Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Postby dafne » 15 Apr 2011, 11:58

Co s─ůdzicie o "robieniu" sobie pazurk├│w? Zawsze by┼éam przeciwniczka tipsiarek, ale ostatnio moja kole┼╝anka sobie zrobi┼éa sztuczne paznokcie z francuskim manicure i strasznie jej zazdroszcz─Ö d┼éoni... S─ů takie smuk┼ée i zadbane, a ja ca┼ée ┼╝ycie chodz─Ö z kr├│tkimi, dok┼éadnie opi┼éowanymi pazurkami. Czy sztuczne paznokcie to konieczno┼Ť─ç ┼╝eby mie─ç bardzo estetyczne d┼éonie? hmm My┼Ťla┼éam ┼╝e wszyscy nabijaj─ů si─Ö z tips├│w i tipsiar...
dafne

Re: Sztuczne paznokcie - hit czy kit?

Postby kotsimon » 18 Apr 2011, 11:23

Ja wol─Ö widok w┼éasnych zadbanych paznokci. Poza tym jak nosisz tipsy to od razu ulegasz zaszufladkowaniu. Faceci maj─ů tendencj─Ö do upraszczania sobie ┼Ťwiata i jak widz─ů tipsy to od razu przywo┼éuj─ů sobie pewien schemat. Wi─Öc jak dla mnie KIT. M├│j ch┼éopak te┼╝ tak uwa┼╝a bo mi tu krzyczy zza plec├│w ┼╝e "tipsiary to blachary". :D
kotsimon

Postby Eewa » 18 Apr 2011, 11:48

A ja bym powiedzia┼éa ┼╝e ani hit ani kit ale mo┼╝e by─ç. Nieprawda ┼╝e sztuczne paznokcie tylko dla tipsiar s─ů. Je┼Ťli kto┼Ť nie ma mocnych ┼éadnych paznokci to czasem mo┼╝e si─Ö poratowa─ç sztucznymi. Wszystko zale┼╝y od d┼éugo┼Ťci i tego jak s─ů pomalowane. Je┼Ťli wybiera si─Ö do┼Ť─ç kr├│tkie tipsy i maluje na frencha to jest bardzo estetyczne i eleganckie a nie tipsiarskie! I wcale nie wygl─ůda sztucznie, wi─Öc nie zgadzam si─Ö zupe┼énie. Ja tam lubi─Ö czasem przyklei─ç. ;)
Eewa

Postby Kenza » 20 Apr 2011, 18:13

Dla mnie kit, ale takie kr├│tkie paznokcie z francskim manicurem np. wygl─ůdaj─ů okej. Jak tipsy s─ů skr├│cone i ┼éadnie zrobione to nawet trudno rozpozna─ç czy to prawdziwe paznokcie czy sztuczne.
Kenza

Postby dafne » 21 Apr 2011, 17:58

Dzisiaj by┼éam ┼Ťwiadkiem jak mojej kole┼╝ance podczas zakup├│w wielkanocnych z┼éama┼é si─Ö tips ┼╝elowy. Tak niefortunnie uchwyci┼éa siatk─Ö ┼╝e sztuczny pazur z┼éama┼é si─Ö prawie ┼╝e w po┼éowie a na p┼éytce zosta┼éo troch─Ö ┼╝elu i :roll: takie nie┼éadne krwawe przebarwienie pod prawdziwym paznokciem. W dodatku Olk─Ö to szczypie. Zastanawia si─Ö czy nie pozby─ç si─Ö reszty.A ja jestem wyleczona z tips├│w bo widzia┼éam jak ohydnie wygl─ůda paznokie─ç po tipsie.
dafne

Postby Kenza » 07 Jun 2011, 13:19

A co my┼Ťlicie o takich tipsach niczym szpony?

Image

Wygl─ůdaj─ů na ostre i niebezpieczne. Jak dla mnie s─ů obrzydliwe. Nie widzia┼éam osoby, kt├│ra by takie co┼Ť nosi┼éa, ale na internecie jest sporo zdj─Ö─ç takiego kszta┼étu tipsa. Ookropne! Nie chcia┼éabym podpa┼Ť─ç posiadaczce takich pazur├│w.
Kenza

Postby JolaZ » 08 Jun 2011, 14:11

O fuj :o :shock: to straszne jest! To ┼╝e nie masz takich kole┼╝anek, kt├│re co┼Ť takiego by nosi┼éy, to dobrze o Tobie ┼Ťwiadczy. KIT
JolaZ

Postby olive » 21 Jun 2011, 11:22

dla mnie kit. szczeg├│lnie jak zaniedbane i wida─ç spod spodu oryginalne. fu.
olive

Postby coralie » 21 Jun 2011, 18:54

Dla mnie to jest kit nawet jak dziewczyna ma zadbane - "tipsiary" zwykle s─ů zadbane, bo maj─ů za du┼╝o wolnego czasu to chodz─ů do kosmetyczki i unikaj─ů zlewozmywaka jak Jola Rutowicz w big brotherze. :D
coralie

Postby Kenza » 19 Jul 2011, 17:39

heheheh pami─Ötam! Zmywa┼éa w workach na ┼Ťmieci :lol:
Kenza

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict