m─Ö┼╝czyzna u kosmetyczki?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

m─Ö┼╝czyzna u kosmetyczki?

Postby adpromo » 29 Apr 2011, 17:03

Jak my┼Ťlicie czy m─Ö┼╝czyzna powinien korzysta─ç z us┼éug kosmetyczki? Czy wys┼éa┼éaby┼Ť swojego faceta do kosmetyczki?
adpromo

Re: m─Ö┼╝czyzna u kosmetyczki?

Postby olivia » 30 Apr 2011, 14:00

Nie wys┼éa┼éabym, bo go za dobrze znam :D a to tradycyjny facet, kt├│rego ko┼ämi si─Ö tam nie zaci─ůgnie. Ja osobi┼Ťcie nie mam nic do facet├│w, kt├│rzy chodz─ů do kosmetyczki pod warunkiem, ┼╝e maj─ů konkretny problem sk├│rny, je┼Ťli chodzi im tylko o np. piel─Ögnacj─Ö ┼╝eby sk├│ra by┼éa super g┼éadka, mi─Öciutka, wydepilowana czy co┼Ť takiego to ju┼╝ troch─Ö dla mnie przesada. :D Ale je┼Ťli ch┼éopak ma problem z zask├│rnikami, bliznami potr─ůdzikowymi czy chocia┼╝by rogowaceniem oko┼éomieszkowym to jak najbardziej tak!
olivia

Postby Kenza » 30 Apr 2011, 14:03

M├│j ma w┼éa┼Ťnie rogowacenie oko┼éomieszkowe, ale o kosmetyczce nie chce s┼éysze─ç. Znam natomiast ekstremalny przypadek m─Ö┼╝czyzny, kt├│ry chodzi do kosmetyczki cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ ja. Jest zadbany, to prawda, ale ja osobi┼Ťcie nie umiem patrze─ç na niego jak na m─Ö┼╝czyzn─Ö, chyba zbyt tradycyjnie zosta┼éam wychowana. Zawsze w ok├│┼é siebie mia┼éam przyk┼éady tego samego m─Öskiego wzoru: szorstki, twardy, troch─Ö zaniedbany. Nie powiem ┼╝e to dobrze, ale wi─Ökszo┼Ť─ç Polak├│w taka jest, tak my┼Ťl─Ö.
Kenza

Postby adpromo » 01 May 2011, 10:53

hehe no tak w Polsce jest taki ukszta┼étowany obraz facet├│w, ale czy to dobrze nie wiem. Sam mam problemy z tr─ůdzikiem i dla mnie to dziwne tak i┼Ť─ç do kosmetyczki i jeszcze jak kobiety si─Ö patrz─ů na Ciebie jak na wariata:) ehhh
adpromo

Postby mirandas » 01 May 2011, 11:28

ehh nie przejmuj si─Ö innymi kobietami, na pewno patrz─ů z zachwytem, ┼╝e odwa┼╝y┼ée┼Ť si─Ö przyj┼Ť─ç i ┼╝e dbasz o siebie, zapewne ich faceci to stereotypowi Polacy:)
mirandas

Postby dafne » 02 May 2011, 16:28

Mo┼╝e istniej─ů takie kobiety (patrz─ůce z zachwytem), ale na przyk┼éad ja do nich nie nale┼╝─Ö. Ciesz─Ö si─Ö z tego, ┼╝e m├│j facet jest taki, jaki jest i do g┼éowy by mi nie przysz┼éo ┼╝eby mu co┼Ť takiego zaproponowa─ç. Szczerze m├│wi─ůc, gdyby mi o┼Ťwiadczy┼é pewnego dnia, ┼╝e w┼éa┼Ťnie wr├│ci┼é od kosmetyczki to poczu┼éabym si─Ö zak┼éopotana. ;)
dafne

Postby kotsimon » 12 May 2011, 16:22

My┼Ťl─Ö ┼╝e facet u kosmetyczki jest w porz─ůdku o ile dba tam na przyk┼éad o kondycj─Ö sk├│ry. Je┼Ťli jaki┼Ť Pan ma problem sk├│rny to to jest wr─Öcz wskazane, ┼╝eby czasami odwiedza┼é kosmetyczk─Ö. Kiedy┼Ť stoj─ůc w kolejce w pewnej odzie┼╝owej siec├│wce zauwa┼╝y┼éam ┼╝e pan przede mn─ů ma zrobionego delikatnego frencha :o :shock: :o :shock: to mnie zaszokowa┼éo tak negatywnie. Pan wygl─ůda┼é na bogatego biznesmena w wersji weekendowej, ubrany casual elegant, ale te paznokcie... nie nie nie!! ratunku! :lol: G┼éupio by┼éo mu parskn─ů─ç ┼Ťmiechem w szyje, ale ledwo si─Ö powstrzyma┼éam. No wi─Öc, o ile m─Ö┼╝czyzna nie przesadza z dbaniem o siebie to zadbany pan prosto od kosmetyczki jest spoko ;)
kotsimon

Postby Eewa » 13 May 2011, 17:30

Paznokcie, troch─Ö jak buty - s─ů tak─ů wizyt├│wk─ů cz┼éowieka, ale french manicure u m─Ö┼╝czyzny to ju┼╝ dziwactwo. W Polsce to nie przejdzie. Pami─Ötam jak sama nie mog┼éam przesta─ç si─Ö dziwi─ç na widok m─Ö┼╝czyzny smaruj─ůcego usta b┼éyszczykiem :shock: a to przecie┼╝ nic takiego. W zakresie m─Öskiej piel─Ögnacji wielu z nas my┼Ťli tak tradycyjnie, tak narodowo. Ja niestety te┼╝ - moja reakcja to by┼é odruch, chocia┼╝ jak nad tym d┼éu┼╝ej my┼Ťl─Ö to s─ůdz─Ö ┼╝e bardzo dobrze ┼╝e facet dba o siebie.
Eewa

Postby JolaZ » 17 May 2011, 15:40

M├│j brat przed swoim weselem zafundowa┼é sobie odwiedziny u kosmetyczki, bo chcia┼é poprawi─ç kondycj─Ö sk├│ry. Moim zdaniem to by┼é bardzo ┼éadny gest wobec przysz┼éej ┼╝ony. Pokaza┼é jej, ┼╝e si─Ö stara, ┼╝e dla niej chce by─ç ┼éadniejszy :D . On nie przesadza z dbaniem o sw├│j wygl─ůd, wi─Öc tym bardziej dla rodziny zadziwiaj─ůce by┼éo jego przyznanie si─Ö do kilku zabieg├│w.
JolaZ

Postby antracyt » 19 May 2011, 21:37

M├│j chodzi od czasu do czasu na usuwanie prosak├│w. Ale ┼╝eby i┼Ť─ç na zabieg piel─Önacyjny, relaksacyjny na twarz, to raczej by nie poszed┼é. Pr─Ödzej masa┼╝. Dla niego to strata kasy:) Moim zdaniem raz na jaki┼Ť czas facet mo┼╝e i┼Ť─ç do kosmetyczki, ale jak chodzi cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ ja ,to wydaje mi si─Ö to dziwne. Oczywi┼Ťcie z wiekiem ta cz─Östotliwo┼Ť─ç wizyt powinna wzrasta─ç, bo niby czemu facet nie ma wygl─ůda─ç te┼╝ m┼éodziej, czy by─ç zadbanym. Wszystko z umiarem,to moim zdaniem najlepsza zasada.
antracyt

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict