Makijaż permanentny

Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Makijaż permanentny

Post autor: Eewa »

Makijaż permanentny może nie tylko dać nam urlop od codziennego malowania kresek czy konturu ust, ale i skorygować niedoskonałości natury np. kształt ust. Jakie są natomiast wady tego zabiegu? Wiem, że efekt utrzymuje się od 3-5 lat a potem stopniowo blednie, słyszałam też, że tym sposobem można zredukować blizny i przebarwienia, czy to prawda? Podobno jest dość bolesny, dlatego stosuje się znieczulenie Emla, słyszałam też że obowiązuje zasada "im droższy tym lepszy" bo jak jest drogo to znaczy że używany preparat jest dobrej jakości.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Makijaż permanentny

Post autor: kotsimon »

No wadą jest chociażby cena ok. 450 zł za kreski, 900 zł za usta, 700 zł za brwi chociaż jak to przekalkulować to oszczędzamy na kosmetykach wiele. No i przez kilka dni efekt jest taki hmm bardzo wyraźny, bo chyba skóra jest opuchnięta. Nie sprawdzałam tego na sobie, ale widziałam u dziewczyny z którą pracuję.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Makijaż permanentny

Post autor: dafne »

Ból można znieść, a koszt? Podliczcie ile kosztują was np. eyelinery kupowane przez 5 lat. Mi ten zabieg bardzo się podoba, osobiście myślę o tym, żeby przyciemnić sobie brwi i poprawić kontur oczu, bo mam jasne rzęsy i bez tuszu wyglądam niewyraźnie. CO do ceny, to lepiej wydać trochę więcej, a wykonać zabieg w rekomendowanym miejscu, bo w pierwszym lepszym gabinecie można zarazić się wirusami, jeśli zabieg przeprowadzany jest w niesterylnych warunkach.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Makijaż permanentny

Post autor: olivia »

Taki zabieg jest też świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają uczulenie na różne kosmetyki do makijażu. Jedynym minusem jaki widzę jest to że czasami skóra się łuszczy nawet z 2 tygodnie od zabiegu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPERACJE TWARZY”