płaski brzuch szybko ;)

Re: płaski brzuch szybko ;)

Postby HollyPolly » 24 Aug 2011, 14:29

Olivia, je┼Ťli jeste┼Ťcie dobrymi przyjaci├│┼ékami, to na pewno nie b─Ödzie obra┼║liwa propozycja - po prostu troszczysz si─Ö o ni─ů i nie ma mi─Ödzy Wami niedom├│wie┼ä, na tym chyba polega przyja┼║┼ä :) Oczywi┼Ťcie, ┼╝e zabieg to ostateczno┼Ť─ç, ale czasami ┼╝adne kosmetyki i ─çwiczenia nie pomagaj─ů, szczeg├│lnie przy walce z rozst─Öpami - zreszt─ů najlepiej o tym wypowie si─Ö lekarz, je┼Ťli mo┼╝esz, to zasugeruj kole┼╝ance konsultacj─Ö u dr Piotra Osucha (przyjmuje w Warszawie), to jeden z bardziej rozs─ůdnych chirurg├│w plastycznych w stolicy, nie namawia do niczego na si┼é─Ö i nie przeprowadza zabieg├│w wbrew medycznym wskazaniom. A plastyka brzucha to jednak du┼╝a rzecz.
HollyPolly

Postby olivia » 24 Aug 2011, 20:28

Odwa┼╝y┼éam si─Ö ju┼╝ jej powiedzie─ç o tym, ┼╝e przecie┼╝ s─ů takie operacje. Nie obrazi┼éa si─Ö, uwa┼╝am ┼╝e mocno to rozwa┼╝a. Jednak nie jest to osoba, kt├│ra pochopnie podejmuje decyzje, wi─Öc trzeba jej na to da─ç troch─Ö czasu. Jej stan, tzn. wygl─ůd si─Ö nie zmienia wi─Öc s─ůdz─Ö ┼╝e w ko┼äcu zdecyduje si─Ö na operacj─Ö. A o tym lekarzu s┼éysza┼éam ju┼╝ wiele dobrego, nie wiem czy to kwestia dobrej reklamy czy naprawd─Ö jest a┼╝ tak dobry, ale z pewno┼Ťci─ů napomn─Ö jej ┼╝e s┼éysza┼éam o kim┼Ť takim. Mog┼éaby wr├│ci─ç do dawnej formy, tym bardziej ┼╝e jej m─ů┼╝ zrobi┼é si─Ö jaki┼Ť oboj─Ötny... na dziecko reaguje zachwytem, ale ┼╝on─Ö troch─Ö ignoruje, takie mam odczucie... Szkoda ┼╝e faceci nie przekonaj─ů si─Ö nigdy jak bardzo zmienia si─Ö cia┼éo po ci─ů┼╝y i porodzie :roll:
olivia

Postby JolaZ » 25 Aug 2011, 20:38

Kobiece cia┼éo po ci─ů┼╝y to jakie┼Ť tabu w spo┼éecze┼ästwie. Modelki po porodzie pokazuj─ů si─Ö dopiero kiedy wr├│c─ů do normy. Media lansuj─ů pogl─ůd, ┼╝e por├│d to nie problem, mo┼╝na szybko po nim wr├│ci─ç do dawnej sylwetki, a tak naprawd─Ö to jest niemo┼╝liwe. W necie mo┼╝na obejrze─ç portal o nazwie "kszta┼ét matki" (nazwa pisana po ang. nie chce spamowa─ç, wi─Öc nie pisz─Ö adresu). Na tym portalu kobiety po ci─ů┼╝y prezentuj─ů swe cia┼éa - brzuchy z rozst─Öpami, blizny po cesarce, obwis┼ée piersi, po prostu wygl─ůd normalnej kobiety po porodzie.
JolaZ

