Powiększanie własnym tłuszczem

Powiększanie własnym tłuszczem

Postby HollyPolly » 13 May 2011, 09:33

Co s─ůdzicie o takim zabiegu? Jest najmniej inwazyjny ze wszystkich metod powi─Ökszania piersi, najbezpieczniejszy, bo nie grozi nam ryzyko powik┼éa┼ä czy alergii, tyle, ┼╝e efekt jest najmniej spektakularny - piersi mo┼╝na powi─Ökszy─ç mniej wi─Öcej o jeden rozmiar. W sumie jest to te┼╝ zabieg najbardziej naturalny i pod wzgl─Ödem u┼╝ytego sk┼éadnika (w ko┼äcu to nic syntetycznego jak silikon czy preparaty z kwasem hialuronowym), jak i pod wzgl─Ödem rezultatu - piersi s─ů wype┼énione i podniesione, nie ma ┼╝adnej drastycznej zmiany. Co prawda niewielu lekarzy propaguje t─Ö metod─Ö, z warszawskich chirurg├│w plastycznych na pewno tym zajmuje si─Ö dr Piotr Osuch.
HollyPolly

Re: Powiększanie własnym tłuszczem

Postby olivia » 22 May 2011, 16:11

Sam pomys┼é bardzo mi si─Ö podoba - mo┼╝na zabra─ç troch─Ö t┼éuszczyku z brzuszka, n├│g czy ud i powi─Ökszy─ç nim piersi, ale ta metoda wykonywana jest przez niewielu specjalist├│w, nawet podobno nie jest dost─Öpna w ka┼╝dym kraju. Poza tym, to na tyle m┼éoda metoda, ┼╝e nie wiadomo do ko┼äca jakie mo┼╝e dawa─ç skutki uboczne. Wiadomo ju┼╝, ┼╝e u kobiet kt├│re przetestowa┼éy ten spos├│b czasami dochodzi┼éo do rzekomego wykrycia guza piersi, kt├│ry okazywa┼é si─Ö tylko zwapnieniem, jednak na badaniach wygl─ůda┼é jak guz. Do ko┼äca nie jestem przekonana, tym bardziej ┼╝e o jeden rozmiar r├│┼╝nicy to niewiele. Nie wiem jak te┼╝ jest z d┼éugotrwa┼éo┼Ťci─ů efektu?
olivia

Postby kotsimon » 23 May 2011, 10:20

Mnie osobi┼Ťcie troch─Ö brzydzi ten pomys┼é. Jak sobie wyobra┼╝am jak wygl─ůda ten t┼éuszcz to my┼Ťl─Ö tylko o tym, ┼╝e raz pozbywszy si─Ö go z cia┼éa nie chcia┼éabym go spowrotem. ojej... nie czuj─Ö, ┼╝e rymuj─Ö :)
kotsimon

Postby JolaZ » 08 Jun 2011, 13:59

Metoda ta mo┼╝e jest bezpieczna i daje najbardziej naturalny efekt, ale po pewnym czasie mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç ┼╝e t┼éuszcz wszczepiony w pier┼Ť zaniknie, zostanie wch┼éoni─Öty przez cia┼éo.
JolaZ

Postby Kenza » 15 Jun 2011, 14:06

Wyczyta┼éam, ┼╝e w jedn─ů pier┼Ť wstrzykuje si─Ö najwy┼╝ej 150 ml t┼éuszczu, a cz─Ö┼Ť─ç z niego (czasami nawet po┼éowa) zostanie zmetabolizowana w ci─ůgu roku, ale tylko ta cz─Ö┼Ť─ç, czyli piersi nie powinny wr├│ci─ç zupe┼énie do pierwotnego wygl─ůd. Uwa┼╝am ┼╝e to bardzo fajny zabieg. ;)
Kenza

Postby coralie » 15 Jun 2011, 14:27

Mnie zniech─Öca to, ┼╝e wype┼énienie piersi w┼éasnym t┼éuszczem musi poprzedza─ç liposukcja w┼éasnego t┼éuszczu :roll: to w┼éa┼Ťciwie dwie operacje pod jedn─ů nazw─ů.
coralie

Postby lemur » 29 Jun 2011, 15:57

Ciekawe jest te┼╝ to, ┼╝e do przeszczepu wybierane s─ů nie wszystkie kom├│rki, tylko te macierzyste (kom├│rki te zachowuj─ů zdolno┼Ť─ç do potencjalnie nieograniczonej liczby podzia┼é├│w). Taka selekcja sprawia, ┼╝e t┼éuszcz utrzymuje si─Ö w biu┼Ťcie na d┼éu┼╝ej. T┼éuszcz aplikowany jest w niewielkich ilo┼Ťciach w ca┼éych piersiach.
lemur

Postby pudell » 06 Dec 2013, 09:40

Czy pobierane kom├│rki macierzyste mog─ů pochodzi─ç z banku ? je┼Ťli ju┼╝ kto┼Ť uzyska┼é je z krwi p─Öpowiny. Ostatnio pobiera┼éam je z p─Öpowiny dziecka w laboratorium - http://www.bank.diag.pl/. Oczywi┼Ťcie nie chce ich przeznaczy─ç na chirurgi─Ö plastyczn─ů dla siebie, s─ů wy┼é─ůcznie do dyspozycji mojego dziecka. Zastanawiam si─Ö tylko czy jest taka mo┼╝liwo┼Ť─ç ? :idea:
pudell

Website: http://www.puderek.com.pl

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Sposoby korekcji piersi

Valid XHTML 1.0 Strict