Zwiotczały brzuch

plastyka brzucha, lipoliza, odsysanie t┼éuszczu, plastyka po┼Ťladk├│w,

Zwiotczały brzuch

Postby kasiap » 09 Oct 2012, 16:30

Witam,
czy mia┼éy┼Ťcie mo┼╝e taki sam problem jak ja? Schud┼éam dosy─ç znacz─ůco i za szybko, przez co wspomnieniem po odchudzaniu zosta┼é brzydki fa┼éd sk├│ry na brzuchu. W kastiumie si─Ö pokaza─ç nie mog─Ö i bardzo mi on przeszkadza.
Mia┼éy┼Ťcie taki sam problem? Ja stsoowa┼éam d┼éugi czas domowe sposoby i ─çwiczenia, ale na niewiele si─Ö to zda┼éo .Widzia┼éam w jednym z program├│w kobiecych, ┼╝e lekarze na podobny problem u┼╝ywali urzadzenia Riaction (lub Reaction/Reaktion), kt├│ry mia┼é by─ç bezinwazyjny i bezbolesny. Dziewczyna w programie by┼éa co prawda m┼éodsza ni┼╝ ja ale efekty po nim by┼éy rewelacyjne. Jestem zdecydowana i┼Ť─ç na ten zabieg, musze tylko poszuka─ç gdzie w Lublinie go robi─ů i czy kto┼Ť go robi. Je┼Ťli kt├│ra┼Ť z Was z niego korzysta┼éa na brzuch lub inne partie cia┼éa (o widzia┼éam, ┼╝e te┼╝ modeluje twarz i sp┼éyca zmarszczki, ale to i tak da mi jego obraz oraz opini─Ö czy boli), to na[piszcie prosz─Ö.
Wiem, ┼╝e jest to nowoczesne urz─ůdzenie i dosy─ç drogie, wiec maj─ů je lepsze gabinety, ale ma┼éo jest o nim na polskich forach opinii (znalaz┼éam sporo na zagranicznych), wi─Öc sie zwracam do Was z pytaniem - czy boli? :)
kasiap

Return to ÔÇť%sÔÇŁ MODELOWANIE SYLWETKI

Valid XHTML 1.0 Strict