nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: dafne »

O winoterapii coś niecoś mówiłyśmy tutaj: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=79&t=190 - gdybyś chciała sobie poczytać ;)
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Pati »

styl_lady pisze:oo ja właśnie sobie wykupiłam kupon na rybny peeling, trzeba sprawdzić czy to coś daje :)


dziiiiiii a co to takiego??
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Pati »

Ja moge polecic cavi-lipo, zabiegi modelujace. Najnowsza i najmocniejsza metoda ultradzwiekowgo odchudzania. Po kilku zabiegach wyszczuplilam uda. Zwlaszcza ich wewnetrzna strone. Mam taka budowe ze przy samym kroku uda sa szerokie i sie ocieraja przy chodzeni. Latem to koszmar :-( Gimnastyka na to niewiele pomogl wiec szukalam innego pomyslu.

Ultradzwiekowe modelowanie naprawde dziala, polecam. Robilam w salonie specjalizujacym sie w takich metodach - Klinika BBC (warszawa)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: megan »

Pati pisze:Ja moge polecic cavi-lipo, zabiegi modelujace. Najnowsza i najmocniejsza metoda ultradzwiekowgo odchudzania. Po kilku zabiegach wyszczuplilam uda. Zwlaszcza ich wewnetrzna strone. Mam taka budowe ze przy samym kroku uda sa szerokie i sie ocieraja przy chodzeni. Latem to koszmar :-( Gimnastyka na to niewiele pomogl wiec szukalam innego pomyslu.

Ultradzwiekowe modelowanie naprawde dziala, polecam. Robilam w salonie specjalizujacym sie w takich metodach - Klinika BBC (warszawa)

Nie słyszałam o tym zabiegu, ale mam ten sam problem. Wewnętrzne części ud ocierają się o siebie do tego stopnia, że czasami muszę stosować np. jakiś talk, bo bywa że te okolice są zaczerwienione. Nie umiem tego się pozbyć, nawet jak schudłam to ten mankament pozostał ze mną.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Pati »

Doskonale wiem o czym mowisz, ja talku uzywam codziennie ale on pomaga na chwile... wiec generalnie cale lato w spodniach ;(( Nawet jak wazylam 55kg to byl ten problem, teraz waze duzo wiecej....

Ale po tym cavi -lipo bedzie lepiej ;)) Oczywiscie nie jest idealnie.... ale moze sie skusze na kilka kolejnych zabiegow. :D
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Sisi84 »

Ja robiłam w Laime ostatnio zabiegi łączone i tam było modelowanie i ujędrnianie różnymi urzadzeniami na uda jakas nową maszyną, więc to moge polecic bo wyprobowalam i po 4 zabiegach mam 5 cm mniej w udzie. Natomiast bardziej do salonu chodze zeby sobie pogadac i miec tę chwilę dla siebie, bo akurat tam gdzie ja chodze to jest relaksująca atmosfera i nikt nikogo nie pogania co mi się bardzo podoba.
Mary
Posty: 7
Rejestracja: 26 kwie 2012, 09:44

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Mary »

Właśnie zastanawiam się nad falami radiowymi, bo mają właśnie w Laime w krakowie Focus Rf i podobno jest super, byłaś może? Polecasz?
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Sisi84 »

Moja Mama je robiła i jest zadowolona, zrobiła serie i teraz mija jakies 3 miesiace od momentu kiedy skonczyla i jest super. Co jakis czas mozna robic takie zabiegi podtrzymujące efekt i wtedy to się ma na długo. Mysle ze najlepiej bedzie jak sie przejdziesz do salonu i popytasz :)
pudell
Posty: 21
Rejestracja: 22 paź 2012, 12:22
Kontakt:

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: pudell »

Mezoterapia bezigłowa to jeden z nowszych zabiegów, z jakich skorzystałam ostatnio w salonie kosmetycznym Beauty Tower - http://www.beautytower.pl/. Zabieg jest bezbolesny i powiem że ja efekty widzę już po pierwszym zabiegu.
żuczek
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:16

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: żuczek »

robilam jakis czas temu velashape i to jest podobno nowosc, akurat w krakowie to chyba jest bo z tego co sie orientowalam to tylko w laime tam gdzie robilam to to jest i fajnie, nie moge powiedziec, bo po 5 zabiegach 4 cm zeszly z czego wiekszosc to byl cellulit i zmalal na tyle ze jug do nie widac jak chodze czy stoje, wiec jestem bardzo zadowollona pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”