płaski brzuch szybko ;)

HollyPolly
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:22

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: HollyPolly »

Olivia, jeśli jesteście dobrymi przyjaciółkami, to na pewno nie będzie obraźliwa propozycja - po prostu troszczysz się o nią i nie ma między Wami niedomówień, na tym chyba polega przyjaźń :) Oczywiście, że zabieg to ostateczność, ale czasami żadne kosmetyki i ćwiczenia nie pomagają, szczególnie przy walce z rozstępami - zresztą najlepiej o tym wypowie się lekarz, jeśli możesz, to zasugeruj koleżance konsultację u dr Piotra Osucha (przyjmuje w Warszawie), to jeden z bardziej rozsądnych chirurgów plastycznych w stolicy, nie namawia do niczego na siłę i nie przeprowadza zabiegów wbrew medycznym wskazaniom. A plastyka brzucha to jednak duża rzecz.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: olivia »

Odważyłam się już jej powiedzieć o tym, że przecież są takie operacje. Nie obraziła się, uważam że mocno to rozważa. Jednak nie jest to osoba, która pochopnie podejmuje decyzje, więc trzeba jej na to dać trochę czasu. Jej stan, tzn. wygląd się nie zmienia więc sądzę że w końcu zdecyduje się na operację. A o tym lekarzu słyszałam już wiele dobrego, nie wiem czy to kwestia dobrej reklamy czy naprawdę jest aż tak dobry, ale z pewnością napomnę jej że słyszałam o kimś takim. Mogłaby wrócić do dawnej formy, tym bardziej że jej mąż zrobił się jakiś obojętny... na dziecko reaguje zachwytem, ale żonę trochę ignoruje, takie mam odczucie... Szkoda że faceci nie przekonają się nigdy jak bardzo zmienia się ciało po ciąży i porodzie :roll:
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: JolaZ »

Kobiece ciało po ciąży to jakieś tabu w społeczeństwie. Modelki po porodzie pokazują się dopiero kiedy wrócą do normy. Media lansują pogląd, że poród to nie problem, można szybko po nim wrócić do dawnej sylwetki, a tak naprawdę to jest niemożliwe. W necie można obejrzeć portal o nazwie "kształt matki" (nazwa pisana po ang. nie chce spamować, więc nie piszę adresu). Na tym portalu kobiety po ciąży prezentują swe ciała - brzuchy z rozstępami, blizny po cesarce, obwisłe piersi, po prostu wygląd normalnej kobiety po porodzie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: Kenza »

No ostatnio o tym portalu było trochę informacji w necie, więc ten, kto jest na czasie widział. Na mnie strona zrobiła duże wrażenie i ... trochę mnie wystraszyła. Marzę o zajściu w ciążę, ale właśnie boję się tego, co dzieje się z ciałem kobiety. Wiem, że to egoistyczne, ale mimo to bardzo się martwię o to jak będę wyglądać po porodzie, oczywiście jeśli uda mi się zajść w ciążę.
kasia
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2012, 16:23

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: kasia »

Czesc dziewczyny.Widze temat plaskiego brzucha,marzenie wiekszosci z nas;)jestem osoba szczupla ale wiadomo zawsze jakis tluszczyk sie znajdzie...:)probowalam roznych diet,cwiczen, oczywiscie pomagalo ale nie tak jak tego oczekiwalam poniewaz brak czasu tez robi swoje...ale wyczytalam w internecie o nie inwazyjnym zabiegu lipolizy iniekcyjnej i skusilam sie na niego. (miejscowe ostrzykniecie likwidujace tkanke tluszczowa)i powiem szczerze ze podchodzilam sceptycznie do tego typu zabiegow ale jestem po 2 zabiegach a juz widze fajne efekty(2 cm mniej i sam brzuch wyglada ladniej:)).Dodatkowo Dr Miracki wszystko dokladnie wytlumaczyl na czym polega zabieg, jak przebiega.Zaufalam i jestem zadowolona.Polecam:)
kasiap
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:18

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: kasiap »

Ja też byłam kiedyś zdesperowana i chciałam na szybko pozbyc się oponki na brzuchu - chciałam zrobić plastykę brzucha, ale jednak zrezygnowałam. Bałam się powikłań i długiego czasu rekonwalescencji. Zabiegi medycyny estetycznej wymagają kilku wizyt, bo - nie oszukujmy się, po 1 czy 2 cudów nie będzie ;) Ja skorzystałąm z Reaction - miałam 5 zabiegów łącznie, ja byłam zadowolona, można też spróbowac innych zabiegów - ważne by zmienić też tryb życia i wprowadzic ćwiczenia oraz ograniczyć ilość słodyczy i pieczywo. Dobrze też choć raz na jakiś czas samemu wykonać masaż między zabiegami - np rano w łazience. Efekt po takim połączeniu u mnie był super, cena tańsza niż po plastyce. rozumeim, że czasem plastyka to koniecznosć, ale ja polecam osobom, które nie mogą sobie pozwolić na niedyspozycję właśnie zabiegi medycyny estetycznej - jest dłużej, ale taniej i bezpieczniej.
kasia
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2012, 16:23

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: kasia »

Dokladnie, jesli nie ma koniecznosci poddawania sie zabiegom inwazyjnym mysle ze warto sprobowac na poczatek zabiegi bardziej przyjemne co pomoga nam z niechcianym tluszczykiem. Sa teraz tak rozne zabiegi, masaze, ktore moga nam pomoc. Najlepiej pojsc w miejsce zaufane i sprawdzone, a napewno osoby ktore znaja sie na rzeczy doradza nam odpowiednie zabiegi.Ja na takie trafilam i teraz jestem po serii zabiegow Exilis:). Jestem naprawde zadowolona z zabiegow i z obslugi .Dodatkowo stosuje domowe sposoby na upiekszanie skory co napewno wspomoze wszelkie zabiegi:).powodzenia;p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plastyka brzucha”