SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Wysoki obcas
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2011, 18:36

SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Post autor: Wysoki obcas »

Zastanawiam sie nad zafundowaniem sobie u kosmetyczki takich mikronakłuć skin roller'em.
Świetny w walce z cellulitem, bliznami i zmarszczkami. Pomaga wymodelować sylwetkę.
Ponoć daje niesamowite efekty, jeśli połączy się go równocześnie np. z innymi preparatami lub witaminami A i C.
Czy ból podczas nakłuwania tym wałeczkiem jest znośny podczas zabiegu? Ile trzeba robić powtórzeń i co ile? Jeśli zastosuje się na twarz, o czy długo widać zaczerwienienia? Podzielcie się wrażeniami, bądź opiniami na temat tego skin roller'a :) Będę wdzięczna ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Post autor: dafne »

Znalazłam na stronie jakiegoś salony urody opis tego zabiegu:

"Zabieg trwa od 5-20 minut w zależności od prędkości wałeczkowania oraz od wielkości obszaru skóry. Po zabiegu stosujemy silnie odżywczy preparat i maskę- wówczas składniki wnikną w głąb skóry. Na twarz, szyję i dekolt na stosujemy wysokie dawki witaminy A i C, a na ciało preparaty przeznaczone do zwalczania niechcianego defektu (np. cellulitu, rozstępów). Zabieg powinien być stosowany 1 raz w tygodniu w gabinecie, każda klientka zabiera swój Skin Roller do domu.

Po zabiegu nie należy się opalać, wychodząc na słońce warto użyć kremu z filtrem. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości skóry, zabieg należy powtarzać od momentu powrotu skóry do normalnego stanu.

SERIA 4 ZABIEGÓW PLUS SKIN ROLLER (W MIĘDZY CZASIE MOŻE BYĆ UŻYWANY W DOMU MIĘDZY ZBIEGAMI)

CENA PROMOCYJNA

* 500 ZŁ TWARZ
* 700 ZŁ CIAŁO (BRZUCH UDA POŚLADKI)"
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Post autor: Eewa »

To prawda że do tego zabiegu używa się takich oto wałków :?: :
Obrazek

Jeśli tak, to ja chyba bym się nie zdecydowała, nawet przy największej skuteczności.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Post autor: dafne »

Obawiam się, że się nie mylisz. Własnie z takich wałeczków się korzysta przy tym zabiegu. Ale widziałam zdjęcia przed i po skin roller i jak dla mnie zwłaszcza efekt przy cellulicie jest super!
Mary
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2012, 09:44

Re: SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Post autor: Mary »

Robiłam tego rollera najpierw u kosmetyczki a potem sama w domu, super sparwa, chociaz jak robilam sama to juz takiego efektu nie bylo, nie wiem czy to kwestia tych ampulek ktore mi tam dawala czy co, ale po takich 6 wizytach skóre z boku ud mialam rewelacyjna, najpierw poczytalam, o tym troche na stronie salonu do ktorego w rezultacie poszlam, polecam: _www.laime.pl/mezoterapia-mikroiglowa-derma-roller.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”