Nie r├│bcie z siebie dmuchanych lalek

Nie r├│bcie z siebie dmuchanych lalek

Postby Marta » 29 Mar 2011, 15:24

Kochane Dziewczyny

Apeluj─Ö do Was o rozs─ůdek w dozowaniu sobie wype┼éniaczy w usta. Naprawd─Ö mo┼╝na to zrobi─ç dyskretnie i pi─Öknie, mo┼╝na fachowo skorygowa─ç nier├│wne wargi, lekko powi─Ökszy─ç, ale b┼éagam nie przesadzajcie. Nie ma nic bardziej obrzydliwego ni┼╝ dziewczyna wygl─ůdaj─ůca jak pani do towarzystwa, kt├│ra kojarzy si─Ö tylko z jednym. No chyba, ┼╝e Was to kr─Öci :shock: wtedy nie ma ju┼╝ ratunku :oops:
Marta

Re: Nie r├│bcie z siebie dmuchanych lalek

Postby kotsimon » 04 Apr 2011, 11:09

Moim zdaniem du┼╝e usta s─ů sexy, ale tak jak Marta m├│wi za du┼╝e s─ů obleee┼Ťne! Takie "wary"... a nie wargi. Niestety ┼╝aden zabieg nie da naturalnie ┼éadnych i du┼╝ych warg. Trzeba si─Ö urodzi─ç Angelin─ů Joli (albo jej bratem) ┼╝eby mie─ç takie fajne wargi. Mi si─Ö one bardzo podobaj─ů, ale mimo to nigdy nie skorzysta┼éabym z wype┼éniaczy bo one ZAWSZE nadaj─ů sztucznego wygl─ůdu a ja nie chce wygl─ůda─ç jak figurka woskowa z muzeum Madame Tussaud !
Polska Angelina czyli Agnieszka Orzechowska no wygl─ůda jakby doklei┼éa sobie dmuchanego balonika do twarzy... :o
Ja ┼╝eby powi─Ökszy─ç usta stosuj─Ö odpowiedni makija┼╝ i u┼╝ywam b┼éyszczyk├│w dra┼╝ni─ůcych usta. Usta m├│wi─ů wiele o charakterze, jak sobie kto┼Ť je zamienia to chyba ma do┼Ť─ç bycia sob─ů.
kotsimon

Postby Kenza » 05 May 2011, 14:55

Najgorzej wygl─ůdaj─ů panie,kt├│re sobie wype┼éni─ů usta a potem z uporem maniaka :geek: obrysowywuj─ů je ciemniejsz─ů kredk─ů, niby ┼╝eby je jeszcze powi─Ökszy─ç optycznie. Blee! :shock:
Kenza

Postby dafne » 18 May 2011, 20:55

Cz─Östo wida─ç ┼╝e kto┼Ť powi─Ökszy┼é sobie usta. To po prostu da si─Ö pozna─ç od razu. No z jednej strony to wygl─ůda sztucznie i niefajnie ale z drugiej niekt├│rzy faceci szalej─ů za du┼╝ymi ustami. No to jednak jest atut kt├│ry zmienia wygl─ůd ca┼éej twarzy.
dafne

Postby lemur » 19 May 2011, 14:19

Kszta┼ét ust wiele m├│wi o naszym charakterze. Wi─Öc, je┼Ťli kto┼Ť decyduje si─Ö na tak─ů zmian─Ö to troch─Ö ukrywa sw─ů osobowo┼Ť─ç. W skr├│cie mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e:

