-UP

Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: kotsimon »

Dziewczyny! Wiecie jak działają takie produkty? Na zasadzie wiary! Jak wierzycie ślepo że jakaś tabletka was odchudzi (bez ćwiczenia, bez diety), albo powiększy wam biust to nagle zaczynacie dostrzegać działanie tych preparatów bo nasza psychologia jest już tak skonstruowana że chcemy poczuć że nie wydaliśmy na marne pieniędzy, że nie jesteśmy naiwne, że odkryłyśmy coś świetnego i teraz będziemy piękne.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: lemur »

Znam kogoś, kto już próbował tych tabletek one wcale nie są takim nowym produktem na polskim rynku. Słyszałam o nich już jakiś rok temu. Ten ktoś to moja kuzynka. Zawsze miała problem z malusim biustem, troszkę odstawała od naszej rodziny bo u nas większość pań jest obdarzona obficie przez matkę naturę. Po terapii NPU wreszcie uwidoczniły się jej piersi i teraz wreszcie ma biust. Wiadomo, że nadal niewielki ale wyraźnie większy niż kiedyś. Więc możemy być sceptyczni i wyśmiewać takie produkty, albo twierdzić że to działa na zasadzie wiary, ale ja widziałam efekty. ;)
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: kiziamizia »

Stosując takie środki, obawiałabym się o długoterminowe skutki uboczne, które przecież ujawnić mogą się wiele lat po stosowaniu. Nie wiadomo czy takie kuracje nie zwiększają prawdopodobieństwa wystąpienia raka piersi. Jestem przeciwniczką ingerowania w naturę. Najchętniej zostawiłabym wszystko tak, jak Bóg stworzył.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: olivia »

Z tego co wiem, to badania NPU udowodniły że to bezpieczny preparat, ale pewności nigdy nie można mieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powiększanie”