Zabieg wyszczuplaj─ůcy

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Zabieg wyszczuplaj─ůcy

Postby Samanta000 » 17 Oct 2011, 08:56

Witam, u nas w Poznaniu otworzy┼éo si─Ö niedawno nowe spa. W swojej ofercie maj─ů zabiegi wyszczuplaj─ůce z aparatem Eximia http://www.gardens-spa.com/1_7_24_55/Zabiegi_wyszczuplaj%C4%85ce. Przyznam si─Ö, ┼╝e nie s┼éysza┼éam nigdy o niczym takim. Czy kt├│ra┼Ť z Was mia┼éa mo┼╝e zabiegi z tym urz─ůdzeniem i mo┼╝e powiedzie─ç co┼Ť wi─Öcej? czy to dzia┼éa? :)
Samanta000

Re: Zabieg wyszczuplaj─ůcy

Postby Isia000 » 24 Oct 2011, 09:11

Ja tez nie s┼éysza┼éam o tym urz─ůdzeniu wcze┼Ťniej dop├│ki nie odwiedzi┼éam GARDENS spa... Zrobi┼éam sobie zabieg na brzuch z wykorzystaniem tego urz─ůdzenia. I musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e by┼éo warto! :D Brzuch jest bardziej p┼éaski, sk├│ra j─Ödrniejsza i mi┼éa w dotyku :)
Isia000

Postby kotsimon » 24 Oct 2011, 16:59

A ten zabieg ma bardziej dzia┼éanie wyszczuplaj─ůce czy wyg┼éadzaj─ůce? Chodzi mi bardziej o to, czy jest w stanie zmniejszy─ç mi obw├│d w talii?
kotsimon

Postby olivia » 26 Oct 2011, 19:10

To zabieg raczej wyg┼éadzaj─ůcy. Zainteresowa┼éy┼Ťcie mnie, wi─Öc jak to ja, poszuka┼éa wi─Öcej informacji na ten temat i znalaz┼éam taki opis:
"Nowe urz─ůdzenie Eximia zyska┼éo rozg┼éos dzi─Öki szybkim efektom. Kosmetolo┼╝ka zaczyna od wywiadu: przebytych chor├│b, stanu zdrowia, poziomu stresu, przyjmowanych lek├│w i suplement├│w. Nast─Öpnie za pomoc─ů g┼éowicy w kszta┼écie lejka zasysa fa┼éd sk├│ry na udzie, diagnozuj─ůc stopie┼ä jej zwiotczenia. Nie ma pyta┼ä o wiek. Dane zostaj─ů wprowadzone do komputera, kt├│ry wybiera dla mnie program. Kosmetolo┼╝ka ogl─ůda moje uda, znajduje pop─Ökane naczynka pod kolanami, pocz─ůtki cellulitu oraz wiotk─ů sk├│r─Ö na granicy ud i po┼Ťladk├│w. Te partie cia┼éa pokrywa ┼╝elem z guaran─ů. Kolejna g┼éowica w kszta┼écie spodeczka ┼Ťlizga si─Ö po sk├│rze ud i bioder, omijaj─ůc strefy pod kolanami. Pod wp┼éywem ultrad┼║wi─Ök├│w wprowadzonych w g┼é─ůb sk├│ry tworz─ů si─Ö b─ůbelki bombarduj─ůce b┼éony kom├│rek t┼éuszczowych i zmniejszaj─ůce ich przepuszczalno┼Ť─ç, dzi─Öki czemu do wn─Ötrza kom├│rek wnikaj─ů substancje zawarte w ┼╝elu. Kofeina i teobromina przekszta┼écaj─ů t┼éuszcz w emulsj─Ö, kt├│ra wraz z produktami rozpadu opuszcza organizm. Nast─Öpny etap zabiegu - endolift - jest masa┼╝em endodermalnym, kt├│ry drenuje uda oraz po┼Ťladki. Po masa┼╝u por├│wnuj─Ö lewe udo (to po ultrad┼║wi─Ökach) z udem jeszcze nietkni─Ötym. Wygl─ůda jak nowe: jest wyg┼éadzone i pozbawione grudek, a po┼Ťladek wyra┼║nie si─Ö podni├│s┼é! Efekt wyg┼éadzenia ud utrzymuje si─Ö przez kilkana┼Ťcie godzin. Aby utrzyma┼é si─Ö kilka miesi─Öcy, trzeba 10-12 zabieg├│w co drugi dzie┼ä."

Zabieg trwa ok. 2 godz., promocyjna cena jednego zabiegu - 150 zł.
olivia

Postby Kenza » 27 Oct 2011, 19:34

olivia wrote:Efekt wyg┼éadzenia ud utrzymuje si─Ö przez kilkana┼Ťcie godzin. Aby utrzyma┼é si─Ö kilka miesi─Öcy, trzeba 10-12 zabieg├│w co drugi dzie┼ä."

Łojoj! Aż tak często? Aż mi się wierzyć nie chce :? no to kiepsko trochę...
Kenza

Postby dafne » 30 Oct 2011, 15:12

Ja je┼Ťli mia┼éabym i┼Ť─ç na zabieg wyszczuplaj─ůcy to chyba wybra┼éabym drena┼╝ limfatyczny lub fale radiowe. ;)
dafne

Postby megan » 05 Dec 2011, 19:41

Ja s┼éysza┼éam ostatnio o nowym zabiegu na cellulit, na imi─Ö mu PowerSlim Active wykorzystuje dzia┼éanie podczerwieni i jonizacji. To jest takie urz─ůdzenie, tzw. crosstreiner wygl─ůda jak taka kapsu┼éa, czy pojazd do kt├│rej si─Ö wchodzi i ─çwiczy. Nie wiem na czym to dok┼éadnie polega, ale kole┼╝anka m├│wi┼éa, ┼╝e efekty s─ů, wysi┼éek niewielki a spalanie t┼éuszczu zaczyna si─Ö ju┼╝ po 3 minutach. Mi to troch─Ö wygl─ůda jak orbiterek ale dodatkowo to urz─ůdzenie do PowerSLim ma takie panele emituj─ůce podczerwie┼ä. Czy kto┼Ť ju┼╝ pr├│bowa┼é?
megan

Postby maryna » 19 Dec 2011, 13:34

Ja robi┼éam kawitacj─Ö i jestem bardzo zadowolona ale ten zabieg trzeba wykona─ç chyba kilka razy ´üŐ Polecam!
maryna

Postby Ba┼Ťka » 23 Dec 2011, 12:32

Ja testuje na sobie zabiegi antycellulitowe. niestety mam ten problem... :( ostatnio by┼éam by┼éam w tym spa na Marato┼äskiej na zabiegu z Zielon─ů Kaw─ů. I faktycznie widz─Ö efekt, sk├│ra jest g┼éadsza. Pewnie, ┼╝eby da┼éo to super efekt te┼╝ musia┼éabym powt├│rzy─ç, ale jest naprawd─Ö lepiej :D
Ba┼Ťka

Postby Ba┼Ťka » 23 Dec 2011, 12:36

z tych antycellulitowych jest jeszcze taki z zastosowaniem ultraporacji... te┼╝ si─Ö pewnie skusze. Ale mo┼╝e Wy macie jakie┼Ť przetestowane zabiegi na cellulit?
Ba┼Ťka

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict