mezoterapia na włosy

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: dafne »

Nie słyszałam o takich zabiegach, w sumie bardziej informacje o nich pasowałyby do tematu "nowości". A co to znaczy że to jest mezoterapia roll-on? bo właśnie czytam o tej metodzie bo mnie zainteresowałaś i podobno wykonuje się to przy pomocy zastrzyku :roll: no to już brzmi niefajnie... może któraś z Was ma doświadczenie z tą metodą?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: Eewa »

Ja tylko wiem tyle, że mezoterapię igłową stosuje się w profilaktyce łysienia. Zabieg polega właśnie na wstrzykiwaniu preparatów, które odżywiają włosy i zatrzymają ich wypadanie.

"Wskazania:

wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży, laktacji
łysienie androgenowe
łysienie plackowate
słabe i wymagające silnego odżywienia włosy"
certyfikowane_piekno
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2011, 10:15

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: certyfikowane_piekno »

Mezoterapia to forma podawania leków za pomocą specjalnego aparatu, w maleńkiej dawce, w obszar skóry zajęty procesem chorobowym. Jeśli już zdecydujesz się na zabiegi tego typu, upewnij się ze Twoją kurację przeprowadzi sprawdzony lekarz medycyny estetycznej, tak aby nie eksperymentować na swojej skórze. Możesz zapoznać się z programem certyfikacji lekarzy medycyny przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej http://www.certyfikowani.org/, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i jakości usług.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: megan »

Zauważyłam ostatnio, że trochę mam osłabione włosy i na czubku głowy takie malutkie przerzedzenie. Czy w moim przypadku mezoterapia może pomóc? Bo wydaje mi się, że to nie jest żadne łysienie.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: dafne »

To nic, że to jeszcze nie jest łysienie. Mezoterapia z pewnością mogłaby rozwiązać Twój problem, ale musisz poradzić się specjalisty który przede wszystkim oceni to przerzedzenie włosów i stwierdzi czy ten przypadek kwalifikuje się do mezoterapii skóry głowy. Podobno metoda jest bezpieczna. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: lemur »

Mi w zabiegu mezoterapii podoba się to, że te koktajle witaminowe są dobierane indywidualnie, czyli najpierw specjalista ocenia czego potrzebuje skóra głowy i włosy a dopiero potem znajduje rozwiązanie.
Ania75
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:41

Re: mezoterapia na włosy

Post autor: Ania75 »

Jakiś czas temu poddałam się zabiegom mezoterapii skóry głowy i okolic oka i efekty są naprawdę zauważalne. Zabieg ten znacznie poprawił kondycję moich włosów, a skóra wokół oczu jest widocznie odżywiona i rozświetlona. Jak macie jakieś pytania czy wątpliwości to mogę Wam polecić dr Kulczycką, która z pewnością doradzi Wam najodpowiedniejszy dla Was zabieg bez naciągania na zbędne koszty. Przesyłam link do strony internetowej gabinetu: _www.kulczycka.pl/pl/kontakt/
Pozdrawiam,
Ania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”