nowo┼Ťci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: nowo┼Ťci w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Postby dafne » 27 Feb 2012, 19:13

O winoterapii co┼Ť nieco┼Ť m├│wi┼éy┼Ťmy tutaj: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=79&t=190 - gdyby┼Ť chcia┼éa sobie poczyta─ç ;)
dafne

Postby Pati » 25 Mar 2012, 15:30

styl_lady wrote:oo ja w┼éa┼Ťnie sobie wykupi┼éam kupon na rybny peeling, trzeba sprawdzi─ç czy to co┼Ť daje :)

dziiiiiii a co to takiego??
Pati

Postby Pati » 25 Mar 2012, 15:34

Ja moge polecic cavi-lipo, zabiegi modelujace. Najnowsza i najmocniejsza metoda ultradzwiekowgo odchudzania. Po kilku zabiegach wyszczuplilam uda. Zwlaszcza ich wewnetrzna strone. Mam taka budowe ze przy samym kroku uda sa szerokie i sie ocieraja przy chodzeni. Latem to koszmar :-( Gimnastyka na to niewiele pomogl wiec szukalam innego pomyslu.

Ultradzwiekowe modelowanie naprawde dziala, polecam. Robilam w salonie specjalizujacym sie w takich metodach - Klinika BBC (warszawa)
Pati

Postby megan » 26 Mar 2012, 17:32

Pati wrote:Ja moge polecic cavi-lipo, zabiegi modelujace. Najnowsza i najmocniejsza metoda ultradzwiekowgo odchudzania. Po kilku zabiegach wyszczuplilam uda. Zwlaszcza ich wewnetrzna strone. Mam taka budowe ze przy samym kroku uda sa szerokie i sie ocieraja przy chodzeni. Latem to koszmar :-( Gimnastyka na to niewiele pomogl wiec szukalam innego pomyslu.

Ultradzwiekowe modelowanie naprawde dziala, polecam. Robilam w salonie specjalizujacym sie w takich metodach - Klinika BBC (warszawa)

Nie s┼éysza┼éam o tym zabiegu, ale mam ten sam problem. Wewn─Ötrzne cz─Ö┼Ťci ud ocieraj─ů si─Ö o siebie do tego stopnia, ┼╝e czasami musz─Ö stosowa─ç np. jaki┼Ť talk, bo bywa ┼╝e te okolice s─ů zaczerwienione. Nie umiem tego si─Ö pozby─ç, nawet jak schud┼éam to ten mankament pozosta┼é ze mn─ů.
megan

Postby Pati » 16 Apr 2012, 15:20

Doskonale wiem o czym mowisz, ja talku uzywam codziennie ale on pomaga na chwile... wiec generalnie cale lato w spodniach ;(( Nawet jak wazylam 55kg to byl ten problem, teraz waze duzo wiecej....

Ale po tym cavi -lipo bedzie lepiej ;)) Oczywiscie nie jest idealnie.... ale moze sie skusze na kilka kolejnych zabiegow. :D
Pati

Postby Sisi84 » 15 Jan 2013, 13:17

Ja robi┼éam w Laime ostatnio zabiegi ┼é─ůczone i tam by┼éo modelowanie i uj─Ödrnianie r├│┼╝nymi urzadzeniami na uda jakas now─ů maszyn─ů, wi─Öc to moge polecic bo wyprobowalam i po 4 zabiegach mam 5 cm mniej w udzie. Natomiast bardziej do salonu chodze zeby sobie pogadac i miec t─Ö chwil─Ö dla siebie, bo akurat tam gdzie ja chodze to jest relaksuj─ůca atmosfera i nikt nikogo nie pogania co mi si─Ö bardzo podoba.
Sisi84

Postby Mary » 24 Jan 2013, 19:19

W┼éa┼Ťnie zastanawiam si─Ö nad falami radiowymi, bo maj─ů w┼éa┼Ťnie w Laime w krakowie Focus Rf i podobno jest super, by┼éa┼Ť mo┼╝e? Polecasz?
Mary

Postby Sisi84 » 31 Jan 2013, 13:27

Moja Mama je robi┼éa i jest zadowolona, zrobi┼éa serie i teraz mija jakies 3 miesiace od momentu kiedy skonczyla i jest super. Co jakis czas mozna robic takie zabiegi podtrzymuj─ůce efekt i wtedy to si─Ö ma na d┼éugo. Mysle ze najlepiej bedzie jak sie przejdziesz do salonu i popytasz :)
Sisi84

Postby pudell » 01 Feb 2013, 15:20

Mezoterapia bezigłowa to jeden z nowszych zabiegów, z jakich skorzystałam ostatnio w salonie kosmetycznym Beauty Tower - http://www.beautytower.pl/. Zabieg jest bezbolesny i powiem że ja efekty widzę już po pierwszym zabiegu.
pudell

Website: http://www.puderek.com.pl

Postby ┼╝uczek » 29 Apr 2013, 18:30

robilam jakis czas temu velashape i to jest podobno nowosc, akurat w krakowie to chyba jest bo z tego co sie orientowalam to tylko w laime tam gdzie robilam to to jest i fajnie, nie moge powiedziec, bo po 5 zabiegach 4 cm zeszly z czego wiekszosc to byl cellulit i zmalal na tyle ze jug do nie widac jak chodze czy stoje, wiec jestem bardzo zadowollona pozdrawiam
┼╝uczek

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict