zrekonstruować dziewicę ?:/

leczenie skrzywień prącia, stulejka, za krótkie wędzidełko, pogrubienie członka, przedłużenie członka, wstawianie sztucznego jądra, plastyka pochwy, plastyka punktu G, zmniejszenie warg sromowych, obrzezanie, wycięcie błony dziewiczej, odtworzenie krocza
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: basia » 27 sty 2011, 22:29

zaciekawiło mnie hasło : plastyka n płciowych , nie spotkałam się z czymś takim ale czytam że można sobie błonę dziewiczą zrekonstruować :/ to chore jakieś jest ! czego to nie wymyślą :?

Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: Marta » 28 sty 2011, 15:17

Droga Basiu

Uwierz mi, jak o tym usłyszałam pierwszy raz - pomyślałam tak samo jak Ty. Wyobraziłam sobie durne laski, które po wieloletnich eskapadach seksualnych "zaszywają" sobie błonę i udają dziewice przed swoimi mężami. Przemawia za tym jednak argument innego rodzaju - wg mnie bardzo mocny. Ten zabieg przeznaczony jest na przykład dla dziewczyn, które zostały zgwałcone. W takich sytuacjach uważam takie zabiegi za zasadne.
Pozdrawiam Cię.

Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: princesita » 05 lut 2011, 13:12

to jest ważny argument pobijający wszystkie inne, ale myślę że mimo wszystko to wymysł naszych czasów i sposób zarabiania pieniędzy - mamy ich teoretycznie co raz więcej, to trzeba gdzieś móc je wszystkie wydawać.
nie zapominajmy, że też te operacje robi się "dla szpanu", i to już jest DZIWNE.
ale podobno mało takich zabiegów się wykonuje w Polsce - na razie

Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 394
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: Kenza » 06 kwie 2011, 19:48

Pamiętam jak kiedyś - no już chyba ze 2 lata temu na okładce Faktu była historia czterdziestoparoletniej kobiety, która zrekonstruowała sobie błonę, żeby być "czystą" dla swojego nowego Henia, czy jak mu tam było. No generalnie wiocha totalna. :D A co do dziewczyn po gwałcie, to sądzę że dla nich to tak drażliwy temat, że być może właśnie nie chciałyby takiej operacji, ale może się mylę...
Osobiście nie znajduję dobrego wytłumaczenia dla pomysłu na tego typu interwencję chirurgiczną.

Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 230
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: kotsimon » 20 kwie 2011, 18:30

Kurcze, przecież błonę dziewiczą można sobie przerwać nawet wkładając tampon czy jeżdżąc na rowerze. Czy ktoś jeszcze w ogóle zwraca na to uwagę czy dziewczyna ma czy nie ma błony? Czy dla kogoś naprawdę to jest ważne?

adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: adpromo » 28 kwie 2011, 13:47

Liczy się wierność u kobiety, a jeżeli ma błone tzn ze nie robiła tego z nikim innym ehh, większość facetów jednak zwraca na to uwagę.

mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: mirandas » 28 kwie 2011, 14:06

moim zdaniem rekonstrukcja powinna być tylko dla kobiet, które np. zostały zgwałcone a nie dla każdej kobiety, która po każdej imprezie lubi się ostro zabawić a później przed swoim facetem udaje cnotkę

Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 394
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: Kenza » 28 kwie 2011, 15:54

Takie laski nawet jak sobie zrekonstruują dziewicę to i tak widać że coś z nimi nie tak. Jak ktoś się puszcza to nawet chirurgia nie pomoże w ściemnianiu :D

mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: mirandas » 29 kwie 2011, 05:42

oj może dla nas kobiet to oczywiste, ale skąd faceci mogą to wiedzieć co? jeżeli to jest jego pierwsza kobieta? hm??

adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: adpromo » 29 kwie 2011, 05:58

oj i tu się zgodzę z Mirandas skąd taki mężczyżna może wiedzieć co? Jeżeli jest niedoświadczony to jest jego pierwsza kobieta i żona, a tu niespodzianka myślę, że na pewno by się mu nie przyznała sama wcześniej.

Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 394
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: Kenza » 04 maja 2011, 19:54

Wytłumaczeniem dla tej operacji może być też religia. Muzułmanki muszą być czyste dla swych mężów i słyszałam że one sobie często rekonstruują błonę, bo boją się zlinczowania albo innej kary za rzekomą nieczystość.

