mezoterapia na włosy

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: mezoterapia na włosy

Postby dafne » 21 Apr 2011, 17:37

Nie s┼éysza┼éam o takich zabiegach, w sumie bardziej informacje o nich pasowa┼éyby do tematu "nowo┼Ťci". A co to znaczy ┼╝e to jest mezoterapia roll-on? bo w┼éa┼Ťnie czytam o tej metodzie bo mnie zainteresowa┼éa┼Ť i podobno wykonuje si─Ö to przy pomocy zastrzyku :roll: no to ju┼╝ brzmi niefajnie... mo┼╝e kt├│ra┼Ť z Was ma do┼Ťwiadczenie z t─ů metod─ů?
dafne

Postby Eewa » 06 Jul 2011, 20:14

Ja tylko wiem tyle, ┼╝e mezoterapi─Ö ig┼éow─ů stosuje si─Ö w profilaktyce ┼éysienia. Zabieg polega w┼éa┼Ťnie na wstrzykiwaniu preparat├│w, kt├│re od┼╝ywiaj─ů w┼éosy i zatrzymaj─ů ich wypadanie.

"Wskazania:

wypadanie w┼éos├│w na skutek ubogiej diety, s┼éabego kr─ů┼╝enia, zmian hormonalnych w okresie ci─ů┼╝y, laktacji
łysienie androgenowe
łysienie plackowate
s┼éabe i wymagaj─ůce silnego od┼╝ywienia w┼éosy"
Eewa

Postby certyfikowane_piekno » 15 Jul 2011, 11:47

Mezoterapia to forma podawania lek├│w za pomoc─ů specjalnego aparatu, w male┼äkiej dawce, w obszar sk├│ry zaj─Öty procesem chorobowym. Je┼Ťli ju┼╝ zdecydujesz si─Ö na zabiegi tego typu, upewnij si─Ö ze Twoj─ů kuracj─Ö przeprowadzi sprawdzony lekarz medycyny estetycznej, tak aby nie eksperymentowa─ç na swojej sk├│rze. Mo┼╝esz zapozna─ç si─Ö z programem certyfikacji lekarzy medycyny przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej http://www.certyfikowani.org/, kt├│ry ma na celu zwi─Ökszenie bezpiecze┼ästwa pacjent├│w i jako┼Ťci us┼éug.
certyfikowane_piekno

Postby megan » 11 Aug 2011, 19:25

Zauważyłam ostatnio, że trochę mam osłabione włosy i na czubku głowy takie malutkie przerzedzenie. Czy w moim przypadku mezoterapia może pomóc? Bo wydaje mi się, że to nie jest żadne łysienie.
megan

Postby dafne » 12 Aug 2011, 22:21

To nic, ┼╝e to jeszcze nie jest ┼éysienie. Mezoterapia z pewno┼Ťci─ů mog┼éaby rozwi─ůza─ç Tw├│j problem, ale musisz poradzi─ç si─Ö specjalisty kt├│ry przede wszystkim oceni to przerzedzenie w┼éos├│w i stwierdzi czy ten przypadek kwalifikuje si─Ö do mezoterapii sk├│ry g┼éowy. Podobno metoda jest bezpieczna. ;)
dafne

Postby lemur » 22 Sep 2011, 21:53

Mi w zabiegu mezoterapii podoba si─Ö to, ┼╝e te koktajle witaminowe s─ů dobierane indywidualnie, czyli najpierw specjalista ocenia czego potrzebuje sk├│ra g┼éowy i w┼éosy a dopiero potem znajduje rozwi─ůzanie.
lemur

Postby Ania75 » 31 Oct 2013, 13:00

Jaki┼Ť czas temu podda┼éam si─Ö zabiegom mezoterapii sk├│ry g┼éowy i okolic oka i efekty s─ů naprawd─Ö zauwa┼╝alne. Zabieg ten znacznie poprawi┼é kondycj─Ö moich w┼éos├│w, a sk├│ra wok├│┼é oczu jest widocznie od┼╝ywiona i roz┼Ťwietlona. Jak macie jakie┼Ť pytania czy w─ůtpliwo┼Ťci to mog─Ö Wam poleci─ç dr Kulczyck─ů, kt├│ra z pewno┼Ťci─ů doradzi Wam najodpowiedniejszy dla Was zabieg bez naci─ůgania na zb─Ödne koszty. Przesy┼éam link do strony internetowej gabinetu: http://www.kulczycka.pl/pl/kontakt/
Pozdrawiam,
Ania
Ania75

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict