SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Postby Wysoki obcas » 01 May 2011, 10:40

Zastanawiam sie nad zafundowaniem sobie u kosmetyczki takich mikronakłuć skin roller'em.
Świetny w walce z cellulitem, bliznami i zmarszczkami. Pomaga wymodelować sylwetkę.
Pono─ç daje niesamowite efekty, je┼Ťli po┼é─ůczy si─Ö go r├│wnocze┼Ťnie np. z innymi preparatami lub witaminami A i C.
Czy b├│l podczas nak┼éuwania tym wa┼éeczkiem jest zno┼Ťny podczas zabiegu? Ile trzeba robi─ç powt├│rze┼ä i co ile? Je┼Ťli zastosuje si─Ö na twarz, o czy d┼éugo wida─ç zaczerwienienia? Podzielcie si─Ö wra┼╝eniami, b─ůd┼║ opiniami na temat tego skin roller'a :) B─Öd─Ö wdzi─Öczna ;)
Wysoki obcas

Re: SKIN ROLLER- MIKRONAKŁUCIA

Postby dafne » 02 May 2011, 16:32

Znalaz┼éam na stronie jakiego┼Ť salony urody opis tego zabiegu:

"Zabieg trwa od 5-20 minut w zale┼╝no┼Ťci od pr─Ödko┼Ťci wa┼éeczkowania oraz od wielko┼Ťci obszaru sk├│ry. Po zabiegu stosujemy silnie od┼╝ywczy preparat i mask─Ö- w├│wczas sk┼éadniki wnikn─ů w g┼é─ůb sk├│ry. Na twarz, szyj─Ö i dekolt na stosujemy wysokie dawki witaminy A i C, a na cia┼éo preparaty przeznaczone do zwalczania niechcianego defektu (np. cellulitu, rozst─Öp├│w). Zabieg powinien by─ç stosowany 1 raz w tygodniu w gabinecie, ka┼╝da klientka zabiera sw├│j Skin Roller do domu.

Po zabiegu nie nale┼╝y si─Ö opala─ç, wychodz─ůc na s┼éo┼äce warto u┼╝y─ç kremu z filtrem. W przypadku wyst─ůpienia nadwra┼╝liwo┼Ťci sk├│ry, zabieg nale┼╝y powtarza─ç od momentu powrotu sk├│ry do normalnego stanu.

SERIA 4 ZABIEG├ôW PLUS SKIN ROLLER (W MI─śDZY CZASIE MO┼╗E BY─ć U┼╗YWANY W DOMU MI─śDZY ZBIEGAMI)

CENA PROMOCYJNA

* 500 ZŁ TWARZ
* 700 ZŁ CIAŁO (BRZUCH UDA POŚLADKI)"
dafne

Postby Eewa » 03 May 2011, 18:05

To prawda że do tego zabiegu używa się takich oto wałków :?: :
Image

Je┼Ťli tak, to ja chyba bym si─Ö nie zdecydowa┼éa, nawet przy najwi─Ökszej skuteczno┼Ťci.
Eewa

Postby dafne » 03 May 2011, 18:14

Obawiam się, że się nie mylisz. Własnie z takich wałeczków się korzysta przy tym zabiegu. Ale widziałam zdjęcia przed i po skin roller i jak dla mnie zwłaszcza efekt przy cellulicie jest super!
dafne

Postby Mary » 02 May 2013, 14:20

Robiłam tego rollera najpierw u kosmetyczki a potem sama w domu, super sparwa, chociaz jak robilam sama to juz takiego efektu nie bylo, nie wiem czy to kwestia tych ampulek ktore mi tam dawala czy co, ale po takich 6 wizytach skóre z boku ud mialam rewelacyjna, najpierw poczytalam, o tym troche na stronie salonu do ktorego w rezultacie poszlam, polecam: http://www.laime.pl/mezoterapia-mikroiglowa-derma-roller.html
Mary

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict