Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: Marta »

Kochane Dziewczyny

Apeluję do Was o rozsądek w dozowaniu sobie wypełniaczy w usta. Naprawdę można to zrobić dyskretnie i pięknie, można fachowo skorygować nierówne wargi, lekko powiększyć, ale błagam nie przesadzajcie. Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż dziewczyna wyglądająca jak pani do towarzystwa, która kojarzy się tylko z jednym. No chyba, że Was to kręci :shock: wtedy nie ma już ratunku :oops:
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: kotsimon »

Moim zdaniem duże usta są sexy, ale tak jak Marta mówi za duże są obleeeśne! Takie "wary"... a nie wargi. Niestety żaden zabieg nie da naturalnie ładnych i dużych warg. Trzeba się urodzić Angeliną Joli (albo jej bratem) żeby mieć takie fajne wargi. Mi się one bardzo podobają, ale mimo to nigdy nie skorzystałabym z wypełniaczy bo one ZAWSZE nadają sztucznego wyglądu a ja nie chce wyglądać jak figurka woskowa z muzeum Madame Tussaud !
Polska Angelina czyli Agnieszka Orzechowska no wygląda jakby dokleiła sobie dmuchanego balonika do twarzy... :o
Ja żeby powiększyć usta stosuję odpowiedni makijaż i używam błyszczyków drażniących usta. Usta mówią wiele o charakterze, jak sobie ktoś je zamienia to chyba ma dość bycia sobą.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: Kenza »

Najgorzej wyglądają panie,które sobie wypełnią usta a potem z uporem maniaka :geek: obrysowywują je ciemniejszą kredką, niby żeby je jeszcze powiększyć optycznie. Blee! :shock:
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: dafne »

Często widać że ktoś powiększył sobie usta. To po prostu da się poznać od razu. No z jednej strony to wygląda sztucznie i niefajnie ale z drugiej niektórzy faceci szaleją za dużymi ustami. No to jednak jest atut który zmienia wygląd całej twarzy.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: lemur »

Kształt ust wiele mówi o naszym charakterze. Więc, jeśli ktoś decyduje się na taką zmianę to trochę ukrywa swą osobowość. W skrócie można powiedzieć, że:

Szerokie usta. Takie osoby jak Anne Hathaway, czy Julia Roberts to są bardzo żywe i mają dużo energii. Mają liczne grono przyjaciół z bardzo różnych środowisk. Potrafią się wszędzie odnaleźć. Często to perfekcjonistki, utalentowane i mocno zdeterminowane na osiągnięcie sukcesu.
Wąskie usta. Osoby o ustach takich jak ma Kate Hudson, czy Gwineth Paltrow wydają się wykazywać wyjątkową intuicją i wrażliwością. Jeśli jesteś posiadaczką takiego kształtu dobrze wiesz czego chcesz. Jesteś z natury przyjazna, ale czasem możesz być postrzegana jako nieśmiała lub zamknięta na otoczenie.
Usta kształtne, ale nie dość szerokie. Kształt ust Drew Barrymore mówi o tobie, że jesteś trochę zbuntowana, ale jednocześnie zalotna. Trudno nie zwrócić na ciebie uwagi z powodu osobliwego uroku osobistego.
Pełne usta. Kobiety z pełnymi i ponętnymi ustami jak Angelina Jolie, czy Scarlett Johansson charakteryzuje odwaga i pewność siebie.
Usta w kształcie serca. Kobiety o takich ustach odznaczają się tym, że są niezalezne, uwodzicielskie i ekspresyjne. Nie boją się brać z życia pełnymi garściami i cieszyć się tym co robią. Słuchasz swojego rozsądku i bierzesz sprawy w swoje ręce.
Pełne usta, z kącikami idącymi w dół. Takie kobiety postrzegane są jako tajemnicze. Ludzie uważają cię za bystrą, ale jednocześnie egzotyczną. Widac w tobie intelekt, a to z kolei jest niezwykle atrakcyjne. Najczęściej jesteś jednak dość wybredna w swoich wyborach.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: olivia »

Zastanawiam się kto takie rzeczy wymyśla i na jakiej podstawie? Ja mam usta z kącikami idącymi wyraźnie w dół, ale nie jestem jakoś szczególnie wybredna i nie sądzę, żeby ktoś mnie odbierał jako "tajemniczą" i "egzotyczną". Po prostu jestem pesymista i smutas i myślę, że te usta są takie, jakie są, przez to że nie za często się uśmiecham.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: megan »

A mi podobają się powiększone usta, oczywiście w granicach rozsądku... Niektórzy zdecydowanie przesadzają, ale takie delikatne wypełnienie ust... czemu nie? Jeśli ktoś robi z siebie tytułową "dmuchaną lalę" to dla mnie jest jasne że albo wybrał bardzo złego specjalistę, albo ma nierówno pod sufitem...
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Nie róbcie z siebie dmuchanych lalek

Post autor: olivia »

Mi też się podobają pełne usta, ale pod warunkiem, że wyglądają naturalnie, jednak sama chyba nie zdecydowałabym się nawet na powiększanie własnym tłuszczem, czy kwasem hialuronowym, bo mam dosyć wąskie usta i obawiam się że po takim zabiegu wypełniania, efekt i tak byłby sztuczny. Pozostaje umiejętny makijaż. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygotowanie do zabiegu - O czym warto wiedzieć przed zabiegiem”