Laserowe odmładzanie pochwy

leczenie skrzywie┼ä pr─ůcia, stulejka, za kr├│tkie w─Ödzide┼éko, pogrubienie cz┼éonka, przed┼éu┼╝enie cz┼éonka, wstawianie sztucznego j─ůdra, plastyka pochwy, plastyka punktu G, zmniejszenie warg sromowych, obrzezanie, wyci─Öcie b┼éony dziewiczej, odtworzenie krocza

Laserowe odmładzanie pochwy

Postby olivia » 27 May 2011, 15:54

Dzisiejsza ginekologia estetyczna zasz┼éa ju┼╝ tak daleko, ┼╝e mo┼╝na zdecydowa─ç si─Ö na w pe┼éni bezpieczn─ů operacj─Ö modelowania element├│w narz─ůd├│w p┼éciowych, dzi─Öki kt├│rej mo┼╝na poprawi─ç jako┼Ť─ç ┼╝ycia seksualnego. S┼éysza┼éy┼Ťcie ju┼╝ o metodzie laserowego odm┼éadzania pochwy czyli LVR? Co o niej s─ůdzicie?
Oto kilka informacji o LVR:
"Metoda laserowego odm┼éadzania pochwy (LVR┬«) przeznaczona jest mi─Ödzy innymi dla kobiet, u kt├│rych w wyniku na przyk┼éad: traumatycznego porodu, ci─Ö┼╝kiej pracy fizycznej lub fizjologicznej utraty elastyczno┼Ťci struktur pochwy powstaj─ůcej wraz z wiekiem dosz┼éo do nadmiernej relaksacji tkanek wok├│┼é pochwy, co utrudnia lub uniemo┼╝liwia osi─ůganie pe┼énej satysfakcji w ┼╝yciu intymnym. Relaksacja pochwy zwi─ůzana jest: ze zmniejszeniem napi─Öcia i si┼éy mi─Ö┼Ťni j─ů otaczaj─ůcych, z upo┼Ťledzeniem kontroli mi─Ö┼Ťniowej, ze zwi─Ökszeniem wymiar├│w pochwy i os┼éabieniem tkanek j─ů podtrzymuj─ůcych. Metoda laserowa LVR┬« umo┼╝liwia ingerencj─Ö w ka┼╝dy z tych element├│w, maj─ůc─ů na celu popraw─Ö ich stanu w atraumatyczny spos├│b.

LVR jest nowoczesn─ů i bezkrwaw─ů metod─ů poprawiaj─ůc─ů elastyczno┼Ť─ç i wytrzyma┼éo┼Ť─ç ┼Ťcian pochwy i tkanek j─ů otaczaj─ůcych. Zabieg laserowy zwi─Öksza napi─Öcie i wzmacnia si┼é─Ö mi─Ö┼Ťni wok├│┼é pochwy, zmniejsza jej wewn─Ötrzny wymiar, a tak┼╝e wp┼éywa na popraw─Ö wygl─ůdu zewn─Ötrznych narz─ůd├│w p┼éciowych. Prowadzi to do intensyfikacji dozna┼ä seksualnych i podnosi jako┼Ť─ç ┼╝ycia seksualnego.
Laserowe odm┼éadzanie pochwy (LVR┬«) przeprowadza si─Ö przy wykorzystaniu najnowszej generacji lasera diodowego, dzi─Öki kt├│remu, operacje wykonane mog─ů by─ç precyzyjnie i subtelnie, przy jednoczesnej minimalnej utracie krwi. Proces gojenia i rekonwalescencji po zabiegach laserowych jest wyj─ůtkowo kr├│tki, a blizna praktycznie niewidoczna."
olivia

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

Postby lemur » 28 May 2011, 11:16

Ja uwa┼╝am, ┼╝e to super ┼╝e takie zabiegi istniej─ů! Bo dlaczego na przyk┼éad kobieta po porodzie, kt├│ra ma problemy z osi─ůgni─Öciem satysfakcji seksualnej nie mia┼éaby si─Ö cieszy─ç z ┼╝ycia tak, jak przed ci─ů┼╝─ů? ┼╗yjemy w czasach, gdy mo┼╝na nawet wymodelowa─ç sobie kszta┼ét warg sromowych, a taki zabieg jak LVR nie jest ┼╝adn─ů fanaberi─ů.
lemur

Postby dafne » 16 Jun 2011, 13:54

No c├│┼╝, chirurgia plastyczna dzia┼éa tak┼╝e "tam na dole". LVR mo┼╝na zrozumie─ç, troch─Ö bardziej wymy┼Ťlna jak dla mnie jest waginoplastyka ;) ale jak wida─ç kobiety nawet to chc─ů sobie poprawia─ç ;)
dafne

Postby Blue_Sky » 06 Aug 2012, 10:14

ja bym się chyba nie odważyła, ból i leczenie mnie przeraża :/
Blue_Sky

Website: http://www.nasze-paznokcie.pl

Postby panna.joanna85 » 20 Apr 2015, 10:36

O tym zabiegu nei s┼éysza┼éam ale mo┼╝e rzeczywi┼Ťcie jest skuteczny. Ja robi┼éam zabieg mona lisa touch http://profmed.com.pl/ginekologia-estetyczna tutaj mo┼╝ecie poczytac no i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona bo nie dosc ze lekarz bardzo sympatyczny, zaj─ůl sie mna nalezycie to zabieg bezbolesny i szybki a efekty nawet po pol roku zniewalajace!
panna.joanna85

Return to ÔÇť%sÔÇŁ PLASTYKA NARZ─äD├ôW P┼üCIOWYCH

Valid XHTML 1.0 Strict