Postby Kenza » 29 Aug 2011, 21:50

No ostatnio o tym portalu by┼éo troch─Ö informacji w necie, wi─Öc ten, kto jest na czasie widzia┼é. Na mnie strona zrobi┼éa du┼╝e wra┼╝enie i ... troch─Ö mnie wystraszy┼éa. Marz─Ö o zaj┼Ťciu w ci─ů┼╝─Ö, ale w┼éa┼Ťnie boj─Ö si─Ö tego, co dzieje si─Ö z cia┼éem kobiety. Wiem, ┼╝e to egoistyczne, ale mimo to bardzo si─Ö martwi─Ö o to jak b─Öd─Ö wygl─ůda─ç po porodzie, oczywi┼Ťcie je┼Ťli uda mi si─Ö zaj┼Ť─ç w ci─ů┼╝─Ö.
Kenza

Postby kasia » 24 Oct 2012, 08:20

Czesc dziewczyny.Widze temat plaskiego brzucha,marzenie wiekszosci z nas;)jestem osoba szczupla ale wiadomo zawsze jakis tluszczyk sie znajdzie...:)probowalam roznych diet,cwiczen, oczywiscie pomagalo ale nie tak jak tego oczekiwalam poniewaz brak czasu tez robi swoje...ale wyczytalam w internecie o nie inwazyjnym zabiegu lipolizy iniekcyjnej i skusilam sie na niego. (miejscowe ostrzykniecie likwidujace tkanke tluszczowa)i powiem szczerze ze podchodzilam sceptycznie do tego typu zabiegow ale jestem po 2 zabiegach a juz widze fajne efekty(2 cm mniej i sam brzuch wyglada ladniej:)).Dodatkowo Dr Miracki wszystko dokladnie wytlumaczyl na czym polega zabieg, jak przebiega.Zaufalam i jestem zadowolona.Polecam:)
kasia

Postby kasiap » 11 Nov 2012, 02:59

Ja te┼╝ by┼éam kiedy┼Ť zdesperowana i chcia┼éam na szybko pozbyc si─Ö oponki na brzuchu - chcia┼éam zrobi─ç plastyk─Ö brzucha, ale jednak zrezygnowa┼éam. Ba┼éam si─Ö powik┼éa┼ä i d┼éugiego czasu rekonwalescencji. Zabiegi medycyny estetycznej wymagaj─ů kilku wizyt, bo - nie oszukujmy si─Ö, po 1 czy 2 cud├│w nie b─Ödzie ;) Ja skorzysta┼é─ům z Reaction - mia┼éam 5 zabieg├│w ┼é─ůcznie, ja by┼éam zadowolona, mo┼╝na te┼╝ spr├│bowac innych zabieg├│w - wa┼╝ne by zmieni─ç te┼╝ tryb ┼╝ycia i wprowadzic ─çwiczenia oraz ograniczy─ç ilo┼Ť─ç s┼éodyczy i pieczywo. Dobrze te┼╝ cho─ç raz na jaki┼Ť czas samemu wykona─ç masa┼╝ mi─Ödzy zabiegami - np rano w ┼éazience. Efekt po takim po┼é─ůczeniu u mnie by┼é super, cena ta┼äsza ni┼╝ po plastyce. rozumeim, ┼╝e czasem plastyka to koniecznos─ç, ale ja polecam osobom, kt├│re nie mog─ů sobie pozwoli─ç na niedyspozycj─Ö w┼éa┼Ťnie zabiegi medycyny estetycznej - jest d┼éu┼╝ej, ale taniej i bezpieczniej.
kasiap

Postby kasia » 05 Jan 2013, 14:52

Dokladnie, jesli nie ma koniecznosci poddawania sie zabiegom inwazyjnym mysle ze warto sprobowac na poczatek zabiegi bardziej przyjemne co pomoga nam z niechcianym tluszczykiem. Sa teraz tak rozne zabiegi, masaze, ktore moga nam pomoc. Najlepiej pojsc w miejsce zaufane i sprawdzone, a napewno osoby ktore znaja sie na rzeczy doradza nam odpowiednie zabiegi.Ja na takie trafilam i teraz jestem po serii zabiegow Exilis:). Jestem naprawde zadowolona z zabiegow i z obslugi .Dodatkowo stosuje domowe sposoby na upiekszanie skory co napewno wspomoze wszelkie zabiegi:).powodzenia;p
kasia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Plastyka brzucha

Valid XHTML 1.0 Strict