Operacja czubka nosa

Operacja czubka nosa

Postby lemur » 25 Jul 2011, 19:57

"Operacja czubka nosa jest uwa┼╝ana za najtrudniejszy zabieg wymagaj─ůcy du┼╝ej precyzji i wprawy od chirurga plastyka. Celem korekty czubka nosa mo┼╝e by─ç:
- zni┼╝enie wysoko┼Ťci czubka nosa, usuwana jest wtedy cz─Ö┼Ť─ç ┼Ťrodkowa chrz─ůstek skrzyde┼ékowych;
- zmniejszenie nozdrzy, korekta polega wtedy na usuni─Öciu bocznej cz─Ö┼Ťci chrz─ůstki skrzyde┼éek nosa;
- korekta zbyt wypuk┼éych nozdrzy za pomoc─ů odpowiedniego wymodelowania tej cz─Ö┼Ťci nosa;
- podniesienie czubka nosa za pomoc─ů zszycia dw├│ch chrz─ůstek skrzyd┼éowych;
- uzupe┼énienie brakuj─ůcych fragment├│w chrz─ůstek czubka nosa za pomoc─ů usuni─Ötych chrz─ůstek skrzyde┼ékowych."

Chcia┼éam zapyta─ç czy po takiej operacji pozostaj─ů widoczne blizny? S┼éysza┼éam o tym, ┼╝e operacje plastyczne nosa dziel─ů si─Ö na zamkni─Öte - po kt├│rych nie ma blizn i otwarte, po kt├│rych pozostaje delikatna blizna. Rozumiem, ┼╝e operacja czubka nosa nale┼╝y do metody otwartej?
lemur

Re: Operacja czubka nosa

Postby Szmaragdowa » 02 Nov 2011, 12:31

Tak, ale najlepiej jakby┼Ť ze swoimi w─ůtpliwo┼Ťciami uda┼éa si─Ö na konsultacje do jakiego┼Ť sprawdzonego lekarza, nie wiem w kt├│rym miejscu Polski mieszkasz, ale ja s┼éysza┼éam bardzo du┼╝o dobrego o dr Kratochwilu z Wroc┼éawia, ma pewn─ů r─Ök─Ö i jest sprawdzonym specjalista z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem, nie ma co, specjalista najlepiej Ci powie co i jak z tym noskiem
Szmaragdowa

Postby balbinka » 12 Dec 2011, 12:38

M├│j wujek mia┼é operacj─Ö czubka nosa i niestety lekarz co┼Ť zrobi┼é nie tak. Wujek ma ci─ůgle czerwony ten czubek nosa.
balbinka

Postby coralie » 12 Dec 2011, 20:29

O kurcze nie s─ůdzi┼éam ┼╝e taki skutek operacji jest w og├│le mo┼╝liwy. A wiesz, ┼╝e Tw├│j wujek mo┼╝e pozwa─ç lekarza o nienale┼╝yte wykonanie operacji? B┼é─Ödy lekarskie - zdarzaj─ů si─Ö, ale nie trzeba tego tak zostawia─ç. Na miejscu Twojego wujka domaga┼éabym si─Ö poprawek, albo odszkodowania i posz┼éabym do lepszego lekarza.
coralie

Postby Lena » 28 Dec 2011, 16:26

Ja mia┼éam operacj─Ö nosa i wszystkie blizny mam wewn─Ötrzne. Korygowan─ů mia┼éam zar├│wno cz─Ö┼Ť─ç kostn─ů (┼Ťcierany ma┼éy garbek), jak i chrz─Östn─ů.
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Postby Lena » 28 Dec 2011, 16:29

Szmaragdowa wrote:Tak, ale najlepiej jakby┼Ť ze swoimi w─ůtpliwo┼Ťciami uda┼éa si─Ö na konsultacje do jakiego┼Ť sprawdzonego lekarza, nie wiem w kt├│rym miejscu Polski mieszkasz, ale ja s┼éysza┼éam bardzo du┼╝o dobrego o dr Kratochwilu z Wroc┼éawia, ma pewn─ů r─Ök─Ö i jest sprawdzonym specjalista z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem, nie ma co, specjalista najlepiej Ci powie co i jak z tym noskiem

Ja Kratochwila poleci─ç nie mog─Ö. By┼éam po wypadku, jako nastolatka - nie podj─ů┼é si─Ö, stwierdzi┼é, ┼╝e za ┼Ťwie┼╝a sprawa i nalezy czekac. Natomiast dr Sidorowicz, r├│wnie┼╝ z Wroc┼éawia wzi─ů┼é mnie od razu pod swoje skrzyd┼éa i naprawi┼é to, co zosta┼éo zniszczone na skutek wypadku. Jestem mu dozgonnie wdzi─Öczna.
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Metody korekcji nosa

Valid XHTML 1.0 Strict