nowo┼Ťci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

nowo┼Ťci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Postby mvp » 07 Sep 2010, 11:54

Salony kosmetyczne oferuj─ů szerok─ů gam─Ö us┼éug. mamy tego muuultum !! ciekawi mnie, jakie zabiegi znacie? jakie┼Ť takie nieprawdopodobne i w og├│le z kosmosu, mo┼╝e je same sprawdzily┼Ťcie ? a mo┼╝e macie ochot─Ö sprawdzi─ç ??
mnie zaskoczy┼é zabieg czekoladowy , czy t─ů czekolad─Ö w og├│le mo┼╝na zje┼Ť─ç p├│┼║niej ?;) a to co wyczyta┼éam na pierwszej lepszej stronie aquaparksopot.pl : Zabieg czekoladowy daje pi─Ökn─ů sk├│r─Ö, hamuje proces starzenia sk├│ry i czyni z nas optymist├│w!

brzmi strasznie zach─Öcaj─ůco ! ciekawe czy to nie jaki┼Ť wymys┼é ┼╝eby skusi─ç klient├│w czym┼Ť zupe┼énie nowym do salonu :lol:
mvp

Re: nowo┼Ťci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Postby shania » 07 Sep 2010, 19:46

jak tak czytam to ceny od 80zl do 110 za zabieg jeden, jest to troche pieniedzy no ale jak tu nie wierzyc w zbawienne wlasciwosci czekolady, skoro jedzenie jej sprawia ogromna radosc wszystkim :)
shania

Postby iceicebaby » 10 Sep 2010, 08:23

mmmmmmmmmm ju┼╝ sobie wyobrazam ten zapach w trakcie zabiegu.... zab├│jczy :twisted:
iceicebaby

Postby shania » 20 Sep 2010, 21:01

parę dni temu wykupiłam na urodziny koleżance ten zabieg natchniona tym tematem na forum :D
do dzi┼Ť nie mo┼╝e doj┼Ť─ç do siebie, bo to by┼éo tak fantastyczne !:)
shania

Postby Paulinka » 06 Nov 2010, 00:03

czekolade to ja wole jesc :)
Paulinka

Postby ewka » 26 Jan 2011, 21:06

je┼╝eli chodzi o nowo┼Ťci to ostatnio by┼éam na malowaniu paznokci lakierem,ktory utwardza si─Ö pod lamp─ů uv.Co┼Ť wspania┼éego,lakier trzyma┼é si─Ö 3 tygodnie,nic nie odprys┼éo,tylko odrost by┼é. Swietna sprawa
ewka

Postby basia » 27 Jan 2011, 22:26

nie znam takowego wynalazku, a ile to kosztowało ? pewnie 3 razy drożej niż zwykłym lakierem?
ja by┼éam na peelingu d┼éoni. kurcze sk├│ra g┼éadziuuuutka ! ale nie wiem, czy to by┼é dobry pomys┼é, bo dwa dni p├│┼║niej wysz┼éam na mr├│┼╝ bez r─Ökawiczek i mam od 3 dni czerwone plamy na r─Ökach i troch─Ö sw─Ödz─ů :(
basia

Postby princesita » 05 Feb 2011, 13:17

opalanie natryskowe !!!!
princesita

Postby ewka » 06 Feb 2011, 12:10

normalne malowanie paznokci we Wrocławiu kosztuje ok. 30 zł a malowanie hybrydowe czyli utwardzane promieniami UV kosztuje 40 zł a trzyma się 3 tygodnie, nie odpada jak zwykły lakier po kilku dniach.Polecam
ewka

Postby Kama80 » 23 Feb 2011, 22:42

Hej,

Polecam zwalczanie cellulitu poprzez "ostrzykiwanie homeopatyczne" Ostrzykiwanie homeopatyczne polega na miejscowym, wprowadzeniu specjalnie przygotowanego koktajlu leczniczego. Dok┼éadne proporcje element├│w sk┼éadaj─ůcych si─Ö na ten "koktajl" lekarz dobiera indywidualnie do pacjenta. Ja zrobi┼éam to zim─ů (bo zim─ů najlepiej) kilka razy w Gabinecie Derma Puls we Wroc┼éawiu i efekty na lato mam naprawd─Ö fajne. POLECAM ten spos├│b!
Kama80

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict