Makija┼╝ permanentny

Makija┼╝ permanentny

Postby Eewa » 22 May 2011, 17:08

Makija┼╝ permanentny mo┼╝e nie tylko da─ç nam urlop od codziennego malowania kresek czy konturu ust, ale i skorygowa─ç niedoskona┼éo┼Ťci natury np. kszta┼ét ust. Jakie s─ů natomiast wady tego zabiegu? Wiem, ┼╝e efekt utrzymuje si─Ö od 3-5 lat a potem stopniowo blednie, s┼éysza┼éam te┼╝, ┼╝e tym sposobem mo┼╝na zredukowa─ç blizny i przebarwienia, czy to prawda? Podobno jest do┼Ť─ç bolesny, dlatego stosuje si─Ö znieczulenie Emla, s┼éysza┼éam te┼╝ ┼╝e obowi─ůzuje zasada "im dro┼╝szy tym lepszy" bo jak jest drogo to znaczy ┼╝e u┼╝ywany preparat jest dobrej jako┼Ťci.
Eewa

Re: Makija┼╝ permanentny

Postby kotsimon » 23 May 2011, 10:10

No wad─ů jest chocia┼╝by cena ok. 450 z┼é za kreski, 900 z┼é za usta, 700 z┼é za brwi chocia┼╝ jak to przekalkulowa─ç to oszcz─Ödzamy na kosmetykach wiele. No i przez kilka dni efekt jest taki hmm bardzo wyra┼║ny, bo chyba sk├│ra jest opuchni─Öta. Nie sprawdza┼éam tego na sobie, ale widzia┼éam u dziewczyny z kt├│r─ů pracuj─Ö.
kotsimon

Postby dafne » 02 Jun 2011, 15:19

B├│l mo┼╝na znie┼Ť─ç, a koszt? Podliczcie ile kosztuj─ů was np. eyelinery kupowane przez 5 lat. Mi ten zabieg bardzo si─Ö podoba, osobi┼Ťcie my┼Ťl─Ö o tym, ┼╝eby przyciemni─ç sobie brwi i poprawi─ç kontur oczu, bo mam jasne rz─Ösy i bez tuszu wygl─ůdam niewyra┼║nie. CO do ceny, to lepiej wyda─ç troch─Ö wi─Öcej, a wykona─ç zabieg w rekomendowanym miejscu, bo w pierwszym lepszym gabinecie mo┼╝na zarazi─ç si─Ö wirusami, je┼Ťli zabieg przeprowadzany jest w niesterylnych warunkach.
dafne

Postby olivia » 14 Aug 2011, 19:08

Taki zabieg jest te┼╝ ┼Ťwietnym rozwi─ůzaniem dla os├│b, kt├│re maj─ů uczulenie na r├│┼╝ne kosmetyki do makija┼╝u. Jedynym minusem jaki widz─Ö jest to ┼╝e czasami sk├│ra si─Ö ┼éuszczy nawet z 2 tygodnie od zabiegu.
olivia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ OPERACJE TWARZY

Valid XHTML 1.0 Strict