Szerokie usta. Takie osoby jak Anne Hathaway, czy Julia Roberts to s─ů bardzo ┼╝ywe i maj─ů du┼╝o energii. Maj─ů liczne grono przyjaci├│┼é z bardzo r├│┼╝nych ┼Ťrodowisk. Potrafi─ů si─Ö wsz─Ödzie odnale┼║─ç. Cz─Östo to perfekcjonistki, utalentowane i mocno zdeterminowane na osi─ůgni─Öcie sukcesu.
W─ůskie usta. Osoby o ustach takich jak ma Kate Hudson, czy Gwineth Paltrow wydaj─ů si─Ö wykazywa─ç wyj─ůtkow─ů intuicj─ů i wra┼╝liwo┼Ťci─ů. Je┼Ťli jeste┼Ť posiadaczk─ů takiego kszta┼étu dobrze wiesz czego chcesz. Jeste┼Ť z natury przyjazna, ale czasem mo┼╝esz by─ç postrzegana jako nie┼Ťmia┼éa lub zamkni─Öta na otoczenie.
Usta kszta┼étne, ale nie do┼Ť─ç szerokie. Kszta┼ét ust Drew Barrymore m├│wi o tobie, ┼╝e jeste┼Ť troch─Ö zbuntowana, ale jednocze┼Ťnie zalotna. Trudno nie zwr├│ci─ç na ciebie uwagi z powodu osobliwego uroku osobistego.
Pe┼éne usta. Kobiety z pe┼énymi i pon─Ötnymi ustami jak Angelina Jolie, czy Scarlett Johansson charakteryzuje odwaga i pewno┼Ť─ç siebie.
Usta w kszta┼écie serca. Kobiety o takich ustach odznaczaj─ů si─Ö tym, ┼╝e s─ů niezalezne, uwodzicielskie i ekspresyjne. Nie boj─ů si─Ö bra─ç z ┼╝ycia pe┼énymi gar┼Ťciami i cieszy─ç si─Ö tym co robi─ů. S┼éuchasz swojego rozs─ůdku i bierzesz sprawy w swoje r─Öce.
Pe┼éne usta, z k─ůcikami id─ůcymi w d├│┼é. Takie kobiety postrzegane s─ů jako tajemnicze. Ludzie uwa┼╝aj─ů ci─Ö za bystr─ů, ale jednocze┼Ťnie egzotyczn─ů. Widac w tobie intelekt, a to z kolei jest niezwykle atrakcyjne. Najcz─Ö┼Ťciej jeste┼Ť jednak do┼Ť─ç wybredna w swoich wyborach.
lemur

Postby olivia » 26 Jun 2011, 21:44

Zastanawiam si─Ö kto takie rzeczy wymy┼Ťla i na jakiej podstawie? Ja mam usta z k─ůcikami id─ůcymi wyra┼║nie w d├│┼é, ale nie jestem jako┼Ť szczeg├│lnie wybredna i nie s─ůdz─Ö, ┼╝eby kto┼Ť mnie odbiera┼é jako "tajemnicz─ů" i "egzotyczn─ů". Po prostu jestem pesymista i smutas i my┼Ťl─Ö, ┼╝e te usta s─ů takie, jakie s─ů, przez to ┼╝e nie za cz─Östo si─Ö u┼Ťmiecham.
olivia

Postby megan » 24 Jul 2011, 15:42

A mi podobaj─ů si─Ö powi─Ökszone usta, oczywi┼Ťcie w granicach rozs─ůdku... Niekt├│rzy zdecydowanie przesadzaj─ů, ale takie delikatne wype┼énienie ust... czemu nie? Je┼Ťli kto┼Ť robi z siebie tytu┼éow─ů "dmuchan─ů lal─Ö" to dla mnie jest jasne ┼╝e albo wybra┼é bardzo z┼éego specjalist─Ö, albo ma nier├│wno pod sufitem...
megan

Postby olivia » 21 Sep 2011, 22:11

Mi te┼╝ si─Ö podobaj─ů pe┼éne usta, ale pod warunkiem, ┼╝e wygl─ůdaj─ů naturalnie, jednak sama chyba nie zdecydowa┼éabym si─Ö nawet na powi─Ökszanie w┼éasnym t┼éuszczem, czy kwasem hialuronowym, bo mam dosy─ç w─ůskie usta i obawiam si─Ö ┼╝e po takim zabiegu wype┼éniania, efekt i tak by┼éby sztuczny. Pozostaje umiej─Ötny makija┼╝. ;)
olivia

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Przygotowanie do zabiegu - O czym warto wiedzie─ç przed zabiegiem

Valid XHTML 1.0 Strict