zrekonstruować dziewicę ?:/

leczenie skrzywień prącia, stulejka, za krótkie wędzidełko, pogrubienie członka, przedłużenie członka, wstawianie sztucznego jądra, plastyka pochwy, plastyka punktu G, zmniejszenie warg sromowych, obrzezanie, wycięcie błony dziewiczej, odtworzenie krocza
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: basia »

zaciekawiło mnie hasło : plastyka n płciowych , nie spotkałam się z czymś takim ale czytam że można sobie błonę dziewiczą zrekonstruować :/ to chore jakieś jest ! czego to nie wymyślą :?
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: Marta »

Droga Basiu

Uwierz mi, jak o tym usłyszałam pierwszy raz - pomyślałam tak samo jak Ty. Wyobraziłam sobie durne laski, które po wieloletnich eskapadach seksualnych "zaszywają" sobie błonę i udają dziewice przed swoimi mężami. Przemawia za tym jednak argument innego rodzaju - wg mnie bardzo mocny. Ten zabieg przeznaczony jest na przykład dla dziewczyn, które zostały zgwałcone. W takich sytuacjach uważam takie zabiegi za zasadne.
Pozdrawiam Cię.
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: princesita »

to jest ważny argument pobijający wszystkie inne, ale myślę że mimo wszystko to wymysł naszych czasów i sposób zarabiania pieniędzy - mamy ich teoretycznie co raz więcej, to trzeba gdzieś móc je wszystkie wydawać.
nie zapominajmy, że też te operacje robi się "dla szpanu", i to już jest DZIWNE.
ale podobno mało takich zabiegów się wykonuje w Polsce - na razie
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: Kenza »

Pamiętam jak kiedyś - no już chyba ze 2 lata temu na okładce Faktu była historia czterdziestoparoletniej kobiety, która zrekonstruowała sobie błonę, żeby być "czystą" dla swojego nowego Henia, czy jak mu tam było. No generalnie wiocha totalna. :D A co do dziewczyn po gwałcie, to sądzę że dla nich to tak drażliwy temat, że być może właśnie nie chciałyby takiej operacji, ale może się mylę...
Osobiście nie znajduję dobrego wytłumaczenia dla pomysłu na tego typu interwencję chirurgiczną.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: kotsimon »

Kurcze, przecież błonę dziewiczą można sobie przerwać nawet wkładając tampon czy jeżdżąc na rowerze. Czy ktoś jeszcze w ogóle zwraca na to uwagę czy dziewczyna ma czy nie ma błony? Czy dla kogoś naprawdę to jest ważne?
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: adpromo »

Liczy się wierność u kobiety, a jeżeli ma błone tzn ze nie robiła tego z nikim innym ehh, większość facetów jednak zwraca na to uwagę.
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: mirandas »

moim zdaniem rekonstrukcja powinna być tylko dla kobiet, które np. zostały zgwałcone a nie dla każdej kobiety, która po każdej imprezie lubi się ostro zabawić a później przed swoim facetem udaje cnotkę
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: Kenza »

Takie laski nawet jak sobie zrekonstruują dziewicę to i tak widać że coś z nimi nie tak. Jak ktoś się puszcza to nawet chirurgia nie pomoże w ściemnianiu :D
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: mirandas »

oj może dla nas kobiet to oczywiste, ale skąd faceci mogą to wiedzieć co? jeżeli to jest jego pierwsza kobieta? hm??
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: adpromo »

oj i tu się zgodzę z Mirandas skąd taki mężczyżna może wiedzieć co? Jeżeli jest niedoświadczony to jest jego pierwsza kobieta i żona, a tu niespodzianka myślę, że na pewno by się mu nie przyznała sama wcześniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PLASTYKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH”