zabiegi-naczynka

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: zabiegi-naczynka

Postby pachnaca45 » 27 Apr 2012, 00:26

Generalnie ja osobi┼Ťcie polecam beautifulskin, co prawda nigdy nie by┼éam do ko┼äca przekonana do zabieg├│w, ale nam├│wi┼éa mnie kole┼╝anka, troch─Ö oczywi┼Ťcie musia┼éam poczyta─ç, wywiedzie─ç si─Ö na ten temat dlatego teraz spokojnie mog─Ö po sprawdzeniu us┼éug poleci─ç.
pachnaca45

Postby urszulaaa » 06 May 2012, 21:30

podobno najlepszym zabiegiem jest laserowe usuwanie naczynek, w gabinecie harmonia w krakowie maj─ů laser fotona spectro, kt├│ry jest chyba jednym z najlepszych i najbardziej nowoczesnych - ma wi─Öksza precyzj─Ö w zastosowaniu i lepsz─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç regulacji
urszulaaa

Postby kasia » 13 Oct 2012, 19:58

Mialam bardzo duzy problem z cera naczynkowa,probowalam roznych kremow i sposobow zeby jakos sie tego pozbyc niestety na darmo..jedynym sposobem byl dobry podklad;/az w koncu znajoma namowila mnie na zabieg laserowego zamykania naczynek. POstanowilam sprobowac , Dr Miracki wszystko mi wytlumaczyl . Zabieg naprawde mi pomogl juz po pierwszym zabiegu widoczne efekty.Stwierdzam iz metoda laserowa to bardzo dobra a przede wszystkim skuteczna metoda walki z naczynkami i nie tylko.Polecam...:)Pamietajcie tylko ze bardzo wazna sprawa jest sprawdzic gdzie i jakim sprzetem wykonuje sie zabiegi.
kasia

Postby ┼╝uczek » 15 Feb 2013, 20:11

Robiłam w Laime zamykanie naczynek, narazie tylko dwa zabiegi, bo robi się to co 3 tygodnie. rumień jest już mniejszy, ale czekam na jeszcze lepsze efekty, bo dwa zabiegi to troche mało a planuje zrobić jeszcze dwa.
Marysia Cwikla wrote:Ja wlasnie na rumien, ktory byl dla mnie naprawde dreczacy wybralam laser PTF, jestem z Krakowa i wiem ze to jakis nowy laser jest, na pewno maja go w Laime, no chyba ze jakis salon ma jeszcze. Nie orietowalam sie :) ale po trzech zabiegach jestem bardzo zadowolona. Wiem, ze nie mozna robic zabiegow jak jest duzy mroz i mam nadzieje ze juz nie bedzie, bo zamierzam jeszcze jeden zrobic i bedzie super. Wogole masakra z cera naczynkowa, ciagle trzeba o nia specjanie dbac, a to sauny nie mozna a to na nartach tez moga popekac naczynka. Moze macie jeszcze jakies kosmetyki godne polecenia, ktore po laserze bedde mogla uzywac tak zapobiegawczo????
┼╝uczek

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict