zabiegi-naczynka

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
pachnaca45
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 10:35

Re: zabiegi-naczynka

Post autor: pachnaca45 »

Generalnie ja osobiście polecam beautifulskin, co prawda nigdy nie byłam do końca przekonana do zabiegów, ale namówiła mnie koleżanka, trochę oczywiście musiałam poczytać, wywiedzieć się na ten temat dlatego teraz spokojnie mogę po sprawdzeniu usług polecić.
urszulaaa
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2012, 20:42

Re: zabiegi-naczynka

Post autor: urszulaaa »

podobno najlepszym zabiegiem jest laserowe usuwanie naczynek, w gabinecie harmonia w krakowie mają laser fotona spectro, który jest chyba jednym z najlepszych i najbardziej nowoczesnych - ma większa precyzję w zastosowaniu i lepszą możliwość regulacji
kasia
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2012, 16:23

Re: zabiegi-naczynka

Post autor: kasia »

Mialam bardzo duzy problem z cera naczynkowa,probowalam roznych kremow i sposobow zeby jakos sie tego pozbyc niestety na darmo..jedynym sposobem byl dobry podklad;/az w koncu znajoma namowila mnie na zabieg laserowego zamykania naczynek. POstanowilam sprobowac , Dr Miracki wszystko mi wytlumaczyl . Zabieg naprawde mi pomogl juz po pierwszym zabiegu widoczne efekty.Stwierdzam iz metoda laserowa to bardzo dobra a przede wszystkim skuteczna metoda walki z naczynkami i nie tylko.Polecam...:)Pamietajcie tylko ze bardzo wazna sprawa jest sprawdzic gdzie i jakim sprzetem wykonuje sie zabiegi.
żuczek
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:16

Re: zabiegi-naczynka

Post autor: żuczek »

Robiłam w Laime zamykanie naczynek, narazie tylko dwa zabiegi, bo robi się to co 3 tygodnie. rumień jest już mniejszy, ale czekam na jeszcze lepsze efekty, bo dwa zabiegi to troche mało a planuje zrobić jeszcze dwa.
Marysia Cwikla pisze:Ja wlasnie na rumien, ktory byl dla mnie naprawde dreczacy wybralam laser PTF, jestem z Krakowa i wiem ze to jakis nowy laser jest, na pewno maja go w Laime, no chyba ze jakis salon ma jeszcze. Nie orietowalam sie :) ale po trzech zabiegach jestem bardzo zadowolona. Wiem, ze nie mozna robic zabiegow jak jest duzy mroz i mam nadzieje ze juz nie bedzie, bo zamierzam jeszcze jeden zrobic i bedzie super. Wogole masakra z cera naczynkowa, ciagle trzeba o nia specjanie dbac, a to sauny nie mozna a to na nartach tez moga popekac naczynka. Moze macie jeszcze jakies kosmetyki godne polecenia, ktore po laserze bedde mogla uzywac tak zapobiegawczo????
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”