Lekko odstaj─ůce uszyka

Lekko odstaj─ůce uszyka

Postby boxxy » 15 Mar 2011, 20:06

Mam takie pytanie do tych które już wykonywały taki zabieg?

Mam lekko odstaj─ůce uszka - ale wida─ç ┼╝e s─ů stercz─ůce zw┼éaszcza na g├│rnych koniuszkach. Chcia┼éabym pozna─ç jakie┼Ť wasze opinie na temat korekcji uszu. Jestem ciekawa czy to boli i czy po zabiegu wida─ç jakie┼Ť blizny? Dodatkowo czy to nie jest tak, ┼╝e po zabiegu b─Öd─Ö mia┼éa jako┼Ť szczeg├│lnie te miejsca wra┼╝liwe - tylko dlatego ┼╝e mia┼éam taki zabieg. Np tak jak przy z┼éamaniu nogi - zawsze na tak─ů nog─Ö ju┼╝ si─Ö uwa┼╝a.

Ogl─ůda┼éam takie zabiegi na stronie dr Piotra Knasta - na jego stronie jest galeria takich zabieg├│w i ┼Ťwietnie to wygl─ůda. Czy je┼╝eli mam 24 lata - to z jakiego┼Ť powodu nie powinnam korzysta─ç z takiego zabiegu?
boxxy

Website: http://ilovebeauty.pl

Re: Lekko odstaj─ůce uszyka

Postby JolaZ » 13 Apr 2011, 09:46

Korekcję uszu można wykonać nawet u dzieci od 6 roku życia, więc jako 24-latka jak najbardziej możesz poddać się takiej operacji. Do 10 roku życia operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, więc w Twoim przypadku byłoby to znieczulenie miejscowe.
Po zabiegu przynajmniej przez miesi─ůc trzeba unika─ç ekspozycji uszu na dzia┼éanie mrozu, upa┼éu czy wiatru.
JolaZ

Postby Kenza » 19 Apr 2011, 14:23

Po operacji nic nie powinno bole─ç. Lekarz ka┼╝e wzi─ů─ç leki przeciwb├│lowe i tyle. Trzeba nosi─ç opask─Ö je┼Ťli jest ch┼éodno i nie mo┼╝na spa─ç na zoperowanym uchu. ;)
Kenza

Postby olivia » 24 Aug 2011, 21:35

To jest bardzo powszechna operacja. Co wi─Öcej, cz─Östo korzystaj─ů z niej panowie. Ja sama te┼╝ mam lekko odstaj─ůce uszka. Mo┼╝e kiedy┼Ť te┼╝ zdecyduj─Ö si─Ö na poprawienie tego defektu.
olivia

Postby beautyme » 05 Oct 2011, 12:25

tak trzeba uwa┼╝a─ç na nowe uszka, ┼╝eby za nie szarpn─ů─ç, uwa┼╝a─ç, przy ubieraniu bluzek i czesaniu, ale rzeczywi┼Ťcie jakiej┼Ť wielkiej rekonwalescencji po tym zabiegu nie ma, wystarcz─ů ┼Ťrodki przeciwb├│lowe, jednak najlepiej powie Ci o wszystkim lekarz bo on zna procedur─Ö post─Öpowania po zabiegu, wybierz si─Ö na konsultacje do jakiego┼Ť sprawdzonego lekarza np dr Osuch i pogadaj co i jak z tymi uszkami
beautyme

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Metody korekcji uszu

Valid XHTML 1.0 Strict