Poza tym znalazłam dla was ten artykuł o którym pisałam jakiś czas temu - nie Fakt, ale Super Express:

"Pani Dorota (40 lat) z Warszawy od dziewięciu lat jest szczęśliwie zamężna z młodszym o 8 lat Markiem. Mają 6-letniego synka, Piotrusia. Wszystko wydawałoby się piękne, gdyby nie jeden problem, który męczy kobietę.

Pani Dorota żałuje, że nie zachowała dla swojego męża cnoty. Dziewictwo straciła z pierwszą miłością, Kazikiem, który, jak go teraz opisuje z perspektywy czasu, chciał tylko jednego - seksu.

„I choć wydawać by się mogło, że nie powinnam chcieć od życia niczego więcej, nagle poczułam, że muszę naprawić błąd sprzed lat. Niestety, o wszystkim mogłam powiedzieć tylko mojemu mężowi. Zrozumiałam, że choć do tej pory moja mama wspierała każdą moją decyzję, to dążenia do ponownego bycia dziewicą mogłaby nie zrozumieć. Zdecydowałam, że po raz pierwszy w życiu lepiej będzie, jeśli nie powiem mojej mamie prawdy" - opowiedziała „Super Expressowi" bohaterka artykułu.

Lekarze mogą dokonać zabiegu rekonstrukcji błony dziewiczej. Pani Dorota znalazła informacje na ten temat w Internecie. Wybrała już klinikę. Decyzją żony zachwycony jest pan Marek, który nie może wyjść z podziwu dla odwagi żony:

„Co tu dużo mówić, kiedy usłyszałem o pomyśle Doroty, byłem w szoku. Nie sądziłem, że spotka mnie tyle szczęścia, że znajdzie się w moim życiu kobieta gotowa do takich poświęceń. Dlatego obiecuję, że będę ją wspierał przed operacją i nie opuszczę jej nawet na krok tuż po zabiegu".

Zabiegi rekonstrukcji błony są bardzo popularne w krajach arabskich, gdzie kobietom, które straciły przedwcześnie dziewictwo, może grozić surowa kara, łącznie z ukamieniowaniem.
"

Awatar użytkownika
dafne
Posty: 293
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: dafne » 07 maja 2011, 16:59

No to jest argument (mam na myśli przekonania religijne a nie rozumowanie pani Doroty). Kurcze w naszej kulturze (chrześcijańskiej)jakby stało się oczywiste że 20 latka to już nie dziewica. Aż trudno sobie wyobrazić że są jeszcze zakątki na tym świecie, gdzie za brak błony dziewiczej grozi... nawet śmierć...

Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Rekonstrukcja błony dziewiczej

Postautor: boxxy » 09 maja 2011, 14:19

Witam. Dla mnie też to bardzo kontrowersyjny zabieg - jednak proszę też zwrócić uwagę, że rekonstrukcję przeprowadza się nie tylko ponieważ kobieta była niewierna lub miała innych partnerów wcześniej.

Często taki zabieg można przeprowadzić po GWAŁTACH i tutaj nie ma nic dziwnego. Przykładkowo nastolataka może być zgwałcona i wówczas może chcieć mieć znowu błonę dziewiczą. Nie tylko ze względów fizycznych ale również psychicznych. Dodatkowo błona dziewicza zabezpiecza przed dostawaniem się różnych drobnoustrojów do wewnątrz. Ale tutaj to chya jakiś lekarz mógłby się wypowiedzieć.

Wiem że taki zabieg można zrobić we Wrocławiu w klinice multiMedica. Zabieg podobno trwa 1 dzień. Nie jest skomplikowany. Cytat ze strony
"REKONSTRUKCJA BŁONY DZIEWICZEJ
Ten rzadko spotykany zabieg mamy w swojej ofercie już od kilku lat. Nie jest w naszym kraju tak popularny jak np. w Niemczech.
Zgłaszają się pacjentki, które z różnych przyczyn maja przerwana błonę dziewiczą a zależy im na jej odtworzeniu.
Mamy opracowana technikę operacji która rekonstruuje śluzówkę.
Zabieg trwa ok. 2 godzin, jest wykonany w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka przebywa po zabiegu 1 dobę w klinice."

Sprawy religijne też tuaj mają wiele do znaczenia.

mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Postautor: mirandas » 12 maja 2011, 20:39

ehh ja współczuje dziewczyną po gwałtach dlatego takie zabiegi wg mnie dla nich powinny być nawet refundowane, jeżeli to się im pozwoli szybciej z tego wszystkiego pozbierać i otrząsnąć.


Wróć do „PLASTYKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH”