Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: dafne »

Co sądzicie o "robieniu" sobie pazurków? Zawsze byłam przeciwniczka tipsiarek, ale ostatnio moja koleżanka sobie zrobiła sztuczne paznokcie z francuskim manicure i strasznie jej zazdroszczę dłoni... Są takie smukłe i zadbane, a ja całe życie chodzę z krótkimi, dokładnie opiłowanymi pazurkami. Czy sztuczne paznokcie to konieczność żeby mieć bardzo estetyczne dłonie? hmm Myślałam że wszyscy nabijają się z tipsów i tipsiar...
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: kotsimon »

Ja wolę widok własnych zadbanych paznokci. Poza tym jak nosisz tipsy to od razu ulegasz zaszufladkowaniu. Faceci mają tendencję do upraszczania sobie świata i jak widzą tipsy to od razu przywołują sobie pewien schemat. Więc jak dla mnie KIT. Mój chłopak też tak uważa bo mi tu krzyczy zza pleców że "tipsiary to blachary". :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: Eewa »

A ja bym powiedziała że ani hit ani kit ale może być. Nieprawda że sztuczne paznokcie tylko dla tipsiar są. Jeśli ktoś nie ma mocnych ładnych paznokci to czasem może się poratować sztucznymi. Wszystko zależy od długości i tego jak są pomalowane. Jeśli wybiera się dość krótkie tipsy i maluje na frencha to jest bardzo estetyczne i eleganckie a nie tipsiarskie! I wcale nie wygląda sztucznie, więc nie zgadzam się zupełnie. Ja tam lubię czasem przykleić. ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: Kenza »

Dla mnie kit, ale takie krótkie paznokcie z francskim manicurem np. wyglądają okej. Jak tipsy są skrócone i ładnie zrobione to nawet trudno rozpoznać czy to prawdziwe paznokcie czy sztuczne.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: dafne »

Dzisiaj byłam świadkiem jak mojej koleżance podczas zakupów wielkanocnych złamał się tips żelowy. Tak niefortunnie uchwyciła siatkę że sztuczny pazur złamał się prawie że w połowie a na płytce zostało trochę żelu i :roll: takie nieładne krwawe przebarwienie pod prawdziwym paznokciem. W dodatku Olkę to szczypie. Zastanawia się czy nie pozbyć się reszty.A ja jestem wyleczona z tipsów bo widziałam jak ohydnie wygląda paznokieć po tipsie.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: Kenza »

A co myślicie o takich tipsach niczym szpony?

Obrazek

Wyglądają na ostre i niebezpieczne. Jak dla mnie są obrzydliwe. Nie widziałam osoby, która by takie coś nosiła, ale na internecie jest sporo zdjęć takiego kształtu tipsa. Ookropne! Nie chciałabym podpaść posiadaczce takich pazurów.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: JolaZ »

O fuj :o :shock: to straszne jest! To że nie masz takich koleżanek, które coś takiego by nosiły, to dobrze o Tobie świadczy. KIT
olive
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2011, 11:19

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: olive »

dla mnie kit. szczególnie jak zaniedbane i widać spod spodu oryginalne. fu.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: coralie »

Dla mnie to jest kit nawet jak dziewczyna ma zadbane - "tipsiary" zwykle są zadbane, bo mają za dużo wolnego czasu to chodzą do kosmetyczki i unikają zlewozmywaka jak Jola Rutowicz w big brotherze. :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Post autor: Kenza »

heheheh pamiętam! Zmywała w workach na śmieci :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”