Środki stosowane w powiększaniu ust.

Środki stosowane w powiększaniu ust.

Postby LadyGaga » 09 May 2011, 14:48

Rodzaje ┼Ťrodk├│w stosowanych do powi─Ökszania ust:

ÔÇóWstrzykiwane fillery (tymczasowe)

ÔÇóWstrzykiwane mikro-implanty (do pewnego stopnia trwa┼ée/ efekty nieodwracalne)

ÔÇóWstrzykiwane biokatalizatory (zazwyczaj cz─Ö┼Ťciowo trwa┼ée/ efekty nieodwracalne)

ÔÇóImplanty syntetyczne (trwa┼ée/ efekty odwracalne)

ÔÇóBio-implanty (p├│┼étrwa┼ée/ efekty odwracalne cho─ç z trudno┼Ťciami; tak┼╝e wstrzykiwane substancje)

ÔÇóSubstancje pobrane z organizmu pacjenta (wch┼éaniane, trwa┼ée, efekty do pewnego stopnia odwracalne)

ÔÇóInne rodzaje zabieg├│w (trwa┼ée do pewnego stopnia, np. podniesienie wargi, odm┼éadzanie)

ÔÇóInne typy ┼Ťrodk├│w do powi─Ökszania ust (bardzo tymczasowe)

ÔÇóBalsamy i b┼éyszczyki do ust ÔÇśspulchniaj─ůce' usta (produkty zawieraj─ůce pieprzowiec)
LadyGaga

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Postby kotsimon » 09 May 2011, 18:57

Te implanty syntetyczne chyba mog─ů by─ç troch─Ö niebezpieczne czyta┼éam, ┼╝e mog─ů powodowa─ç infekcje, przebarwienia, krwiaki nie m├│wi─ůc ju┼╝ o tym ┼╝e gojenie jest d┼éugotrwa┼ée. Na szcz─Ö┼Ťcie mo┼╝na je ┼éatwo usun─ů─ç.
kotsimon

Postby HollyPolly » 25 May 2011, 08:45

W sumie wszystkie preparaty syntetyczne wstrzykiwane w usta mog─ů powodowa─ç uczulenie czy powik┼éania przy gojeniu, tak naprawd─Ö tylko w┼éasny t┼éuszcz jest w pe┼éni bezpieczny. Gdybym mia┼éa decydowa─ç si─Ö na powi─Ökszanie ust, to tylko t─ů metod─ů.
HollyPolly

Postby Kenza » 31 Jul 2011, 17:32

Czy orientujecie się w cenach tego zabiegu powiększania ust z wykorzystaniem własnego tłuszczu? Na stronie pewnego wrocławskiego salonu widziałam cenę 600 zł ! ale to chyba tyle co za kwas hialuronowy?! Czy to nie za dużo?
Troch─Ö boj─Ö si─Ö, ┼╝e taki zabieg jest bolesny, chocia┼╝ sama procedura wydaje si─Ö bajecznie prosta - zabieramy z brzucha, wstrzykujemy do ust.
Kenza

Postby coralie » 01 Aug 2011, 18:38

600 zł to jak na Wrocław raczej dolna granica, słyszałam że taki zabieg kosztuje nawet 1000-1200 zł. Najlepiej posprawdzać w ofertach salonów.
coralie

Postby joanna » 25 Sep 2011, 21:33

No ja też słyszałam, że minimalny koszt powiększania ust wypełniaczem to 1 tys. zł.
joanna

Postby balbinka » 12 Dec 2011, 12:39

Te┼╝ mi si─Ö wydaje, ┼╝e to dziwnie tania oferta.
balbinka

Postby Ljuba » 10 Aug 2012, 12:10

Ja korzystałam z tego projektu Pierwsze Usta. We Wrocławiu partnerem jest Derma Puls, wiec robilam u nich.
Pierwsze usta to taki program, ze placisz w zasadzie za sam produkt czy jakos tak. To jest b.dobrej klasy wypelniacz (chyba Style Age). Otwierany byl przy mnie numer seryjny widzialam, wiec tutaj bylo wszystko w porzadku. Normalnie taki zabieg kosztuje w granicach 1200-1500. A tu taka fajna opcja. No i najwa┼╝niejsze, ze tym samym pozna┼éam Derm─Ö Puls i dr Kaniowskiego. On jest boski!!!!!!!!!!!!!!!! Serio. Nie do┼Ť─ç, ┼╝e fachowy, profesjonalny, to jeszcze wszytko wytlumaczyl i sprawil, ze poczulam sie mega bezpiecznie. A poza tym jest prawdziwym artysta, bo zrobil mi piekne usta. Ksztaltne, symetryczne i przede wszytskim NATURALNE. Ludzie mowia mi teraz czesto, ze super wygladam i tak mi sie przygladaja, ale nie wiedza ze to usta :)))) Polecam go z ca┼éego serca. No i panie w Dermie tez super - obsluga i klimat. Taki babiniec ;) jestem bardzo zadowolona. Moge przeslac zdj─Öcia ust na prywatnego maila. buziaki (moimi pieknymi ustami ;)
Ljuba

Postby kasia » 03 Nov 2012, 14:12

hej.Mam kolezanke ktora wypelnila sobie usta kwasem hialuronowym(nie wiem dokladnie jaka nazwa tego wypelnienia),ale efekt jest bardzo naturalny.Usta wygladaja ladnie i nie sa przedobrzone jak u wielu gwiazd;)co prawda nie jest to efekt na stale ale 6 miesiecy spokojnie widac ladne ksztalty. Musze sama sie skusic...:)nie wiem jak w innych miejscach, ale w Beautymed gdzie robila kolezanka ceny sa bardzo przystepne a przede wszystkim dobry efekt,a to najwazniejsze!
kasia

Postby Ania75 » 15 Oct 2013, 15:44

5 tygodni temu powi─Öksza┼éam usta Aquamidem w salonie dr Kulczyckiej we Wroc┼éawiu i strasznie si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e w ko┼äcu si─Ö na to zdecydowa┼éam! Usta wygl─ůdaj─ů o niebo lepiej, bardzo naturalnie i zmys┼éowo. Polecam wszystkim przemi┼é─ů Pani─ů doktor! http://www.kulczycka.pl/pl/powiekszanie-ust/
Ania75

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Metody powi─Ökszania i korekcji ust

Valid XHTML 1.0 Strict