NPU Natural Push-UP

Awatar użytkownika
_IsaDora_
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2011, 17:21

NPU Natural Push-UP

Post autor: _IsaDora_ »

Znalazłam filmik rekomendujący produkt NPU Natural Push-UP. Są to tabletki ze zbóż i chmielu do bezinwazyjnego powiększania piersi. Wystarczy tylko zażywać tabletki, a efekt murowany! Jak to pięknie brzmi, tylko coś mi się wydaje, że to jakieś naciągany bubel.
Wiecie może coś w tym temacie? Jakieś doświadczenia?

Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: Kenza »

Znalazłam takie info:
Przestrzegając zalecanej dawki dziennej, efekt (widoczny nawet dla innych) powiększenia i ujędrnienia biustu nastepuje przed 60 dniem trwania kuracji. Naukowe i kliniczne badania wykazaly że kobiety zażywające Natural Push Up czują się aktywniejsze, pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze. Zauważono poprawe w grubości wlosów, poprawe w grubości paznokci a także lagodniejsze przechodzenie okresu miesiączki i menopauzy.

Musimy dodać że nasz produkt Natural Push Up (NPU) jest skoncentrowaną esencją wyciągów roslinnych i nie jest konieczne rozpoczęcie kuracji dawką 4 tabletek na dzień. Kurację należy rozpocząć dawką 2 tabletek dziennie przez pierwszych 7-14 dni a dopiero później przejść na ilosc 4 tabletek dziennie i stosować aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu/rozmiaru. Przy czym dawka 2 tabletek dziennie u niektórych kobiet daje już satysfakcjonujące efekty. Czynnikiem sprzyjajacym powiekszeniu piersi jest picie min 2 litrów wody na dzien co zaleca każdy lekarz niezależnie od kuracji. Po okresie intensywnej kuracji, jako dawkę podtrzymujacą/ujedrniajacą zaleca sie 1 tabletke na dzien.

Przedwczesne przerwanie kuracji spowoduje utratę wydanej juz inwestycji w doskonałe piersi, ponieważ pełna kuracja dająca efekt powiększenia się biustu nawet o 80% bazuje na 6 miesiecznej kuracji przy dawkowaniu 4 tabletek na dzien.


koszt tabletek : 229 zł

Zgadzam się - coś za pięknie to brzmi. Co gorsze, na razie będzie trudno poznać rzetelne opinie. Na stronie NPU są opinie ale tylko zadowolonych konsumentek - coś mi się zdaje że to i tak zdania PR-owca.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: olivia »

Wow! Genialne! Na prawdziwą operację bym się nie zdecydowała, ale to mi się podoba. Ciekawe jakie są skutki uboczne tych tabletek. No bo umówmy się... cudowna kombinacja ze zbóż i chmielu hmm na pewno coś dodają, co może się odbić na zdrowiu. Nie wierzę ze to takie proste. Ale piersi na filmiku wyglądają mega naturalnie. No fajne, fajne o ile to nie chwyt reklamowy...
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: dafne »

O jacie! :o :o :o :o JA TO CHCEEE !! ale fajne!
ps. Olivia ale jak to jest połączenie takich naturalnych składników to nie powinno mieć zlych skutków.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: Eewa »

Ale to w niektórych krajach jest znany preparat i kobiety tego używają i są zadowolone. Słyszałam o tym i podobno naprawdę skuteczne (o dziwo). Tylko ze to też kosztuje bo jak pisałyście wyżej - no chyba pół roku minimum to się bierze.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: Eewa »

O, tu są wyniki testu użytkowniczki forum sfd.pl:

http://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY%3ANatural_push_up.Powi%C4%99ksz_piersi_na_lato!_%2Frooodzynka_pods.str.39-t591553-s39.html
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: Kenza »

Faktycznie! dziewczynie urosło o kilka cm. :) A co do bezpieczeństwa zażywania to chyba faktycznie nie ma żadnych skutków ubocznych, bo skład wygląda na bezpieczny:

* Chmiel ( 3 rodzaje) 41,40 %
* Gryka zwyczajna 8,48 %
* Czarny owies 8,48 %
* Słód 8,48 %
* Żyto 4,24 %
* Jęczmień 4,24 %
* Pszenica 4,24 %
* Kukurydza 4,24 %
* Ekstrakt z soji 1,80 %

Preparat Natural Push Up(NPU) nie zawiera chemikaliów, substancji sztucznych, konserwujących, genetycznie zmienionych, barwników, zwierzęcych produktów albo hormonów!

Laboratoryjne badania przeprowadzone w Monachium (Niemcy) wykazały skuteczność preparatu NPU w dążeniu do doskonałych piersi drogą naturalną.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: dafne »

No, czyli tak jak mówiłam - same naturalne bezpieczne składniki.
Pamiętajcie jednak o przeciwwskazaniach:

The Natural PushUp nie powinno się stosować:

* podczas ciąży
* podczas karmienia piersią
* w przypadku uczulenia na którykolwiek z wyżej wymienionych produktów
* w przypadku chorób piersi
CLOCKAGA
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2011, 07:29

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: CLOCKAGA »

Czy to składniki na piwo "domowej roboty"? :lol:
Na tego typu specyfiki wydałam już duuuużo pieniędzy i ............bez efektów :(
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: NPU Natural Push-UP

Post autor: Kenza »

No faktycznie skład jak przepis na piwko :) ja zazwyczaj nie wierze w takie "cuda" farmaceutyczne chociaż widziałam że na innych forach chwalą. No nie wiem co o tym sądzić. Ja osobiście nie skusze się póki co.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powiększanie”