Zwiotczały brzuch

plastyka brzucha, lipoliza, odsysanie tłuszczu, plastyka pośladków,
kasiap
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:18

Zwiotczały brzuch

Post autor: kasiap »

Witam,
czy miałyście może taki sam problem jak ja? Schudłam dosyć znacząco i za szybko, przez co wspomnieniem po odchudzaniu został brzydki fałd skóry na brzuchu. W kastiumie się pokazać nie mogę i bardzo mi on przeszkadza.
Miałyście taki sam problem? Ja stsoowałam długi czas domowe sposoby i ćwiczenia, ale na niewiele się to zdało .Widziałam w jednym z programów kobiecych, że lekarze na podobny problem używali urzadzenia Riaction (lub Reaction/Reaktion), który miał być bezinwazyjny i bezbolesny. Dziewczyna w programie była co prawda młodsza niż ja ale efekty po nim były rewelacyjne. Jestem zdecydowana iść na ten zabieg, musze tylko poszukać gdzie w Lublinie go robią i czy ktoś go robi. Jeśli któraś z Was z niego korzystała na brzuch lub inne partie ciała (o widziałam, że też modeluje twarz i spłyca zmarszczki, ale to i tak da mi jego obraz oraz opinię czy boli), to na[piszcie proszę.
Wiem, że jest to nowoczesne urządzenie i dosyć drogie, wiec mają je lepsze gabinety, ale mało jest o nim na polskich forach opinii (znalazłam sporo na zagranicznych), więc sie zwracam do Was z pytaniem - czy boli? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „MODELOWANIE SYLWETKI”