Page 1 of 1

Laserowe odmładzanie pochwy

PostPosted: 27 May 2011, 15:54
by olivia
Dzisiejsza ginekologia estetyczna zaszła już tak daleko, że można zdecydować się na w pełni bezpieczną operację modelowania elementów narządów płciowych, dzięki której można poprawić jakość życia seksualnego. Słyszałyście już o metodzie laserowego odmładzania pochwy czyli LVR? Co o niej sądzicie?
Oto kilka informacji o LVR:
"Metoda laserowego odmładzania pochwy (LVR®) przeznaczona jest między innymi dla kobiet, u których w wyniku na przykład: traumatycznego porodu, ciężkiej pracy fizycznej lub fizjologicznej utraty elastyczności struktur pochwy powstającej wraz z wiekiem doszło do nadmiernej relaksacji tkanek wokół pochwy, co utrudnia lub uniemożliwia osiąganie pełnej satysfakcji w życiu intymnym. Relaksacja pochwy związana jest: ze zmniejszeniem napięcia i siły mięśni ją otaczających, z upośledzeniem kontroli mięśniowej, ze zwiększeniem wymiarów pochwy i osłabieniem tkanek ją podtrzymujących. Metoda laserowa LVR® umożliwia ingerencję w każdy z tych elementów, mającą na celu poprawę ich stanu w atraumatyczny sposób.

LVR jest nowoczesną i bezkrwawą metodą poprawiającą elastyczność i wytrzymałość ścian pochwy i tkanek ją otaczających. Zabieg laserowy zwiększa napięcie i wzmacnia siłę mięśni wokół pochwy, zmniejsza jej wewnętrzny wymiar, a także wpływa na poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Prowadzi to do intensyfikacji doznań seksualnych i podnosi jakość życia seksualnego.
Laserowe odmładzanie pochwy (LVR®) przeprowadza się przy wykorzystaniu najnowszej generacji lasera diodowego, dzięki któremu, operacje wykonane mogą być precyzyjnie i subtelnie, przy jednoczesnej minimalnej utracie krwi. Proces gojenia i rekonwalescencji po zabiegach laserowych jest wyjątkowo krótki, a blizna praktycznie niewidoczna."

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

PostPosted: 28 May 2011, 11:16
by lemur
Ja uważam, że to super że takie zabiegi istnieją! Bo dlaczego na przykład kobieta po porodzie, która ma problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej nie miałaby się cieszyć z życia tak, jak przed ciążą? Żyjemy w czasach, gdy można nawet wymodelować sobie kształt warg sromowych, a taki zabieg jak LVR nie jest żadną fanaberią.

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

PostPosted: 16 Jun 2011, 13:54
by dafne
No cóż, chirurgia plastyczna działa także "tam na dole". LVR można zrozumieć, trochę bardziej wymyślna jak dla mnie jest waginoplastyka ;) ale jak widać kobiety nawet to chcą sobie poprawiać ;)

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

PostPosted: 06 Aug 2012, 10:14
by Blue_Sky
ja bym się chyba nie odważyła, ból i leczenie mnie przeraża :/

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

PostPosted: 20 Apr 2015, 10:36
by panna.joanna85
O tym zabiegu nei słyszałam ale może rzeczywiście jest skuteczny. Ja robiłam zabieg mona lisa touch http://profmed.com.pl/ginekologia-estetyczna tutaj możecie poczytac no i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona bo nie dosc ze lekarz bardzo sympatyczny, zająl sie mna nalezycie to zabieg bezbolesny i szybki a efekty nawet po pol roku zniewalajace!