Zabieg wyszczuplaj─ůcy

Peeling kawitacyjny, mezoterapia ig┼éowa, lipoliza... Czy warto podda─ç si─Ö takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawia─ç! Podzielmy si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami z salon├│w kosmetycznych.

Re: Zabieg wyszczuplaj─ůcy

Postby Eewa » 26 Dec 2011, 18:08

Ja polecam masa┼╝ ba┼äk─ů chi┼äsk─ů. Mam za sob─ů kilka zabieg├│w. Wida─ç efekty. Zabieg wcale nie jest taki bolesny, jak mawiaj─ů.
Eewa

Postby tatarzyna » 09 Jan 2012, 11:21

Ultrad┼║wi─Öki na cellulit, trzeba powtarza─ç co jaki┼Ť czas ale w miare spoko dzia┼éa. Chocia┼╝ najlepszym zabiegiem na cellulit jaki robilam kiedykolwiek by┼éa endermologia plus masa┼╝ antycellulitowy. Rewelacyjne pol─ůczenie, ┼Ťwietne odpr─Ö┼╝enie i doskona┼ée efekty. Jedyny minus to cena ale raz na jaki┼Ť czas naprawd─Ö warto si─Ö skusi─ç. Ja czasem chodz─Ö na takie zabiegi do Viviean na Narutowicza w ┼üodzi
tatarzyna

Postby Sisi84 » 19 Feb 2013, 18:54

O, tu to mog─Ö co┼Ť poleci─ç bo sama robi┼éam zabiegi i wiem ┼╝e s─ů ┼Ťwietne, robi┼éam te ultradzwieki w Krakowie w klinice LAime, oni maj─ů je dosy─ç mocne i schodzi┼éo mi tak po oko┼éo 1,5 cm na tydzie┼ä, wi─Öc po miesi─ůcu zacz─Ö┼éam si─Ö mie┼Ťci─ç w spodnie jeszcze z liceum :)
Sisi84

Postby Dareczka » 08 Mar 2013, 19:40

tez robilam zabiegi w klinice Laime, uwazam ze to najlepszy salon w krakowie i faktycznie te zabiegi na tluszczyk bardzo u mnie podzialały wiec moge polecic, z brzucha mi pieknie wszytsko zeszlo, natomiast uda dalej jeszcze mecze, bo zostaly ostatnie 2 cm do pelni szczescia! :)
Dareczka

Postby ┼╝uczek » 29 Apr 2013, 18:39

rany, czemu zaden administrator nie sciagnie tych idiotycznych wpis├│w??!!
a propos zabiegow wyszczuplajacyh to tez bylam w laime ale na vela i wiem ze maja tez fajne te zabiegi z dziwekami czy cos takiego i to dziala podobno bardzo jak ktos ma za duzo tluszczyku
┼╝uczek

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zabiegi w salonach kosmetycznych

Valid XHTML 1.0 Strict