Środki stosowane w powiększaniu ust.

Awatar użytkownika
LadyGaga
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2010, 20:58

Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: LadyGaga »

Rodzaje środków stosowanych do powiększania ust:

•Wstrzykiwane fillery (tymczasowe)

•Wstrzykiwane mikro-implanty (do pewnego stopnia trwałe/ efekty nieodwracalne)

•Wstrzykiwane biokatalizatory (zazwyczaj częściowo trwałe/ efekty nieodwracalne)

•Implanty syntetyczne (trwałe/ efekty odwracalne)

•Bio-implanty (półtrwałe/ efekty odwracalne choć z trudnościami; także wstrzykiwane substancje)

•Substancje pobrane z organizmu pacjenta (wchłaniane, trwałe, efekty do pewnego stopnia odwracalne)

•Inne rodzaje zabiegów (trwałe do pewnego stopnia, np. podniesienie wargi, odmładzanie)

•Inne typy środków do powiększania ust (bardzo tymczasowe)

•Balsamy i błyszczyki do ust ‘spulchniające' usta (produkty zawierające pieprzowiec)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: kotsimon »

Te implanty syntetyczne chyba mogą być trochę niebezpieczne czytałam, że mogą powodować infekcje, przebarwienia, krwiaki nie mówiąc już o tym że gojenie jest długotrwałe. Na szczęście można je łatwo usunąć.
HollyPolly
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:22

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: HollyPolly »

W sumie wszystkie preparaty syntetyczne wstrzykiwane w usta mogą powodować uczulenie czy powikłania przy gojeniu, tak naprawdę tylko własny tłuszcz jest w pełni bezpieczny. Gdybym miała decydować się na powiększanie ust, to tylko tą metodą.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: Kenza »

Czy orientujecie się w cenach tego zabiegu powiększania ust z wykorzystaniem własnego tłuszczu? Na stronie pewnego wrocławskiego salonu widziałam cenę 600 zł ! ale to chyba tyle co za kwas hialuronowy?! Czy to nie za dużo?
Trochę boję się, że taki zabieg jest bolesny, chociaż sama procedura wydaje się bajecznie prosta - zabieramy z brzucha, wstrzykujemy do ust.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: coralie »

600 zł to jak na Wrocław raczej dolna granica, słyszałam że taki zabieg kosztuje nawet 1000-1200 zł. Najlepiej posprawdzać w ofertach salonów.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: joanna »

No ja też słyszałam, że minimalny koszt powiększania ust wypełniaczem to 1 tys. zł.
balbinka
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2011, 12:32

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: balbinka »

Też mi się wydaje, że to dziwnie tania oferta.
Ljuba
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2012, 12:03

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: Ljuba »

Ja korzystałam z tego projektu Pierwsze Usta. We Wrocławiu partnerem jest Derma Puls, wiec robilam u nich.
Pierwsze usta to taki program, ze placisz w zasadzie za sam produkt czy jakos tak. To jest b.dobrej klasy wypelniacz (chyba Style Age). Otwierany byl przy mnie numer seryjny widzialam, wiec tutaj bylo wszystko w porzadku. Normalnie taki zabieg kosztuje w granicach 1200-1500. A tu taka fajna opcja. No i najważniejsze, ze tym samym poznałam Dermę Puls i dr Kaniowskiego. On jest boski!!!!!!!!!!!!!!!! Serio. Nie dość, że fachowy, profesjonalny, to jeszcze wszytko wytlumaczyl i sprawil, ze poczulam sie mega bezpiecznie. A poza tym jest prawdziwym artysta, bo zrobil mi piekne usta. Ksztaltne, symetryczne i przede wszytskim NATURALNE. Ludzie mowia mi teraz czesto, ze super wygladam i tak mi sie przygladaja, ale nie wiedza ze to usta :)))) Polecam go z całego serca. No i panie w Dermie tez super - obsluga i klimat. Taki babiniec ;) jestem bardzo zadowolona. Moge przeslac zdjęcia ust na prywatnego maila. buziaki (moimi pieknymi ustami ;)
kasia
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2012, 16:23

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: kasia »

hej.Mam kolezanke ktora wypelnila sobie usta kwasem hialuronowym(nie wiem dokladnie jaka nazwa tego wypelnienia),ale efekt jest bardzo naturalny.Usta wygladaja ladnie i nie sa przedobrzone jak u wielu gwiazd;)co prawda nie jest to efekt na stale ale 6 miesiecy spokojnie widac ladne ksztalty. Musze sama sie skusic...:)nie wiem jak w innych miejscach, ale w Beautymed gdzie robila kolezanka ceny sa bardzo przystepne a przede wszystkim dobry efekt,a to najwazniejsze!
Ania75
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:41

Re: Środki stosowane w powiększaniu ust.

Post autor: Ania75 »

5 tygodni temu powiększałam usta Aquamidem w salonie dr Kulczyckiej we Wrocławiu i strasznie się cieszę, że w końcu się na to zdecydowałam! Usta wyglądają o niebo lepiej, bardzo naturalnie i zmysłowo. Polecam wszystkim przemiłą Panią doktor! _Www.kulczycka.pl/pl/powiekszanie-ust/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metody powiększania i korekcji ust”