nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: mvp »

Salony kosmetyczne oferują szeroką gamę usług. mamy tego muuultum !! ciekawi mnie, jakie zabiegi znacie? jakieś takie nieprawdopodobne i w ogóle z kosmosu, może je same sprawdzilyście ? a może macie ochotę sprawdzić ??
mnie zaskoczył zabieg czekoladowy , czy tą czekoladę w ogóle można zjeść później ?;) a to co wyczytałam na pierwszej lepszej stronie aquaparksopot.pl : Zabieg czekoladowy daje piękną skórę, hamuje proces starzenia skóry i czyni z nas optymistów!

brzmi strasznie zachęcająco ! ciekawe czy to nie jakiś wymysł żeby skusić klientów czymś zupełnie nowym do salonu :lol:
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: shania »

jak tak czytam to ceny od 80zl do 110 za zabieg jeden, jest to troche pieniedzy no ale jak tu nie wierzyc w zbawienne wlasciwosci czekolady, skoro jedzenie jej sprawia ogromna radosc wszystkim :)
iceicebaby
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:16

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: iceicebaby »

mmmmmmmmmm już sobie wyobrazam ten zapach w trakcie zabiegu.... zabójczy :twisted:
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: shania »

parę dni temu wykupiłam na urodziny koleżance ten zabieg natchniona tym tematem na forum :D
do dziś nie może dojść do siebie, bo to było tak fantastyczne !:)
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Paulinka »

czekolade to ja wole jesc :)
ewka
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 20:33

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: ewka »

jeżeli chodzi o nowości to ostatnio byłam na malowaniu paznokci lakierem,ktory utwardza się pod lampą uv.Coś wspaniałego,lakier trzymał się 3 tygodnie,nic nie odprysło,tylko odrost był. Swietna sprawa
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: basia »

nie znam takowego wynalazku, a ile to kosztowało ? pewnie 3 razy drożej niż zwykłym lakierem?
ja byłam na peelingu dłoni. kurcze skóra gładziuuuutka ! ale nie wiem, czy to był dobry pomysł, bo dwa dni później wyszłam na mróż bez rękawiczek i mam od 3 dni czerwone plamy na rękach i trochę swędzą :(
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: princesita »

opalanie natryskowe !!!!
ewka
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 20:33

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: ewka »

normalne malowanie paznokci we Wrocławiu kosztuje ok. 30 zł a malowanie hybrydowe czyli utwardzane promieniami UV kosztuje 40 zł a trzyma się 3 tygodnie, nie odpada jak zwykły lakier po kilku dniach.Polecam
Kama80
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Kama80 »

Hej,

Polecam zwalczanie cellulitu poprzez "ostrzykiwanie homeopatyczne" Ostrzykiwanie homeopatyczne polega na miejscowym, wprowadzeniu specjalnie przygotowanego koktajlu leczniczego. Dokładne proporcje elementów składających się na ten "koktajl" lekarz dobiera indywidualnie do pacjenta. Ja zrobiłam to zimą (bo zimą najlepiej) kilka razy w Gabinecie Derma Puls we Wrocławiu i efekty na lato mam naprawdę fajne. POLECAM ten sposób!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”